tee-1680885__340

Jak sobie pomóc przy torbielach i dlaczego je masz

Jak sobie pomóc przy torbielach i dlaczego je masz

Bardzo wiele osób w ostatnim czasie pyta się o swoje zdrowie i to jest zrozumiałe, ponieważ pogoda jest taka a nie inna. Warto pytać o zdrowie , ponieważ potrafię wskazać na co konkretnie zwrócić uwagę , aby zapobiec chorobie oraz rozwinięciu się choroby.

 

Bardzo wiele osób jak to mówicie „uratowałam”, ponieważ dzięki moim podpowiedziom unikneliście poważnych dolegliwości. Jednak zawsze powtarzam Wam, że należy być też pod kontrolą lekarza. Choroba zanim pojawi się w ciele fizycznym, najpierw zaznacza się w Aurze, w polu energetycznym. Widzę to gdy rozmawiam z Wami lub stawiam na Was karty. Przyczyną chorób są przede wszystkim myśli, zdarzenia, nerwy i stresy. Potrafię dokładnie określić o co w pierwszej kolejności powinniście zadbać, co powinniście zrobić, aby choroba nie rozwinęła się w Waszym organizmie.

 

W ostatnich dniach wiele kobiet zgłasza się do mnie z problemem torbieli w narządach kobiecych. Problemy, choroby tworzą się w takich miejscach gdy kobieta nie akceptuje siebie, swojej kobiecości. Czuje się mało atrakcyjna, zaniedbana przez partnera, niekochana. Wtedy najczęściej dochodzi do powstawania torbieli, w szczególności na jajnikach, które symbolizują miejsce tworzenia się Życia. Odpowiadają za twórczość. Lęk i strach przed samodzielnym kierowaniem swoim Życiem, powoduje zatrzymanie energii a wraz z nią zablokowanie Czakramów. Bardzo pomocne jest wdrukowanie do swojego umysłu nowych wzorców.

 

Trzeba często powtarzać zdanie, które ma potężną Moc uzdrawiania:

„Cieszę się swoją kobiecością. Kocham bycie kobietą. Kocham moje ciało.”

 

Również bardzo skuteczną metodą na pozbycie się torbieli z jajnika, ale też z całego organizmu jest stosowanie mieszanki ziołowej, której przepis zamieściłam niżej.

 

Proszę jednak pamiętać, że mieszanka nie leczy tzn torbiele znikają bezoperacyjnie, aczkolwiek mogą powrócić. 

Przepis:

1.liść brzozy/ betuale folium 15 gram

2.kwiatostany nagietka /calendule anthodium 10 gram

3.kwiatostanz kocanek/ helichrysi anthodium 5 gram

4.kora kaliny koralowej/ viburni cortex 10 gram

5.nasienie lnu/ lini semen 10 gram

6.ziele bylicy/ artemisiae vulg.herba 50 gram

7.ziele krwawnika /achillae herba 50 gram

8.ziele skrzypu polnego/ equiseti herba 50 gram

9.ziele przywrotnika /alchemillae herba 50 gram

10.kłącza perzu/ agropyri rhizoma 50 gram

Mieszanka ziół jest bardzo skuteczna znikają nawet torbiele operacyjne wielkości 7/10 cm. Trzeba ją pić codziennie. Najlepiej dwa razy dziennie 1 łyżkę ziół na szklankę wody. Kontrole lekarską można zrobić już po trzech tygodniach.

 

Osoby, którym już wcześniej podałam ten zestaw ziół do stosowania może napiszą w komentarzach jak to u nich zadziałało. Udostępniajcie ten wpis na Fb , aby każda kobieta miała szansę na pozbycie sie dolegliwości.

 

Na Magicznej linii będę dostępna  do późnych godzin wieczornych z przerwą na kawę

tel.708 788 222 i 708 888 688

i 227 184 099 6,99 zł/min. z vat

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

 

 

Tags: No tags

16 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *