DSC_4715

Jakie kobiety lubią mężczyźni

Jakie kobiety lubią mężczyźni

Mężczyzna zainteresuje się kobietą, która potrafi sprawić, że on będzie czuł się bardziej męsko. A mężczyzną zainteresuje się kobieta, który będzie potrafił pokazać jej, że jest piękna i dobra.

Niby to wszystko takie proste, a jednak sprawy uczuciowe od Wieków są dość trudne.

W obecnych czasach jest jeszcze trudnej wejść w stały związek, a już bardzo trudno jest wejść w relację, która doprowadzi do Ślubu. Kobiety i mężczyźni bardzo boją się odpowiedzialności i ograniczenia jakie niesie ze sobą związek małżeński. Mężczyzna, który sam z siebie, nieprzymuszony przez żadne uwarunkowania decyduje się na Ślub, musi mocno kochać kobietę, albo żenić się z nią dla poprawy statusu społecznego. Innej możliwości nie ma.

 

Mężczyźni lubią kobiety zadbane i nie mam na myśli grubego makijażu. Według mężczyzn kobieta zadbana to taka, która ładnie pachnie, jest wydepilowana, ma pomalowane paznokcie i ładne włosy. Oczywiście ważnem elementem jest ubiór, aczkolwiek ma on duże znaczenie jedynie na samym początku zawierania znajomości.

 

Coraz częściej mężczyźni zaczynają doceniać w kobietach ich intelekt i samodzielność życiową. Przy kobietach pewnych siebie i odważnych życiowo mężczyzna czuje się bezpiecznie, ale też w jakiś sposób pociąga go przedsiębiorczość kobiety.

Oczywiście są też osobnicy, którzy fascynują się paniami słabymi i nieporadnymi, ale to zdarza się bardzo rzadko. Mężczyzna musi wiedzieć, że kobieta poradzi sobie sama ze wszystkim, że nie będzie dla niego ciężarem. Wtedy jest spokojny i zaczyna bardziej starać się oraz okazywać większe zainteresowanie.

Proszę jednak nie popadać w skrajność, ponieważ mimo, iż mężczyźni lubią tzw silne babki to i tak chcą w nich widzieć od czasu do czasu słabe istotki. Chcą pocieszyć i przytulić a także w jakiś sposób zaopiekować się nimi. Są to przeważnie pocieszenia w sprawach lekkich.

 

Ta silna kobieta, powinna pokazywać, że jej też może być smutno, ciężko czy źle. Nie należy pokazywać tego przy zawieraniu znajomości, aby mężczyzna nie pomyślał, że jest oplatany niczym bluszczem. On musi czuć się swobodnie i widzieć swobodę u Kobiety. Mężczyzna uwielbia uszczęśliwiać kobietę i taką możliwość należy mu dawać. Wystarczy, że kobieta pochwali piękny zachód Słońca czy stwierdzi, że dawno tak nie rozweseliła się jak przy nim, a mężczyzna odbierze to jakby to on sam stworzył Słońce i całą oprawę Wieczoru, łącznie z daniami w restauracji.

Mężczyźni lubią kobiety, które ich doceniają i chwalą, ale musi to być bardzo naturalne i szczere. Oni uwielbiają gdy kobieta mówi otwarcie o tym co dzieje się w jej Życiu, aczkolwiek nie lubi gdy ona narzeka. Można więc porozmawiać na temat ciekawego filmu, książki, gotowania czy lekkich spraw biznesowych. Rozmowa musi być wesoła, lekka i niezobowiązująca chyba , że oboje ustalicie inaczej.

 

Nieśmiałe kobiety powinny ćwiczyć rozmowy z nieznajomymi przez różne portale społecznościowe. W obecnych Czasach jest łatwość dostępu do rozmów aczkolwiek i tak trzeba być ostrożnym. Rozmowy internetowe pomogą kobietom mało pewnym siebie, przełamać barierę strachu przed odrzuceniem. Nauczą się jak rozmawiać z mężczyznami a także mają okazję przekonać się, że są atrakcyjne i mają powodzenie.

 

Można też zapytać moich Kart o to co powinnaś zrobić, aby mężczyźni za Tobą szaleli.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz 10 do godz 19

Tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

 

Tags: No tags

39 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *