12038497_982564148466600_5593230017862427676_n

Jesienny Rytuał Hatti

Już dzisiaj rozpoczyna się ostatnia Kwarta Księżyca. Jest to Czas gdzie należy dokonać rachunku zysków i strat po przebytej porze Lata. Zastanów się co zdarzyło się dobrego , a co gorszego i zastanów się czego nie chcesz w swoim Życiu. Nie zmarnuj energii zgromadzonej Latem, ponieważ ma ona Ci służyć i wspierać porą jesienną. Obecnie Faza Księżyca jest sprzyjająca na oczyszczenia i porządki, wyrzuć wszystko co Cię ogranicza i zniewala. Ostatnia Kwarta Księżyca jest bardzo specjalna w 2015. Przed Nami Czas zmian i warto zacząć je już teraz. Właśnie w październiku jest najlepszy moment na to.

Nie lekceważ Mocy Księżyca. Już od wieków ludzie w każdej szerokości geograficznej zgłębiali Magiczną siłę Księżyca…dostrajali się do jego wibracji. Wykorzystajcie ten czas dla siebie najmocniej jak potraficie 🙂

 

1

Zapraszam również do Jesiennego Rytuału Hatti, który jest jednym z silniejszych Jesiennych  Rytuałów wykonywanych przeze mnie jedynie raz w Roku. Rytuał ten otwiera Drogi Życiowe, niweluje wszelkie przeszkody odnośnie sfery finansowej, zdrowotnej czy uczuciowej.  Otwiera on wszelkie sfery Życia : miłość, zdrowie, finanse. Jeśli chcesz ,aby w Twoim Życiu zagościło uczucie, dobre zdrowie a także wspaniałe finanse to wlaśnie ten Rytuał jest dla Ciebie. Ilość miejsc jest ograniczona.

Osoby chętne proszone są do zapisów drogą mailowa aggasoyala@gmail.com lub telefonicznie 708 788 222. Termin do  13 .10.

Koszt Jesiennego Rytuału Hatti ustalany jest indywidualnie po wnikliwej analizie . Pragnę zaznaczyć również , że sprawdzam każdą osobę czy dany Rytuał może być u niej wykonany i z jaka siłą, ponieważ każdy z Nas jest inny i każdy potrzebuje innej siły energetycznej . Może zdarzyć się również tak, że dana osoba nie będzie kwalifikowała się do tego Rytuału z różnych przyczyn. Sprawdź już dziś czy właśnie Ty nadajesz do zastosowania tej Magii.

Moja podpowiedź: jeśli czujesz się zagubiona, nie umiesz znaleźć sobie miejsca, czujesz przemęczenie mimo odpowiedniej ilości snu, nie potrafisz rozwiązać pewnych sytuacji mimo usilnych starań, masz dolegliwości zdrowotne mimo dobrych badań lekarskich, czy też nie możesz pozbyć się długów finansowych , nie wiesz dlaczego pieniądze od Ciebie „uciekają ” , jeśli czujesz potrzebę zmiany w swoim Życiu, to właśnie TEN Jesienny Rytuał 21Hatti jest dla Ciebie.

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.12.00 do poznych godz.wieczornych. tel,708 788 222

Pozdrawiam ciepło Wasza! Agga Soyala

 

Tags: No tags

15 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *