rytual walentynkowy

Jakich mężczyzn pragną kobiety

Jakich mężczyzn pragną kobiety.

Są różne kobiety i różni mężczyźni cała rzecz polega na tym, aby dwie osoby dopasowały się pod każdym względem. Z tym bywa trudniej, ponieważ nie zawsze dana osoba, a szczególnie płeć piękna wie czego chce, mężczyźni są bardziej konkretni w poszukiwaniu obiektu marzeń. Kobiety chcą być jedynie kochane.

 

Znam tysiące historii miłosnych, bo właśnie z problemami uczuciowymi najczęściej do mnie przychodzicie. W zeszłym Roku ukończyłam badania nad tym, jakich mężczyzn pragną i pożądają kobiety.

Większość kobiet jest bardzo niezdecydowana w określeniu jak dany mężczyzna ma wyglądać. Nie potrafi też jasno określić i wymienić cech osobowości, które ukochany powinien posiadać. Kobiety chcą być kochane i podziwiane, a wszystko inne jest jakby na drugim planie.

Wgłębiając się dalej w temat zauważyłam, że wcale nie jest wszystko jedno jak wygląda partner. Kobiety preferują mężczyzn wysokich, a przynajmniej chcą mieć mężczyznę wyższego od siebie, aby mogły nosić wysokie obcasy. Chcą, aby On był silny o średniej budowie ciała. Włosy, kolor oczu nie gra większej roli. Nie ważne też jest, co lubi jeść i czym się interesuje. Chcą, aby mężczyzna był miły, ciepły i dobrze ułożony aczkolwiek nie chcą takiego poznawać.

Mężczyzna na początku znajomości wg kobiet powinien być szarmancki, bardzo pewny siebie i trochę jakby to powiedzieć, niegrzeczny. Kobiety chociaż marzą o czułości i bezpieczeństwie preferują mężczyzn cwaniaczkowatych, niegrzecznych. Na grzecznego i ułożonego nie bardzo chcą zwrócić większą uwagę. Wynika to z czasów Kamienia Łupanego, gdzie mężczyzna musiał kombinować, aby upolować zwierzynę na obiad, nie mógł być przesadnie grzeczny bo byłby wyśmiany i uznany za słabszego w stadzie. Musiał pokazać swoją wewnętrzna siłę i spryt. Współczesne kobiety, podświadomie uwielbiają takich mężczyzn bo uważają, że taki partner zapewni im poczucie bezpieczeństwa.

Natomiast potencjalny partner, który od początku jest cichy, grzeczny i uczynny wzbudza bardziej chęć opiekowania się Nim, aniżeli chęci budowania stałego związku czy chęci erotyczne. Kobiety pragną mężczyzny niesfornego, pewnego siebie i potrafiącego zapewnić wszelkie rozrywki. Mężczyzna nie może być nudny i przewidywalny.

Jeśli Twoja kobieta mówi Ci, że uwielbia z Tobą życie, bo zawsze wiadomo co nastąpi dalej, że uwielbia każdego roku jeździć w to samo miejsce na wakacje to albo kłamie, albo ma już na oku kogoś innego. Kobiety z reguły nie lubią stagnacji i nudy. Uwielbiają mężczyzn z pazurem i charyzmą. Chcą, aby mężczyzna był konkretny w swoich działaniach, pewny siebie, a jednocześnie chcą mężczyzną rządzić. Chcą, aby był obrotny w życiu, a także aby był spokojny i wyciszony. Chcą, aby potrafił się nimi zaopiekować, a jednocześnie chcą nim się opiekować.

Dopiero gdy relacja nabierze tempa i przerodzi się w głębsze uczucie, potrzebują mężczyzny czułego, zrównoważonego i usuwającego się w cień, gdy One maja gorsze Dni. Kobiety same nie wiedzą jakiego mężczyzny potrzebują. Same na siłę starają się zmienić partnera i przystosować do siebie i do sytuacji, która im obecnie odpowiada.

 

Mężczyzna to nie komputer, gdzie można zmienić ustawienia. Jaki jest w pierwszych miesiącach poznania, taki też będzie na resztę Życia. To kobiety zmieniają się w stałych związkach czy po ślubie, mężczyzna wciąż jest taki sam. Krótko mówiąc kobiety pragną mężczyzn pewnych siebie, ale czułych.

 Sekretem i sztuką udanego związku jest odnalezienie mężczyzny pasującego do Ciebie.

A jeśli Ty nie wiesz, czy dany partner pasuje do Ciebie, co ma w Sercu, jakie plany i myśli. Zapytaj .

12240077_1002067083182973_7441713865258336441_n

 

 

Rozmowa ze mną i moimi Kartami Tarota rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości, a także podpowie co należy zrobić w danej sytuacji.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godzin południowych do późnych godzin wieczornych.Tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

46 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *