Jak się oczyszczać białą szałwią?

Jak się oczyszczać białą szałwią?

Jak się oczyszczać białą szałwią?

Biała szałwia i jej potężna Moc jest wykorzystywana od dawna. Posiada właściwości lecznicze. Sposobów oczyszczania jest bardzo dużo, ale ja Wam przedstawię tylko jeden, ale za to bezpieczny. Tą metodę oczyszczania białą szałwią może zastosować każdy, nawet osoby nie mające nic wspólnego z czarowaniem. Nie wyrządzicie sobie tym krzywdy, jeśli odrobinę się do tego przyłożycie.

 

 

Przy oczyszczaniu bardzo ważna jest cisza i spokój. Ważne, abyście byli skoncentrowani i wyciszeni, aby Wasz Umysł był pusty bez zbędnych myśli. Możecie przed oczyszczaniem wziąć kąpiel i założyć luźniejsze ubrania. Jeśli macie taką możliwość to dobrze jest założyć ubranie z lnu lub bawełny. Następnie zapalacie białą szałwię. Należy stanąć w lekkim rozkroku. Oczyszczanie należy zacząć od krótkiej Modlitwy, następnie od stóp go głowy okadzacie się. Potem wykonujecie okadzanie kołami z dymu zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Po oczyszczeniu gasicie białą szałwię i myjecie ręce pod zimną wodą bez dodatku detergentów. Po zabiegu udajecie się do swoich zajęć. Oczyszczanie szałwią można stosować tak często jak to czujecie. Wiele osób korzysta z tego mojego przepisu i jak sami mówicie to działa doskonale. Niektórym z Was przeszedł katar, ból pleców itp. Natomiast wszyscy mówicie , że ludzie koło Was są milsi, odświeżają się stare znajomości i czujecie się ogólnie lepiej. Nie czekajcie i zacznijcie się oczyszczać takim właśnie domowym sposobem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00 do 20.00

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

23 comments

 1. ReplyMagda

  Bardzo lubię oczyszczanie białą szałwią. Czuję się wtedy lekko, wiele blokad pęka. Lubię też kiedy po oczyszczaniu mówi mi Pani co zostało odblokowane lub czy oczyszczanie powinno się powtórzyć.
  Pozdrawiam Pani Aggo 🙂

     1. EB-)

      Pani Agguniu bardzo przepraszam ale nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji i nie mogłam zadzwonić do Pani – wszystko opowiem ? do miłego usłyszenia ?

 2. ReplyEDUSIA

  Witam Pani Agguniu ?
  Mówiła Pani kiedyś, że pewna osoba zaproponuje synowi dobrą pracę i, że ja również będę miała zmianę pracy i ta sama osoba również i mnie zatrudni. Pani Agguniu właśnie w czwartek dostałam propozycje pracy dla syna od tej osoby! To aż cud ale czekam na dalszą rozmowę z tą osobą i tak sobie myślę, że i dla mnie musi też mieć ofertę skoro spełniło się, odnośnie syna ?.
  Jest Pani rewelacyjna! ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *