IMG_2106

Jak myśleć pozytywnie w dzisiejszych czasach

Jak myśleć pozytywnie w dzisiejszych czasach

Ktoś zadał mi to pytanie.

Czasy są faktycznie trudne i coraz bardziej niespokojne. Coś dziwnego zaczyna się dziać. Porządek, który ogólnie znamy powoli zostaje zmieniany i tak będzie nadal. Doceniajcie to co jest obecnie, ponieważ taki Świat jaki znacie, będzie ulegał definitywnym zmianom.

Świat zawsze się zmieniał, co wpłynęło pozytywnie na rozwój ludzkości, ale jeszcze nigdy nie zmieniał się tak szybko. Obecnie Żyjemy na przełomie tworzenia się zupełnie innej rzeczywistości. Jesteśmy świadkami czegoś niespotykanego, a zarazem trudnego. Nie czujemy się spokojni.

Niestety energie też są bardzo zmienne, a to wszystko wpływa niekorzystnie na każdą dziedzinę Życia. Dopiero za kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt Lat, Świat będzie wyglądał zupełnie inaczej. Moje pokolenie jest ostatnim, które będzie pamiętało spokojne Czasy bez tego natłoku i przymusu pogoni za pieniądzem.

Jak nie zwariować w tym wszystkim? Ja nie oglądam telewizji, a wiadomości czytam sporadycznie. Fale nienawiści i podżegania płynące z odbiorników telewizyjnych nie są do niczego potrzebne. Unikam Ludzi, którzy są niemili, narzekający oraz wyrachowani.

Robię to co należy do moich obowiązków, ale bez przesadnego nacisku i zdenerwowania. Staram się podchodzić do wielu spraw z dystansem i zanim coś postanowię, przemyślę daną rzecz wiele razy. Czasami pytam o podpowiedź moich Kart Tarota, aby upewnić się czy to co zamierzam, będzie dla mnie właściwe. Z trudnych sytuacji wyciągam wnioski i staram się nie dopuszczać do tego, aby się powtórzyły.

Pozytywne Myślenie w dzisiejszych czasach jest bardzo trudne. Należy wyrobić w sobie nawyk wypoczywania, zwolnienia tempa oraz dać sobie szansę na odrobinę lenistwa. Bardzo dobrym rozwiązaniem poprawiającym samopoczucie jest sport, taniec przy skocznej muzyce oraz czytanie książek. Dla tych wytrwalszych oraz pragnących głębszego wyciszenia dobrym rozwiązaniem jest medytacja.

Zawsze należy pamiętać, że spokojem i pozytywnym nastawieniem osiągniemy więcej niż stresem i walką, która różnie może się zakończyć. Nic nie da denerwowanie się, załamywanie….To tylko wprowadzi niepotrzebny chaos oraz zablokuje wszelkie działania. Nasz Umysł nie będzie wstanie doradzić nic budującego.

Należy skoncentrować się na danym problemie i powoli przeanalizować wszelkie za i przeciw. Jeśli czujecie w tym wyborze Radość, możecie być pewni, że podjęliście jedyną z najlepszych decyzji w danym momencie. Po czasie możecie uważać, że to nie było najlepsze rozwiązanie aczkolwiek powtarzam Wam, że wtedy było najwłaściwsze. Jakąkolwiek decyzję podejmiecie musicie czuć wewnętrznie, że jest ona zgodna z tym, co czujecie.

Coraz mniej Ludzi potrafi Myśleć pozytywnie. Większość jest przytłoczona i nastawiona negatywnie do wszystkiego co ich otacza, a to jest błąd. Są też osoby, które już nie potrafią się uśmiechać, ani nie Myśleć źle. Nawet jeśli nie mają czym się martwić w danym Dniu, wymyślają różne rzeczy, aby mieć powód do niezadowolenia, a jeśli nie znajdą takiego powodu, to po prostu są złe na wszystkich.

Są to osoby bardzo nieszczęśliwe i w większości samotne, aczkolwiek i one mogą nauczyć się pozytywnego Myślenia.

Pisałam i mówiłam już Wam o tym wielokrotnie. Należy każdy Dzień zaczynać z uśmiechem na twarzy, przestać się przejmować sprawami mało istotnymi. Nie wyolbrzymiać i nie dopuszczać do siebie lęku, który czai się i osacza. Należy dostrzegać dobre Zdrowie, świecące Słońce oraz uśmiech u bliskich. Należy Myśleć o tym co się ma, co się posiada, a nie o tym czego brakuje i czego się nie ma. Przemyślcie to…

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz 14.00 do 22.00 z małymi przerwami

Tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło ???

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

56 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *