DSC_4632

Jak naprawić mężczyznę ;) ?

Samotność często, nie oznacza wcale , że Jesteś bez partnera. Jest wiele związków,
relacji w których wiele osób czuje się samotnych.
Może właśnie Ty, Jesteś teraz w takiej relacji. Próbujesz nawiązać z partnerem rozmowę,
odświeżyć Wasz związek, ale bez większego powodzenia. Twoje starania idą na marne i zastanawiasz się dlaczego tak się dzieje…..
 
Musze Ci powiedzieć, że kobiety i mężczyźni różnią się od siebie i to nie tylko pod względem fizycznym , ale przede wszystkim pod względem emocjonalnym , pod względem odbierania Świata i otaczającej Nas rzeczywistości.
Dla Kobiet wiele spraw jest zawiłych i niezrozumiałych, kobiety gdy czegoś nie rozumieją zaczynają drążyć temat na wszystkie możliwe sposoby . Chcą dociec dlaczego tak a nie inaczej coś się stało czy dlaczego tak a nie inaczej coś działa. Kobiety są mistrzyniami wiercenia dziury w brzuchu i chociaż sama jestem kobietą, to staram się tak nie robić. Wszystko zależy od naszego nastawienia do Życia, wyrozumiałości i spojrzenia na Świat. Najbliżsi mówią, że ja patrzę inaczej niż wszyscy i że to czasami wydaje się to „dziwne“ , ale cóż zajmuje się Magią i dlatego tak jest.
 
Kobiety muszą zawsze wiedzieć wszystko o swoim ukochanym i niedopuszczalne są niedopowiedzenia, bo wtedy może rozpętać się wojna . Pewnie sama nie raz zauważyłaś swoje dociekanie czy też niedowierzanie podczas rozmowy z bliską osobą. Wiem , wiem….trudno jest Ci się do tego przyznać , ale tak jest i należy to zaakceptować. Jeśli zaakceptujesz fakt, że niewiele różnisz się od innych kobiet ( aczkolwiek pamiętaj, że każdy jest wyjątkowy), to będzie Ci łatwiej dotrzeć do swojego partnera.
 
IMG_20150921_205125Mężczyzna nie jest skomplikowany. Wbrew opiniom każdy mężczyzna potrzebuje jedynie ciepła , opieki , dobrego jedzenia i seksu. No tak powiesz…..opiekuje się Nim i spełniam wszystkie wymagania, a On i tak się mną nie interesuje. Właśnie w tym cały problem abyś cały czas TY była dla Niego interesująca. Dla mężczyzny wszystko jest proste. U nich nie ma niedomówień, u nich nie ma dociekania i drążenia jednego tematu w nieskończoność. Jeśli mężczyzna coś powie, to automatycznie uznaje to za fakt, uznaje to za prawdę i nie dopuszcza innej możliwości . On nie rozumie, że można spojrzeć na dana sprawę , sytuację z innej perspektywy bo skoro coś działa i działa dobrze, to po co to naprawiać czy zmieniać. Mężczyzna wychodzi z założenia, że jeśli coś powiedział czy zrobił, to nie warto się nad tym zastanawiać.
 
Kobiety działają inaczej. Nawet jeśli po wielu przemyśleniach , rozwiązanich i kalkulacjach, podejmą już jakąś decyzje to i tak będą się zastanawiały czy aby dobrze postąpiły, czy też mogły zrobić coś inaczej. Prosty przykład z Życia ( na pewno znasz to ) otóż weźmy przestawianie mebli w pokoju. Mężczyzna przestawi meble i rozsiądzie się wygodnie oglądając telewizje, natomiast kobieta będzie przez najbliższych kilka dni dopytywała i „sprawdzała „ czy takie ustawienie mebli jest dobre. Różnimy się między sobą i warto o tym pamiętać, bo wtedy łatwiej będzie się porozumieć. Twoja samotność w związku być może rozpoczęła się w chwili gdy przestaliście ze sobą rozmawiać o swoich oczekiwaniach, cierpieniach i radościach. Przestaliście rozmawiać o swoich marzeniach i obawach a także o tym, co jedno od drugiego oczekuje. Język , którym mówią kobiety i mężczyźni jest różny . Jeśli się nauczycie siebie nawzajem, to wtedy poczujecie pełnię szczęścia i zadowolenia.
 
Jak to zrobić? Zacznij już dzisiaj uważnie przyglądać się swojemu partnerowi ale, nie tak grafitijak do tej pory podejrzliwie, ale tak normalnie. Zacznij dostrzegać Jego mimikę twarzy, ton głosu i gesty. Zauważ co lubi robić najbardziej i kiedy , w jakich momentach nagle milknie i zamyka się na Ciebie. Zaobserwuj i wysłuchaj uważnie co ma Ci do powiedzenia, ale pamiętaj aby nie analizować tego , pamiętaj , że mężczyźni mówią wprost, bez owijania w bawełnę. Nie doszukuj się w wypowiedzianym zdaniu niczego innego co usłyszałaś.

 

Oczywiście są takie momenty w Życiu gdy każdy mężczyzna próbuje coś powiedzieć między wierszami, ale zdarza się to sporadycznie i na pewno to wyczujesz w tonie głosu. Postaraj się też zaimponować swojemu partnerowi. Przeczytaj ciekawą książkę, zrób coś, co go zaskoczy pod względem nauki lub zapisania się na jakiś kurs. On chce być dumny z Ciebie i musi mieć powód do dumy . Nie zrozum mnie źle, bo On już jest dumny z Ciebie z racji tego ze Jesteście razem aczkolwiek już tak do tego przywykł , że czasami tego nie zauważa a tym bardziej nie potrafi tego ci okazać.
 
 
Mężczyzna potrzebuje zachęty i bodźca do działania. Potrzebuje inspiracji i Ty tą inspirację musisz mu dać. W innym przypadku będziecie oddalać się od siebie jeszcze bardziej. Wiem, że to jest trudne i czasami Ci się nie chce , ale właśnie dlatego się oddaliliście od siebie. Niestety nad każdym związkiem trzeba pracować . Nad Twoim również. Masz zagubione serce, bo nie wiesz czy on Cię kocha czy też nie , masz zagubione serce bo nie wiesz co dalej …..
 
DSC_3516Pamiętaj, że dopóki jest Miłość w Was, doputy jest szansa i możliwość na odbudowanie tego związku. Musisz postarać się jak nigdy dotąd być osobą radosną, wyrozumiałą i na nowo go poderwać. Jeśli czujesz w Sercu ból i uważasz, że to już jest niemożliwe to Twoja sprawa jednakże wiem , że jeśli spróbujesz, to odniesiesz sukces. Powiesz mi, że dlaczego Ty masz wszystko robić i o wszystko się starać….Bo tak jest , bo taka między innymi jest rola kobiety i bo tacy a nie inni są mężczyźni i dlatego, że go kochasz. Już dzisiaj pochwal go za coś co dla Ciebie zrobił nawet jeśli wydaje Ci się to głupie. Nawet jeśli zrobi Ci herbatę czy otworzy drzwi, to podziękuj za to i uśmiechnij się. Małymi krokami zdziałasz bardzo wiele . Twoja praca będzie wymagała trochę czasu i cierpliwości, ale nie pójdzie na marne.
 
Natomiast jeśli chcesz wiedzieć co On do Ciebie czuje, czy zdradza czy też nie, jakie ma plany zamierzenia i jak Cie postrzega, oraz czy i co będzie dalej między Wami ? Zapytaj.

 

12106824_987041354685546_2845240189892028032_nMoje Karty Tarota w połączeniu z moim Darem i jasnowidzeniem odpowiedzą Ci bardzo dokładnie i szczegółowo. Widzę więcej. Widzę kolory ubrań, Wasze uśmiechy, gdzie pracujecie, na co chorujecie i wszystko inne. Mam ten Dar, który znacie i kochacie. Mówicie, że Jesteście zaskoczeni i często , aż śmiejecie się z tego gdy ze mną rozmawiacie a potem w trakcie spełniania wróżby, macie moją twarz przed oczyma i moje słowa. Ty też możesz być szczęśliwa i spełniona!!!
 
Na Magicznej Linii będę dostępna .. do późnych godzin wieczornych z przerwą od 18.00 do 20.00 .tel.708 788 222
Pozdrawiam ciepło!!!
Wasza Agga Soyala
Tags: No tags

27 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *