DSC_0092

Jaka będziesz za trzy lata

Jak wyglądało Twoje Życie trzy lata temu? Zastanów się dobrze i przemyśl jak się wtedy czułaś, co robiłaś, kogo kochałaś i o czym marzyłaś. Jaką wtedy byłaś osobą i jak odbierali Cię inni?

 

A teraz zastanów się i przemyśl, co się zmieniło przez te trzy ostatnie lata. Czy zrobiłaś jakiś krok do przodu, czy osiągnęłaś to co chciałaś, czy Jesteś z Tą osobą, którą wtedy kochałaś?

Porozmawiaj sama ze sobą i spójrz na swoje Życie dzisiaj. Jak Cie odbiera otoczenie i jak Ty odbierasz samą siebie. Jak obecnie czujesz się w swoim Życiu i jak czujesz się sama ze sobą. Czy decyzje, które wtedy podjęłaś okazały się dobre i czy po raz drugi, podjęłabyś te same decyzje.

 

Jeśli stwierdzisz, że przez ten czas nic się nie zmieniło u Ciebie ani w Tobie samej, to możesz być pewna, że zmarnowałaś trzy lata. One już przepadły, ich już nie możesz odzyskać. Możesz natomiast od chwili obecnej zacząć szanować dany Ci Czas.

Już od teraz możesz zacząć pracować nad zmianami w sobie i swoim otoczeniu. Nie muszą być to od razu zmiany wielkie, możesz zacząć i nawet powinnaś, od zmiany swojego myślenia i postrzegania samej siebie i Świata w którym przebywasz. Najtrudniej jest zacząć od siebie.

Pamiętaj, że nie dokonasz żadnych zmian ogólnych , jeśli nie zrozumiesz, że zmiana siebie jest najważniejsza. Jest centrum wszystkiego na co czekasz i czego się obawiasz. Jest wyznacznikiem tego wszystkiego co Cię spotyka. Jeśli chcesz być szczęśliwą i spełnioną osobą, musisz podjąć walkę ze swoimi słabościami i ograniczeniami. Nie będzie to łatwe, ponieważ być może i Ty masz, jak większość osób zakorzenione silne blokady. Często blokady są skutkiem różnych przeżyć z dzieciństwa, braku miłości i nabytego lęku, że Jesteś gorsza od innych, że nie dasz rady, że nie możesz być kimś ważnym, bo to jest zarezerwowane dla innych, ale nie dla Ciebie.

Wpajano Ci przez wszystkie lata, że masz cieszyć się z tego co posiadasz, że inni mają gorzej i nie powinnaś narzekać. To fakt, należy cieszyć się z małych rzeczy, ale należy też realizować te wielkie. Bo kto powiedział, że nie możesz być znaną aktorką, bo kto powiedział, że nie możesz i nigdy nie będziesz mieszkała w pięknym domu, bo kto Ci powiedział, że nie możesz wyglądać tak jak chcesz. To bzdury! Każdy, kto Ci tak mówił mylił się. Każdy kto podcinał Ci skrzydła był w błędzie, bo być może sam nie wierzył we własne możliwości.

Trzy ostatnie lata zmarnowałaś na płacz, zastanawianie się i żywienie się Nadzieją, że kiedyś coś tam zmieni się i wtedy będziesz szczęśliwa. Bzdura, nic się nie zmieni! Kolejne lata swojego Życia zmarnujesz jeśli nie zaczniesz działać. Nic nie dzieje się samo. Nawet Twoje smutki i porażki sama przyciągnęłaś do siebie. Teraz już o tym wiesz i zacznij w końcu myśleć i starać się o lepszy Czas. Zacznij krok po kroku realizować swoje pasje, swoje plany.  Zacznij oczyszczać swoje Życie z toksyn i toksycznych Ludzi. Zacznij małymi krokami wychodzić z toksycznych znajomości koleżeńskich, partnerskich. Rób to, co uważasz za dobre dla siebie a nie dla innych. Bądź odrobinę egoistyczna, gdy nielubiana przez Ciebie koleżanka zaprosi Cię na spotkanie. Nie musisz iść, możesz odmówić. I nie rób sobie z tego powodu wyrzutów sumienia. Ty Jesteś kreatorem, projektantem swojego Losu. Straciłaś już bardzo wiele i nie masz Czasu , aby nadal go marnować. Nie obawiaj się, że przez te wszystkie zmiany, które dokonają się u Ciebie i w Tobie Ludzie Cie odrzucą. Faktycznie będzie tak, będą niezadowoleni, będą mówili , że bardzo się zmieniłaś a nawet, że Jesteś niemiła, bo nie godzisz się na kolejny wspólny wyjazd w miejsce którego tak naprawdę nienawidzisz i z osobami, które ledwo tolerujesz.

 

Nie martw się odrzuceniem ze strony osób o których myślałaś, że są wobec Ciebie szczere i otwarte. Zmiany oczyszczą Cię od znajomości  trudnych i krępujących, od znajomości, gdzie „wypada” a nie czy kogoś lubisz. W miejsce tych wszystkich osób przyjdą inne, nowe osoby, które będą prawdziwie otwarte. Kto ma pozostać przy Tobie ten pozostanie, a reszta dalej będzie tkwiła w swoim zakłamaniu i obłudzie.

 

Nie możesz zmarnować obecnego Nowego Roku 2016 na analizowanie i domyślanie się dlaczego koleżanka ma wrażenie, że jest od Ciebie lepsza. Co Cię to obchodzi, to koleżanki sprawa, że ma taką przypadłość. Ty musisz znać swoją wartość i tego się trzymać. Nie daj sobie wmówić, że Jesteś za stara albo , że czegoś nie potrafisz zrobić, że nie dasz rady. Nie obarczaj się też docinkami w stylu: powinnaś zrobić tak i tak, albo to nie wypada. Wszystko wypada jeśli Ty uznasz, że właśnie tak jest. Oczywiście wszystko w miarę norm, które obowiązują w Świecie.Rozczulasz się nad sobą i dręczysz, bo zapytałaś szefa o podwyżkę wynagrodzenia, bo zadzwoniłaś do osoby, która Ci się podoba. I co z tego , że tak zrobiłaś! Tak miało być i czułaś, że musisz to zrobić.

 

Jeśli od razu nie ma zadowalającego efektu Twoich działań, poczekaj cierpliwie. Dałaś znać i Wszechświat prędzej czy później na to odpowie. A teraz przemyśl i zastanów się jak wyobrażasz sobie siebie za kolejne trzy lata. Gdzie będziesz i jaka będziesz. Jeśli nic nie zrobisz będziesz dokładnie w tym miejscu co obecnie, ale jeśli podejmiesz wyzwanie możesz być tam, gdzie chcesz, możesz być taką jaką chcesz być. Wystarczy odrobina wysiłku i wewnętrznej walki, aby kolejne trzy lata były spełnione. Napisz mi o tym za trzy lata.

 

12166782_988697041186644_639667001_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli masz obawy przed zmianami zapytaj moich kart, jak ich dokonać i czy te zmiany o których myślisz będą dla Ciebie zadowalające w przyszłości. Nie obawiaj się razem znajdziemy rozwiązanie i podpowiedź na dręczące Cie tematy.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godzin południowych do późnych godzin wieczornych tel. 708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

44 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *