IMG_8229

Jakie jest Twoje serce?

Jakie jest Twoje serce?

Pamiętam jak około dziesięć lat temu, gdy dopiero powstawała ezoteryczna telewizja Kosmica tv, gdy dopiero zaczynałam prowadzić swoje pierwsze programy telewizyjne, mój Brat powiedział, że Aggę to ludzie pokochają, że będzie najlepsza. A dlaczego najlepsza? Bo pracuje sercem. I po latach jak sami mówicie jestem najlepsza. Co to znaczy pracować Sercem?

 

Często ludzie mylą sprawy pilne z ważnymi, a coś co koniecznie musimy zrobić z wyborem. Jednak nie zawsze to co jest pilne, jest najważniejsze. Są sprawy, które powinny być i są najważniejsze, ale często je odpychamy. Nie chcemy ich zauważyć. Boimy się ich, bo nie wiemy jak postąpić lub wymyślamy setki innych powodów, aby ich nie widzieć. Życiem nie powinna sterować konieczność , a nasze wybory, które płynął z głębi Serca. Powinniśmy kierować się wyższymi wyborami, a nie tym co małe i może poczekać. Powinniśmy dokonywać wyborów, a nie być do czegoś zmuszani, tylko wtedy będziemy wzrastać. Trzeba mieć na uwadze dobro nie tylko swoje , ale także innych. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte, aby dostrzec w każdej sytuacji blaski i cienie, dobro i zło, ewentualnie inne drogi i przeanalizować je.

Nie możemy być zamknięci na innych, ponieważ to unicestwia nas samych. Trzeba mieć otwarte serce, aby umieć dostrzegać położenie drugiego człowieka, umieć zrozumieć, przebaczyć oraz co najważniejsze umieć dawać. Nie chodzi o takie dawanie , gdy oczekujemy, że dobra karma do nas wróci. To tak nie działa. Trzeba dawać z serca nic nie oczekując w zamian.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja w rozmowach z Wami daję Wam całą siebie. Daję wam miłość, zrozumienie. Przepływa przeze mnie ta cudowna energia, która Was otula. Nie zatrzymuję jej dla siebie. Ona jest dla Was. Trzeba zaufać własnemu sercu i jeśli tego nie zrobimy, nie osiągniemy radości i spokoju.

To serce dodaje nam odwagi i sprawia, że się uśmiechamy. To serce pozwala nam dokonywać właściwych wyborów. To serce pokazuje nam , że nie liczy się ilość a jakość. To ono sprawia, że chcemy pracować. To serce, a nie umysł sprawia, że czujemy się dobrze. Jeśli będziecie ufać własnemu Sercu zajdziecie daleko. Jeśli otworzycie się na serce, poczujecie radość i spełnienie.

 

Musicie zrozumieć, że serce jest tym, co daje spokój i ukojenie i nie chodzi mi o sprawy związane z zakochaniem. To jest zupełnie inny temat. Kierując się sercem przy podejmowaniu decyzji, nawet jeśli się pomylicie, to na pewno nie będziecie tego żałować. Zaufajcie własnemu sercu, a zawsze będziecie robić odpowiednią rzecz we właściwym momencie.

 

To właśnie w Naszym sercu jest Bóg. To właśnie tam, On cicho mówi do Nas, ale nie zawsze tego słuchamy. Boimy się, że czegoś nie udźwigniemy. Oszukujemy samych siebie i oddalamy się od tego z czym przyszliśmy na ten Świat. Pan Bóg nie chce, abyśmy byli smutni, abyśmy się bali. On chce naszej radości i spełnienia, ponieważ Jesteśmy cząstką Niego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otwórzcie oczy i spójrzcie inaczej na siebie, na innych ludzi. Każdy ma jakieś problemy, każdy ma trudności i dlatego nie można nikogo oceniać. Nie mamy takiego prawa. Każdy jest, jaki jest i to jest piękne. Okażcie serce innym, nie tylko tym od których coś chcecie, od których coś oczekujecie. Okażcie serce każdemu, kogo mijacie, z kim rozmawiacie. Bądzcie ponad nerwy i uprzedzenia.

 

Ja do każdego jestem otwarta. Jestem szczera i podchodzę z otwartym sercem. Nikogo nie oceniam, ponieważ każdy jest inny i każdy ma swoją Historię i każdy jest w tym wszystkim bardzo fascynujący i wyjątkowy. Ja kocham ludzi, fascynuję się drugim człowiekiem i jestem jego ciekawa. To jest to, co mój Brat powiedział, że pracuję z sercem. To nic innego jak Miłość do drugiego człowieka. Tak zwyczajna, a jednak wielka. To miłość do osoby, która zwraca się o pomoc , o podpowiedż, o wsparcie. Obojętnie jakie stanowisko zawodowe ta osoba zajmuje. Nie ważne czy jest na salonach czy kimś, kto zajmuje się domem. Dla mnie każda osoba jest wspaniała. Z każdą rozmawiam z szacunkiem i mam dla niej otwartość i serce. Zawsze tak miałam i nie mam pojęcie czy tego można się nauczyć. Jestem jak ja to nazywam „ponad to” , ponad to wszystko, co ludzi zniewala, osacza i doprowadza do smutku. Jestem „ponad to”, co jest zawistne, zepsute i złe.

 

Pytacie mnie czemu nie prowadzę obecnie żadnych programów telewizyjnych. Mam dużo propozycji, aczkolwiek ja nie chcę. Nie chcę wplątywać się w te wróżbiarskie intrygi, gdzie na ekranie wróżbici się uśmiechają, a potem poza kamerami obgadują. Nie chcę brać udziału w przepychankach i gierkach. Jak uznam, że jest dogodny czas to wystąpię w jakiejś telewizji, a na razie będę dla Was tu i na moim kanale youtube.

 

Otwórzcie swoje serca na innych, ale abyście mogli to zrobić najpierw musicie otworzyć je na siebie. Nie oceniajcie innych ludzi. Oni maja swój świat, czasami inny , czasami zagubiony. To ich sprawa. Są jacy są i nie musicie z Nimi walczyć. Może to być trochę utrudnione, gdy pracujecie z trudnymi osobami, aczkolwiek też ich nie oceniajcie. Bądzcie „ponad” te ich docinki i przykrości.

 

Miejcie serce dla osób chorych. Nie wyśmiewajcie się z nich, obojętnie na co chorują, bo nigdy nie wiadomo co Was może spotkać. Skąd macie pewność, że osoba otyła jest grubsza z większej ilości jedzenia?? A może jest poważnie chora i dlatego tak wyglada. Skąd wiecie dlaczego ktoś jest łysy lub bez zębów?? A może też przeszedł poważną chorobę. Proszę Was, nie oceniajcie drugiego człowieka, abyście i Wy sami nie byli oceniani. To jest trudne, ale można to zrobić.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trudne jest bycie sercem otwartym na innych, aczkolwiek mi osobiście wydaje się to bardzo łatwe, a nawet bardzo naturalne. Być może dlatego, że ja jestem naturalna. Nie ściemniam. Nieraz się uśmiecham sama w sobie, bo czasami ludzie dziwnie na mnie reagują. Otwierają oczy i nie wiedzą co mają powiedzieć, ponieważ otaczam ich energią, której nie znają. Są osoby, które nie znają energii Miłości. Nie widzą, że ona istnieje. I znowu nie chodzi mi o zakochanie, ale taką Miłość Miłości. Nawet panie w urzędzie miękną i po chwili rozmowy nieśmiało uśmiechają się pod nosem. To jest piękne, że dzięki otwartości swojego serca mogę sprawić, aby chociaż na chwilkę ktoś się uśmiechnął. Lubię to. To, że mogę pomóc innym sprawia mi ogromną radość.

Wiem, że całego Świata nie zmienię, ale mogę zmienić cały świat jednej osoby i kolejnej i kolejnej…

To mnie uskrzydla! To nazywa się pracować z sercem 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 11.30 do 14.00 i od 16.40 do 21.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala 

Tags: No tags

31 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *