Jakie wibracje przed Nami?

Jakie wibracje przed Nami?

Dzieje się i dziać się będzie o czym napisałam tutaj https://aggasoyala.pl/2021-rok-wielkiego-balaganu-2021-przepowiednia-rok-wielkiego-balaganu-agga-soyala-708-888-688/ Jednak najważniejsze jest to, aby nadal i ciągle na nowo szukać w sobie spokoju i radości.

Nie jest to czas na narzekanie, na nerwy i stresy, ponieważ nerwy jeszcze bardziej osłabiają i powodują różne dolegliwości. Jest to czas w którym każdy powinien skoncentrować się na sobie, na swoim wnętrzu i na swoich sprawach, które ma do wykonania. Nie oglądajcie i nie czytajcie ponieważ przez to zaśmiecacie i tak już swój bardzo zabrudzony umysł.

Skoncentrujcie się na swoich działaniach i w miarę możliwości róbcie to co robiliście do tej pory a nawet róbcie jeszcze więcej. Szukanie spokoju w sobie jest teraz bardzo trudne dla wielu osób i nie ma co się dziwić, ale trzeba iść dalej. Załamywanie się i dręczenie a tym bardziej panika nic tu nie pomoże, a zaszkodzi na pewno.

 

Mimo, że wszystko przyspieszyło i jeszcze chwilkę będzie przyspieszało to i tak czuję, że za jakiś niedługi czas to wszystko trochę zwolni. Zwolni na chwilę by potem się zatrzymać. To zatrzymanie będzie dziwne i nowe a jednak w jakiś sposób znane. Jest ciemne. Dziwnie ciemne. Będzie to jakby w okresie Świąt w grudniu. Jest jakiś mur i on będzie przez jakąś chwilę a potem nagle opadnie. To nie znaczy, że będzie jak dawniej np w styczniu, ale będzie jakoś jaśniej. Nie wiem czy lżej , ale jaśniej, a jasność jest Dobrem. I tego się trzymajcie.

 

Na chwilę obecną starajcie się oglądać, czytać o miłych sprawach. Cieszcie się na tyle ile możecie i odrzuccie wszelkie lęki. Nie wszystko jest takie jakby się chciało, ale jest jak jest. Wewnętrzna Moc nadal w Was jest i tylko czeka aż pozwolicie na Jej wypłynięcie. Każdy ma taką Moc w sobie, ponieważ każdy pochodzi od Boga, Światłości. Nie ważne jak TA MOC jest nazywana, Ona po prostu jest, Czeka na pozwolenie z Waszej strony. Czas oddzielenia powoli się kończy, ale trzeba dać temu przyzwolenie. Dzieje jak się dzieje, ponieważ ludzkość na całym Świecie przez swoje myślenie, zachowania oddzieliła się od Źródła. Należy to teraz zmienić. Czas Wielkiego Przebudzenia już dawno się rozpoczął i nadal trwa. Nie zapominajcie o tym. Nie czytajcie tego wszystkiego co nadają media skierujcie swoją czujność i uwagę w kierunku Boga i Jego Królestwa. Jeszcze raz podkreślam, że nie musicie być osobami wierzącymi, aby dokonać w Was samych wielkiej Przemiany.

 

Jeśli skierujecie całą swoją uwagę do Źródła wszelki lęk powoli rozpuści się a Wy poczujecie się zdecydowanie lepiej. Macie wybór przy czym trwać. Czy wolicie dręczyć się i napawać strachem, który doprowadza do poważnych dolegliwości a niekiedy nawet do obłędu czy wolicie skierować się do MOCY, która uzdrawia i przynosi spokój, rozwiązanie oraz radość. Cały świat a przynajmniej większość jest obecnie odłączona od Źródła. I coraz bardziej jest to widoczne. Jednak nie musi tak być. Każdy ma wybór i jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji to zróbcie to teraz.

 

Jeśli obawiacie się czy dacie radę, jak dalej postępować, jak zacząć aby dotrzeć do swojego wnętrza i tej Mocy, śmiało pytajcie 🍀🍀🍀🍀

Magiczna linia od godz 12/13 

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

34 comments

  1. ReplyILonka M. 💝💚🌺👱‍♀️

   EB mnie też już sie udało📲 😃😃😃
   tak się cieszę że mogłam usłyszeć ten cudowny balsamiczny glos i nie tylko…🙂😇 😇 😇 😇 😇 😇 😇 😇

 1. ReplyEDUSIA

  Dobry wieczór Pani Agguniu ❤️
  Bardzo się modlę aby sytuacja poprawiła się bo to co było to piękne wspomnienia i chwile a to co jest to strach, panika i dziwny los… Tak jak Pani pisała modlitwa i raz jeszcze modlitwa. Dziękuję, że Pani jest 8 pisze nam co widzi 😊❤️💞.

 2. ReplyAnecia

  Dziękuję p Agusiu za dzisiejszą rozmowę i przepraszam ze przerwało, pewnie dzisiaj juz nie uda mi sie dodzwonić , ale spróbuję. Jezeli nie uda mi sie
  dzisiaj to jutro odezwę sie. 💞💞💞💞💗💗💗💗💗💖💖💖💖

 3. ReplyEB

  Edytko 😊

  musimy z wielką mądrością przeżyć ten trudny czas …..to co się dzieje jest tak nieprawdopodobne , to jest jak zły sen ….

  trzymaj się, pozdrawiam cieplutko 🤗

 4. ReplyEB

  Dzień dobry 🍁

  Pani Agguniu jest fajna energia a sprawy nabierają przyspieszenia 😉🤗😘 czuję że wiruję w tym wszystkim z lekkością 😉

  miłego dnia , pozdrawiam 🌞🌞

 5. ReplyBetti

  Dziękuję za rozmowę i pozytywne myślenie, idę z Panią do przodu , dzięki Pani kartom które pozytywnie podpowiadają, już nie muszę się stresować i oczywiście za horoskop na listopad ,do usłyszenia w krótce, aż mi lepiej ❤❤❤❤😘😘😘😘

 6. ReplyEB

  Pani Agguniu , proszę zobaczyć co się zadziało 😉

  wczoraj rozmawiałyśmy o tej sprawie ze stomatologiem i Pani powiedziała że facet to zrobi a dzisiaj rozmawiałam z Panią Protetyk i Ona wypaliła że najlepiej żeby to był facet, żebym szukała faceta bo faceci lepiej się sprawdzają w takich sytuacjach – są odważniejsi !!! przypomniała sobie o bardzo dobrym Stomatologu z mojej okolicy ale nie miała do niego kontaktu , powiedziała że na pewno jest ok. i super fachowiec . Niestety zasugerowała delikatnie zmianę Stomatologa chociaż współpracuje z tą Panią do której chodziłam. Już mam kontakt do tego Pana 😊🤗 układanka układa się więc lecimy dalej 😜

  1. ReplyILonka M. 💝💚🌺👱‍♀️

   Pani Aggusiu , jak już byłam we wtorek w szpitalu, Pierwsze co lekarz powiedział to że będzie operacja w środę , jak to usłyszałam to powiedziałam z taka.mina nie pocieszona,że w środę?😧 wtedy lekarz dodal , że czekają na coś i dlatego w środę. Potem skierowano mnie już na oddział i kiedy przeprowadzano ze mną wywiad odnośnie mojej historii choroby, to w tym momencie dopytalam ponownie
   o operację ale już pielęgniarkę.
   Wtedy usłyszałam od pielęgniarki, że” nie wiem , czy czasami Pani dzisiaj nie będzie miała operacje(wtorek) ” Zdziwiona i z lekkim uśmiechem zapytałam dzisiaj?naprawdę.A pielęgniarka odpowiedziała,że tak bo dostali polecenie podania mi wenflonu i że jestem wpisana na zeszyt. Tak się ucieszyłam,że jednak przyspieszli że nawet to powiedziałam,że jak dobrze bo ja jestem z daleka… No A wypis bym już w środę. Pani Aggusiu kolejna wizyta jeszcze w tym miesiącu, tak jak Pani widziała Ale już dotycząca kontroli. A odnośnie tego odcięcie i kłócić to myślę że być może chodziło o to że kiedy podawano mi znieczulenie to pierwsze nie zadziałało, pielęgniarka nie mogła wbić ogóle, a jak jej się udało to słabo zadziałało,ale całe szczęście lekarz przyszedł sprawdzić i dał mocną dawkę znieczulenia i zaraz po tym zawieziono mnie na sala operacyjną.


   1. Author
    ReplyAgga Soyala

    Brak komunikacji mają. Jednak bardzo się cieszę, że wszystko dobrze u Pani i że zabieg pomyślnie. Mówiłam, aby się nie martwić. Troche dziwne, że tak szybko wypisują, ale cóż… takie czasy…Proszę wypoczywać i oszczędzać to co miała Pani zoperowane 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *