DSC_0100

Jak być bardziej atrakcyjną

Jak zostawić Myśli i pytania nad tym czy Jesteś piękna?

Jak przestać się tym martwić? Jak przestać martwić się o to, czy Jesteś piękna?

 

Codziennie widzisz w Życiu osoby, które są piękne lub mniej piękne. Sama nie wiesz co jest w obecnych Czasach, wyznacznikiem piękna. Śledzisz najnowsze programy telewizyjne odnośnie mody i urody, czytasz gazety i przeglądasz internet. Poszukujesz sposobu aby być na topie i aby być piękną.

Sama nie wiesz w końcu czy nakładać gruby makijaż czy nie. Dla jednych będziesz piękniejsza w makijażu a dla innych bez. Są osoby, które bardzo mocno się malują. Podkreślają  mocno swoje oczy, rysują lub wręcz dorysowywują sobie brwi, za pomoca pudrów i bronzerów to wygładzają a to uwypuklają to co chcą ze swej twarzy pokazać.  

 

Makijaż to nie wszystko jeśli chodzi o piękno. Dzisiaj chciałam porozmawiać na temat psychologicznych aspektów piękna, piękności. Jak zaprogramować Człowieka, jak zahipnotyzować swoje wnętrze,abyś była przekonana, że Jesteś piękna i aby Ludzie widzieli w Tobie piękno.

Co sprawia, że Ty sama Jesteś piękna i inni tak uważają?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Atrakcyjność kobiety bardzo, ale to bardzo podnoszą wysokie obcasy.

Szpilki sprawiają, że czujemy się seksowne, atrakcyjne i smukłe. Jednak nie każda kobieta może szpilki nosić. Jestem zdania, że jedynie te osoby, które doskonale potrafią poruszać się na szpilkach powinny je nosić. W innej sytuacji będziecie wyglądać komicznie, trochę jak zagubione żyrafy w lesie. Na chwiejących się nogach, ze źle stawianymi stopami, kolanami, wystraszone, ze sztucznym uśmiechem na twarzy.

 

Aby nosić wysokie obcasy trzeba też mieć do tego ładną linię nóg i ładne kolana. Podczas chodzenia trzeba ładnie wyglądać: lekko, zwiewnie, pewnie i kobieco. Jeśli Jesteś w stresie bo się boisz, że się przewrócisz na szpilkach to lepiej od razu z nich zrezygnuj.

 

Chcecie ładniej wyglądać to wypróbujcie sposób na Chodzenie z Mocą, który doda Wam lekkości, seksualności, piękna. Przyciąga piękną energię powabu, wdzięku i blasku. Ćwiczenie wykonujemy podczas przechadzania się, spaceru.

 

Aby to zrobić trzeba końcem języka dotknąć górnego podniebienia i idziecie i robicie cztery razy wdech i cztery razy wydech. Robicie przerwę cały Czas dalej idąc i znowu przytykacie język i wdech oraz wydech.

 

Teraz powinnaś czuć się lekko, dobre energie wypełniają Cię, odprężają. Całe napięcie znika, plecy prostują się, mięśnie szyi stają się luźne. Wyglądasz i czujesz się zdecydowanie lepiej. Przetestuj  Chodzenie z Mocą, a już na stałe wpisze się do Twojego Dnia.

 

 

2.Drugim aspektem

którym bardzo się martwią kobiety jest figura. Różni mężczyźni lubią różne figury. Nie ma jednego wzorca. Możesz mieć najmodniejsze i najdroższe ubranie, najpiękniejszy makijaż, ale jak będziesz stała czy siedziała zgarbiona to i tak będziesz wyglądała brzydko.

Widok wizualny Twojej osoby staje się brzydszy a energia zostaje zablokowana.Naukowo udowodniono, że krzywe plecy, bolący kręgosłup, najczęściej występuje u Ludzi niepewnych siebie, obarczonych stresem, przemęczonych, nieśmiałych i nieszczęśliwych.

Jeśli Jesteście w sytuacji stresowej Wasze plecy automatycznie napinają się i garbią. Nie ważne ile ważysz, czy Jesteś szczupła czy nie, czy masz zgrabne pośladki czy nie. Ważne jest to, abyś była wyprostowana i lekka a wtedy Twoja atrakcyjność wzrasta.

 

3.Ważnym czynnikiem

podnoszącym atrakcyjność jest sposób ubierania się. Często widuję młode dziewczyny w wysokich szpilkach na lotnisku, na meczu itp. Idą jakby szły po lodowisku. Te miejsca nie są najlepsze na to aby paradować na wysokich obcasach. Starajcie ubierać się stosownie do sytuacji. Nie musicie eksponować swoich wdzięków w każdej chwili. Dostosujcie swoje ubranie zgodnie z daną sytuacja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.Kolejnym czynnikiem jest gracja.

Można mieć piękne wnętrze i zadbane, piękne ciało, ale jak się nie ma gracji, to może być problem.

Jeśli Jesteście zgarbione, niepewne siebie, skurczone, gdy nie wiecie jak się zachować podając komuś płaszcz, jak siadać, jak wstawać, jak wsiadać do samochodu, to pomniejszacie swoją atrakcyjność.

 

Gracja kobieca polega na sposobie zachowania się. Kobieta mająca gracje wchodząc do jakiegoś pomieszczenia, wypełnia całą przestrzeń sobą. Mężczyźni od razu podchodzą do niej, aby wziąć od niej płaszcz, otwierają drzwi, podpalają papierosa.

 

Jeśli nauczycie się gracji to mężczyzna sam z siebie będzie chciał Ci pomagać np. otworzy Ci drzwi, poda sok, przysunie krzesło itp. Mężczyzna przy Tobie będzie CHCIAŁ być mężczyzną. Będzie chciał się Tobą zaopiekować i służyć Tobie. Gracje można wypracować w sobie przez sport, wyćwiczenie pewnych nawyków, trenowanie.

 

 

5.Wrażenie Twojej twarzy.

To jest dość zabawny aspekt, ponieważ prawie wszyscy chcą ukryć swoją twarz pod bardzo grubym i krzykliwym makijażem.

 

Ciągle martwimy się o swoją twarz, o to czy powstały nowe zmarszczki, o przebarwienia, skazy. Robimy zabiegi kosmetyczne, oczyszczenia, botoksy, operacje. Wydajemy dużo pieniędzy tylko po to, aby Nasza twarz robiła dobre wrażenie, tylko po to, aby wyglądać ładnie. Ogólnie bardzo dużo Czasu i uwagi, poświęcamy Naszej twarzy.

 

Pamiętajcie jednak, że nawet najpiękniejszy makijaż nie pomoże w atrakcyjności jeśli wyraz Twojej twarzy jest smutny, zły, posępny a wiele pięknych kobiet właśnie taki ma. Wiecznie niezadowolonej, dumnej i nieprzystępnej kobiety. Wypięte usta, poniżający wzrok, miny zadumania oraz przewracanie oczyma. 

Zaobserwowałam, że większość kobiet tak wygląda w metrze, restauracji, sklepie, wszędzie. Starają się robić wrażenie bardzo ważnej osoby.

 

Czy to podniesie ich atrakcyjność ? Nie, nie podniesie. To nic nie pomoże a może jeszcze zaszkodzić.

Twoja twarz ma być pogodna, radosna, ma być to twarz śmiejąca się z samej siebie, twarz Człowieka który lubi Żyć.

Ludzie są bardzo smutni. Wystarczy rozejrzeć się w metrze. Każdy smutny i bardzo poważny, jakby zły. Jedynie zdarza się jakaś jedna osoba, która się uśmiecha i ma pogodny wyraz twarzy, ale wtedy każdy myśli że to wariat.

Popracujcie nad zmianą wyglądu Waszej twarzy, powinniście Myśleć nad tym i wypracować to w sobie. Wychodząc z Domu zabierzcie ze sobą pogodną twarz oraz pogodne nastawienie wewnętrzne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.Głos.

Jest to szósty punkt, który podwyższy Waszą atrakcyjność.

Nad tym punktem ani mężczyźni ani kobiety nie pracują. Jakbyście najpiękniej wyglądali a mieli paskudny głos to tracicie wszystko. Głos piskliwy, suchy, ostry, bele jakie m ó w i e n i e przekreśla Waszą atrakcyjność.

 

Jeśli możecie to popracujcie nad swoim głosem. Jeśli możecie troszkę obniżyć Wasz głos, odgrodzić, nauczyć się prawidłowo oddychać to zróbcie to. To jest bardzo cenne w nawiązywaniu znajomości, jeśli głos jest zmysłowy, ciepły, niski, osoba wyraża się ciekawie. Popróbujcie mówić ciekawie niskim głosem. Układajcie ładne zdania, bądźcie wyrażające swoje zdanie.

 

7. Jeśli chcecie, aby Was odbierano jako piękną i mądrą osobę nauczcie się mówić komplementy.  

Nauczcie się widzieć w każdym napotkanym Człowieku piękno. Piękny charakter, piękne zainteresowania, piękna postawa, piękne włosy, piękny uśmiech. Musicie widzieć piękno wszędzie u tej osoby. Czym więcej koncentrujecie się na pięknych rzeczach drugiego Człowieka, tym bardziej pokazujecie swoje piękno i wydajecie się piękniejsi.

 

Jeśli osoba ma ładne oczy to popatrz w nie, jeśli ma piękne plecy koncentruj swoją uwagę na tym punkcie. Na rękach, nogach, ubraniu, butach, uśmiechu na czym chcesz, na czym to możliwe.

 

Jeśli widzicie w Człowieku tylko Dobre rzeczy,wzniosłe i piękne. Jeśli dostrzegacie piękno i przebywacie z tym Człowiekiem to powiedźcie mu o tym, chwalcie, podziwiajcie.

Przez to Twoja piękność, uroda, atrakcyjność, sposób bycia wydadzą się tej osobie wspaniałe. Pokażesz się jako piękna osoba. Będziesz odbierana jak piękna skrzynia pełna samych Dobrych cech. Będziesz interesująca, miła, mądra, czuła.

 

Dlaczego?

Ponieważ ten Człowiek jest Twoim lustrem, jest Twoim odzwierciedleniem. Im więcej widzimy Dobrego w Świecie, tym więcej Świat dobrego daje. Im więcej mówimy i robimy Dobrego, tym więcej Dobra krąży wokół Nas.

 

Wypróbujcie sami. Wykonajcie ten eksperyment i zauważcie, że Ludzie będą Was traktować z szacunkiem, jako osobę interesującą, mądrą, seksowną i bardzo atrakcyjną.

 

 

Do rozmów na Magiczną linię zapraszam już od Poniedziałku od godz.11.00

do 21.00

Będziecie mogli zapytać co jeszcze powinniście zmienić u siebie aby podnieść swoją atrakcyjność i czy w ogóle musicie coś zmieniać. Na te i inne dręczące Was pytania odpowiem już w Poniedziałek.

 

Tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

 

 

Tags: No tags

9 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *