8

Intuicja Twoją Mocą

Każdy z Nas ma Intuicję. Nie każdy w nią wierzy czy ufa jej, ale czy tego chcemy czy nie ona jest w Nas. Otrzymałeś ją przychodząc na ten Świat. Intuicja jest duchową mądrością, którą nosisz w sobie. Na pewno miałeś takie momenty gdy czułeś aby czegoś nie robić, że coś jest nie tak. Jakiś wewnętrzny głos mówił do Ciebie z Twojego wnętrza.

 

 

Te wszystkie odczucia były działaniem intuicji, która ma wielką Moc. Powinieneś lepiej jej słuchać. Kierowanie się nią nauczy Cię podejmowania najlepszych dla Ciebie decyzji oraz wyrażać swoje uczucia. Intuicja jest bardzo ważna. Jedni mają ją dużą a inni ledwo ledwo. Jednak można intuicję rozbudować, poszerzyć, wzmocnić. Intuicja jest też bardzo ważna, ponieważ to ona daje Ci sygnały, gdy jest coś nie tak z Twoim zdrowiem.

 

Poniżej techniki rozwijające intuicję

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.podejmowanie decyzji przez intuicję

Ufaj swoim przeczuciom obojętnie czego będą dotyczyły. Może intuicja będzie Ci podpowiadała abyś zmienił pracę, zerwał z partnerem itp. Wysłuchaj tego głosu, ale zastanów się zanim wykonasz jakiś ruch. Niekiedy jest bardzo trudno iść za głosem intuicji, ponieważ oznacza to wyjście poza to co znasz i w czym masz poczucie bezpieczeństwa. Boisz się zmiany i tego co nieznane. Zmiany nie muszą być natychmiastowe. Mogą trwać nawet miesiącami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.medytacja

Usiądź wygodnie i postaraj się nie ruszać, pozostań w bezruchu. Oczyść umysł ze wszystkich Myśli. Bądź wyczulony na wszystkie oznaki zmęczenia, dyskomfortu. Wyobraź sobie, że wdychasz uzdrawiającą energię, a wraz z wydechem pozbywasz się wszystkich niechcianych odczuć i uczuć. Medytuj przez około 10 minut. Jeśli jednak nie wytrwasz tyle siedząc nieruchomo to wybierz się na spacer i wtedy medytuj. Spacer jest medytacją w ruchu.

 

 

3.odkładanie podejmowania decyzji na następny dzień

W ten sposób również połączycie się z intuicją. Bardzo lubię ten sposób. Przed pójściem spać, najlepiej wieczorem, zadaj sobie proste pytanie na które odpowiedź może brzmieć TAK lub NIE. Mogą dotyczyć one decyzji, którą masz podjąć lub sposobu nurtującego Cię problemu. Podczas snu Twoja podświadomość będzie szukała odpowiedzi na pytanie, które zadałeś. Po obudzeniu się będziesz dokładnie wiedział co masz robić. Zadaj proste pytanie i miej pewność, że Góra ześle Ci odpowiedź.

 

Na Magicznej linii będę dostępna w godz popołudniowych

 

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

16 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *