IMG_0283

Jak rozpoznać, że On się zakochał?

To wcale nie chodzi o to, że wszyscy mężczyźni są źli,  aczkolwiek należy do każdej relacji podejść z rozwagą i na spokojnie. Nie rzucać się od razu w wir uczuć i nie planować od razu ślubu. To, że bardzo pragniesz Miłości ,może Ci trochę przyćmiewać obraz sytuacji. Jeśli chcesz zatrzymać przy sobie Miłość i tą (dobrą pozytywną wibrację energetyczną miedzy dwojgiem ludzi ) należy palić czerwoną świecę co najmniej 9 minut dziennie. Miłość współgra z Żywiołem Wody a więc w tym czasie należy pić nie tylko (Ty i partner) więcej wody mineralnej niegazowanej , ale też należy przebywać jak najczęściej w miejscach gdzie Żywioł Wody się objawia, a więc spacerować przy rzece, basenie, studni, fontannie czy innych akwenach wodnych. Warto przy tym pamiętać , że robisz to, aby Miłość i dobre relacje partnerskie między Wami utrzymywały się jak najdłużej. Woda oczyszcza nie tylko z brudu fizycznego jak np. błota, kurzu itp, ale też oczyszcza w tym przypadku relacje i usuwa wszystko to, co jest złe. Jeśli zastosujesz się do tych Magicznych podpowiedzi to stan Twojego poczucia siły w związku utrzyma się przez kilka najbliższych miesięcy.

 

Jak rozpoznać , że On się w Tobie zakochał ?

Ogólnie rzecz ujmując:

KARTY121.gdy pisze do Ciebie dużo sms, maili itp.

2.gdy dzwoni bez wyraźnej potrzeby

3.gdy czuje się jakby spięty w Twoim towarzystwie

4.gdy wypytuje co robiłaś danego dnia

5.gdy interesuje się Tobą

 To są bardzo ogólne wytyczne aczkolwiek bardzo przydatne w początkowej fazie znajomości.

Możesz również uzyskać pewność odnośnie Jego uczucia przez Magię :

1.zapytać Kart Tarota

2.napisz na dwóch białych kartkach

TAK na jednej

NIE na drugiej

Podczas Pełni Księżyca zapal czerwoną ( nieużywaną wcześniej )świecę. Dwie szczypty bazylii nasyp na jedną i drugą kartkę. Następnie zamknij oczy i przemieszaj kartki i otwórz oczy . Sprawdź na której z nich pozostało więcej bazylii. Odwróć kartkę i przeczytaj odpowiedź. Jeśli nadal masz wątpliwości , to widocznie jeszcze musisz poczekać na okazanie uczuć ze strony mężczyzny być może tego obecnego lub nowego.

DSC_0048Przypominam, że 22.09 jest ostatni Dzień Lata!

Jeśli chcesz zatrzymać letnią energię na dłużej dotknij Magii przez rozmowę ze mną i moimi Kartami Tarota, Przeznaczenia czy anielskimi. Zapytaj też o horoskop  dla Ciebie i Twojej Rodziny na  Nowy Rok Numerologiczny 2016 , który już się 102rozpoczął.

 Na Magicznej Linii będę dostępna 708 788 222.

Pozdrawiam Letnio!

Wasza Agga Soyala 🙂

Tags: No tags

19 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *