IMG_0203

Jak to z Nami ludźmi jest…

Jak to z Nami ludźmi jest…

Dzisiaj trochę w innym temacie. Dla niektórych ciężkim, dla innych nie, a dla jeszcze innych pewnie obojętnym. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać jak to z Nami ludźmi jest…

Co tak naprawdę jest ludzką wartością? Dla mnie Człowiek jest Człowiekiem nie ważne jakie ma pochodzenie, wykształcenie, jaką pozycję w swoim Życiu osiągnął, a jeśli osiągnął sukces to tylko i wyłącznie Jego sukces, ponieważ ciężko na to zapracował.

I nie Nam osądzać i zazdrościć, ponieważ jest to sukces danej osoby, która osiągając ten sukces na pewno zapłaciła za niego pewną cenę. Tak drodzy Państwo, za sukcesy też płacimy cenę. Ceną tą może być rozłąka z rodziną, zarwane noce, wielkie stresy a nawet choroby. Wszystko co osiągamy ma swoją cenę czy tego chcemy czy nie.

Zastanawiam się dlaczego tak wiele osób jest zazdrosnych, dlaczego w obecnym Świecie, gdzie zdawałoby się dążymy do oświecenia i globalnego przebudzenia jest w Człowieku tyle zawiści i zazdrości. Czemu bardzo źle jest odbierane bogactwo materialne innych, powodzenie w miłości oraz sukcesy zawodowe. Wiadomo, że od dawien dawna była w przyrodzie rywalizacja, aczkolwiek aby rywalizacją znieważać i nie szanować innych?

 

To nie jest podobne do Istoty, którą nazywamy Człowiekiem. Każda osoba jest wolna, każda osoba ma prawo mówić to co chce i pracować tam gdzie chce. Ma prawo do miłości, do spokoju oraz do wykonywania swojej pracy. Nie mieszajmy do tego swojej złośliwości, zazdrości oraz upatrywań politycznych. Każdy ma prawo do swojego wyboru. Pisarz może pisać o czym chce, tancerz tańczyć układy jakie lubi, piosenkarz śpiewać to co chce i komu chce, piekarz piec bułki i cokolwiek Mu przyjdzie do głowy etc.

 

Jesteśmy wszyscy równi i tacy sami . Wszyscy Jesteśmy Energią i jednością i nie Nam oceniać. Artyści mają wielką Misję do spełnienia, która nie jest łatwa. Są po to, aby Nasze Dusze się radowały, aby cieszyły się a Nasze oczy się zachwycały i śmiały. Artyści wzbudzają w Naszych zapomnianych Duszach emocje, których tak potrzebuje każdy Człowiek. Artyści są ponad to wszystko co Ziemskim się nazywa, ponad wszelkie podziały polityczne, wojny i walki, bo czyż to nie właśnie artyści potrafią jak nikt inny wprowadzić Nas do świata relaksu i marzeń?

Świata, który w dobie dzisiejszego pędu bywa zapomniany, a jednak tak bardzo potrzebny. Są to osoby bardzo wrażliwe i kruche, a jednocześnie bardzo silne, ponieważ gdyby tej kruchości i siły w nich nie było, nie potrafiliby przebić się przez tą ogromną gęstwinę splątanych, ciężkich energii, którą wysyłają do nich pokrętne osoby.

Artyści są bardzo specyficzni, a jednocześnie bardzo kochani. Dają dla Nas to co mają w sobie. Przez swoją muzykę, śpiew, obrazy, książki, przekazują Nam cząstkę samych siebie. Odkrywają przed Nami swoje marzenia, radości i smutki, swoje Historie. Wydobywają ze swojego wnętrza to, co jest w nich ukryte na samym dnie. Z ufnością Dziecka dzielą się z Nami swoim pięknem i swoją Duszą. Chcą przekazywać Światu pokarm dla Duszy wszystkich ludzi i nawet dla zwierząt. Wysyłają do Wszechświata bardzo korzystne energie , aby Świat stawał się piękniejszy i lepszy zarazem.

 

Artysta jest ponad podziałami, to Mag z Kart Tarota, który mając wiele atutów wzbudza w Nas emocje. Pokazuje inny Świat o którym nawet często nie mamy pojęcia. Człowiek kocha emocje, dlatego tak popularne są seriale telewizyjne, dlatego lubimy słuchać muzyki, tańczyć, czytać oraz patrzeć na piękne obrazy. To właśnie artyści są po to, aby upiększać Nasze wnętrza i dlatego szanujmy ich i doceniajmy. Oni nie chcą dużo. Pragnieniem artystów jest poświęcenie im uwagi, docenienie ich talentu oraz cieszenie się ludzi z ich dokonań. Chcą, aby każdy kto przygląda się , słucha lub czyta ich utwory był nakarmiony wewnętrznie, aby miał takie emocje jakich na dany moment potrzebuje…Kochajcie i szanujcie Artystów❤

Wracając do początkowego pytania, co tak naprawdę jest ludzką wartością? Nie jest to stan majątkowy, nie jest to wykształcenie, nie jest to wygląd. Ludzką wartością jest Człowiek sam w sobie, Jego umiejętnośc bycia ponad wszystko, ponad spory polityczne, rasy, wojny, uprzedzenia, Jego umiejętnośc karmienia drugiego Człowieka i świata przyrody, miłością , spokojem i radością. Wszystko CO JEST jest wspaniałą Energią i My także. Pamiętajcie o tym 🌍☄️🌟

Na Magicznej linii będę dostępna  do późnych godzin wieczornych z przerwą na kawę

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

34 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *