IMG_4703

jesienne oczyszczenie mieszkania

W okresie jesiennym nie tylko trzeba zrobić porządki materialne, ale trzeba też oczyścić swoje mieszkanie z wszystkiego co się przykleiło do tego Domu. Energetyczne straty mogą być ogromne.

 

Na pewno w ostatnich miesiącach odwiedziła Cię jakaś osoba, która nie do końca jest z Tobą szczera. A może jednak taka osoba się nie pojawiła, bo otaczasz się jedynie osobami przychylnymi Tobie. Nawet jeśli tak jest to i tak mogłeś gościć w swoich progach nieświadomego wampira energetycznego. Może już zaobserwowałeś, że czułeś się dobrze cały dzień ale wystarczyła chwilowa rozmowa z daną osobą i już Twoje samopoczucie spadło, zaczęła boleć Cię głowa. Takie osoby nie czerpią z Ciebie energii świadomie. One wzmacniają się Twoją energią po to, aby się lepiej poczuć. Takie już są i już.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak czy inaczej, w porze jesiennej należy oczyścić swoje mieszkanie. Gdy już wykonasz wszystkie porządki w szafach, zmienisz kolory narzut oraz ręczników, zabierz się za oczyszczanie ze złych energii. Zapal szałwię białą, najlepiej zapałkami. Potrzymaj trochę, aby zajęła się dość spora część. Następnie przez delikatne pukanie ugaś ogień. Szałwia będzie kopciła, najlepiej trzymać ją nad bezpieczną podstawką. Pamiętaj aby zachować zasady bezpieczeństwa.

 

Następnie stań u progu swoich drzwi wejściowych do Domu. Szałwię trzymaj w prawej dłoni. Idż zaczynając okadzać z lewej strony. Tak jakbyś chciał namalować na ścianie przez cały dom i wszystkie pomieszczenia, nieprzerwaną linie. A więc wchodzisz do najbliższego pomieszczenia po Twojej lewej stronie, potem do kolejnego, aż wrócisz do drzwi wejściowych. Każde z pomieszczeń do których wejdziesz też należy okadzić zaczynając od lewej strony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdy oczyścisz Dom otwórz okna i zrób chwilowy przeciąg. Pomieszczenia trzeba przewietrzyć, aby zgromadzona niska energia ulotniła się. Potem zamknij okna. Ponownie stań u progu Domu i w każdym możliwym dostępnym rogu Domu poklaszcz w dłonie, aby nadać nowe i świeże wibracje.

Im radośniejszy dźwięk tym więcej pozytywnej energii umieścisz w Domu. Zamiast klaskania można też użyć dzwoneczka, fletu, gitary itp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna

tel 708 788 222 i 708 888 688

 

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

29 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *