Jaką Drogą idziesz? Światłem czy Cieniem?

Jaką Drogą idziesz? Światłem czy Cieniem?

 Jaką Drogą idziesz? Światłem czy Cieniem?

Jowisz w Strzelcu w półtorej kwadra u Urana w Baranie, Uran w kwadracie na osi Węzła:

? Jest tak wiele zmian w powietrzu, musimy po prostu sięgnąć po to, jest to wszystko tak blisko. A teraz ta energia zmiany wiąże się z wieloma nieoczekiwanymi szczęśliwymi wydarzeniami. Nie można jednak oczekiwać, że będzie ona konkretna, ani oczekiwać jej biernie, trzeba w jakiś sposób działać np.przez dotknięcie Magii, w przeciwnym razie ulegnie wyparowaniu.

Bardziej prawdopodobne jest, że Cię ta zmiana zaskoczy, zwłaszcza, jeśli nie będziesz już o tym myśleć, nie będziesz wspominać już o tym.

? Ta energia jest jak dużo zupełnie nowych i zupełnie niezwykłych sposobów na odnowienie życia. Aby mogło stać się tak nowe, że na początku nie będziesz wiedział co robić. Możesz nie być w stanie zrobić z tą nowością nic a tylko będziesz się przyglądał. Mimo to, przyjmij to i zaprzyjaźnij się z tym! Poznaj to, a wielokrotnie poszerzysz horyzonty, zmienisz sposób postrzegania tego co Cię otacza. Spojrzysz nowym sposobem na stare sprawy.

? Zobacz, co jest dla Ciebie najważniejsze: WSZYSTKO ma powód i znaczenie, ponieważ te przypadki zdarzają się „tylko dziś”! Kto to obliczył, wymyślił? Nie martw się, nadawca jest Niebiańskim Źródłem, więc możesz liczyć na najlepsze.

 

Jednocześnie doświadczamy kilku dni kontaktu z Naszymi ciemniejszymi stronami, abyśmy mogli – czy Nam się to podoba, czy nie – zobaczyć, co mamy do przepracowania w tym momencie lub zmienienia.

 

W rzeczywistości każdy cień jest tylko projekcją słońca w odniesieniu do Naszych niekochanych i nieodkrytych części. Teraz mamy okazję pogodzić się z tym, czego nie chcemy sobie przyznać – właśnie to zwykle zauważamy o czymś negatywnym w stosunku do innych. Te części mogą teraz być dobrze przekształcone i stać się cenną częścią Twojej osobowości Nie obawiaj się tylko działaj. Wykorzystaj ten Magiczny Czas na danie sobie nowej szansy! Dotknij Magii. Jeśli nie wiesz czy idziesz Światłem czy Cieniem, śmiało pytaj

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00 do 21.00 z przerwa na kawe

tel 708 788 222 i 708 888 688 oraz 227 184 099 (rozmowa bez limitu, rozmawiasz ile chcesz) 

Pozdrawiam cieplo

Wasza Agga Soyala 

26 comments

 1. ReplyDanka

  Pani Agusiu dzisiaj zrobiłam nalot na Orange zwiekszylam limit do 1000 zł. i rzekomo nie mam żadnych limitów. Oczywiście nic to nie dało, bo nadal nie mogę do Pani dzwonić ? Może któraś z pan korzystająca z sieci Orange napisze jak załatwiła sprawę z limitem na rozmowy premium. Z góry dziękuję za info…. Pozdrawiam ?

 2. ReplyAneta Namiętna ?

  Ja mam podobnie w plusie. Limit mam, i środki do wykorzystania ale dodzwonić się nie mogę. Zgłosiłam operatorowi do działu technicznego i czekam na odpowiedź. Ach. A tak potrzebuje pogadać tyle pytań i usłyszeć ten głos który daje nadzieję?????

 3. ReplyIlona Wesoła???

  Pani Danko
  Z tego co ja wiem to w Orange mozna wysłać bezplatnie SMSa pod numerem 80603
  w treści wpisując pełną kwotę np. 200 lub 500

  Mam nadzieję, że chociaż troche pomogłam ,więcej można załatwić w salonie osobiście albo zmienić operatora, bo coś ta obsługa że strony sprzedawców jest mało efektowna ??

 4. ReplyMonka

  Jeśli chodzi o Orange to ja dzwoniłam do nich chyba z8 razy .. (tzn za każdym razem mówiłi ze jest wszystko wyłączone tylko efekty nie bylo) i w końcu się udało….może mieli mnie dość. ?Upierdliwa byłam strasznie?nie mylić z nieprzyjemna? Wszystkie tel wykonałam w grudniu a teraz w styczniu nic już nie robiłam i działa.

  Dziękuję Pani Aggusiu za wczorajszą rozmowę…za miód na moje serce ?wie Pani o czym mówię.. .niech się dzieje.. ?

 5. ReplyDanka

  Dziewczyny dzięki za info. Jutro będę strasznie upierdliwa? nie dam im spokoju. Atak na Orange ? Pozdrawiam Pani Agusiu i wszystkie panie na blogu ??

 6. ReplyJustyna

  Dziękuję za rozmowę i wszystkie podpowiedzi.
  Widzi Pani tak dużo i wszystko trafione w punkt.
  Buziaki i ślę ???

 7. ReplyMonika z L.

  Pani Aggo napisałam przed chwilą do Plusa o ustawieniu limitu. Odpowiedź była natychmiastowa z biura obsługi , że ściągnięto mi blokadę, ale kiedy do Pani dzwonię to dalej mam blokada założoną. Paranoja do kwadratu. Pozdrawiam

 8. ReplyNowa

  „Błysk i olśnienie rano…po czym piszę i mam zwycięstwo!” to są Pani słowa właśnie sobie przypomniałam teraz, rzeczywiście rano dostałam olśnienia napisałam a na zwycięstwo muszę chwilkę poczekać 🙂 ale jak to Pani powiedziała…jak na to wpadnę od razu będę wiedziała, że mam zwycięstwo!!!
  Jest Pani niesamowita z tymi wizjami, dziękuję,

  1. ReplyNowa

   Gdy pani powiedziała to zdanie które powyżej zacytowałam, pomyślałam…”co ta kobieta opowiada…haki błysk, jestem już tym wszystkim zmęczona i nic nie wymyślę…wszystko w rekach Boga” i zapomniałam o Pani przepowiedni uznając iż nie ma zastosowania w tym przypadku, puściłam jak dmuchawca na wietrze…przypomniałam sobie dopiero post factum 🙂
   Jest pani najlepsza 🙂

 9. ReplyDanka

  Witam Pani Agusiu. Od rana działam z tym Orange. Jedna dziewczyna mi powiedziała, że nie mam żadnych limitów i blokad. Nieprawda dzwonie do Pani i dalej nie mogę. Dzwonię jeszcze raz… tym razem do działu technicznego, no i dziewczyna mówi że jest blokada na połączenia premium mówię, że przed chwilą koleżanka mówi, że nie ma ? powiedziała, że czasem system tego nie pokazuję, że jest to jakby ukryte? to sobie myślę w końcu się udało… Chyba ? Zgłosiła problem do działu technicznego czekam na rezultaty. Zobaczymy ? jak się nie uda to dalej będę ich bombardowac tel? Pozdrawiam ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *