IMG_8211

Jaką Drogą idziesz? Światłem czy Cieniem?

 Jaką Drogą idziesz? Światłem czy Cieniem?

Jowisz w Strzelcu w półtorej kwadra u Urana w Baranie, Uran w kwadracie na osi Węzła:

? Jest tak wiele zmian w powietrzu, musimy po prostu sięgnąć po to, jest to wszystko tak blisko. A teraz ta energia zmiany wiąże się z wieloma nieoczekiwanymi szczęśliwymi wydarzeniami. Nie można jednak oczekiwać, że będzie ona konkretna, ani oczekiwać jej biernie, trzeba w jakiś sposób działać np.przez dotknięcie Magii, w przeciwnym razie ulegnie wyparowaniu.

Bardziej prawdopodobne jest, że Cię ta zmiana zaskoczy, zwłaszcza, jeśli nie będziesz już o tym myśleć, nie będziesz wspominać już o tym.

? Ta energia jest jak dużo zupełnie nowych i zupełnie niezwykłych sposobów na odnowienie życia. Aby mogło stać się tak nowe, że na początku nie będziesz wiedział co robić. Możesz nie być w stanie zrobić z tą nowością nic a tylko będziesz się przyglądał. Mimo to, przyjmij to i zaprzyjaźnij się z tym! Poznaj to, a wielokrotnie poszerzysz horyzonty, zmienisz sposób postrzegania tego co Cię otacza. Spojrzysz nowym sposobem na stare sprawy.

? Zobacz, co jest dla Ciebie najważniejsze: WSZYSTKO ma powód i znaczenie, ponieważ te przypadki zdarzają się „tylko dziś”! Kto to obliczył, wymyślił? Nie martw się, nadawca jest Niebiańskim Źródłem, więc możesz liczyć na najlepsze.

 

Jednocześnie doświadczamy kilku dni kontaktu z Naszymi ciemniejszymi stronami, abyśmy mogli – czy Nam się to podoba, czy nie – zobaczyć, co mamy do przepracowania w tym momencie lub zmienienia.

 

W rzeczywistości każdy cień jest tylko projekcją słońca w odniesieniu do Naszych niekochanych i nieodkrytych części. Teraz mamy okazję pogodzić się z tym, czego nie chcemy sobie przyznać – właśnie to zwykle zauważamy o czymś negatywnym w stosunku do innych. Te części mogą teraz być dobrze przekształcone i stać się cenną częścią Twojej osobowości Nie obawiaj się tylko działaj. Wykorzystaj ten Magiczny Czas na danie sobie nowej szansy! Dotknij Magii. Jeśli nie wiesz czy idziesz Światłem czy Cieniem, śmiało pytaj

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00 do 21.00 z przerwa na kawe

tel 708 788 222 i 708 888 688 oraz 227 184 099 (rozmowa bez limitu, rozmawiasz ile chcesz) 

Pozdrawiam cieplo

Wasza Agga Soyala 

Tags: No tags

26 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *