19-01.2014

Jeśli Jesteś tu na moim blogu to Jesteś, będziesz radosnym człowiekiem

Jeśli Jesteś tu na moim blogu to Jesteś, będziesz radosnym człowiekiem

Bardzo dziękuję za to, że nadal Jesteście przy mnie, że dzwonicie przez tyle już lat i czytacie oraz piszecie na moim blogu. Dokładnie 26 września minęło 10 lat jak występuje w mediach w tv. Bloga mam od 11 lat a dokładnie od listopada. Patrząc wstecz zastanawiam się czy osiągnęłam swój cel jakim było pomaganie innym przez to co potrafie najlepiej to znaczy przez mój Dar postrzegania pozazmysłowego, przez moje jasnowidzenie i trafne odczytywanie kart. Występy w mediach pomogły mi i nadal pomagają dotrzeć do jak największej liczby osób, aby kazdy miał możliwość skorzystania z moich zadziwiających umiejętności.

Tak, mimo iż Tarotem zajmuję się od trzynastego roku Życia nadal mnie zadziwia, oraz zadziwia mnie to jak widzę różne rzeczy. Moje Życie jest inne, jest bardzo magiczne, ale i tak ciągle mnie zadziwia. Przez te wszystkie lata dotarłam do milionów osób zarówno w Polsce jak i na całym Świecie. Dzwonicie do mnie i piszecie z każdego miejsca na Ziemi np z Anglii, Kanady, Włoch, Czech, Usa, Hongkongu, Niemiec i wielu innych.

 

Uważam, że wiele osób dzięki rozmowom ze mną znalazło swoją radość, wiele osób zmieniło samych siebie oraz swoje sytuacje Życiowe, ale też wiem, że są jeszcze kolejne miliony ludzi, którzy potrzebują mojej pomocy i podpowiedzi.

Kocham to co robię i przy tym wszystkim kieruję się Sercem. Po tylu latach mam wrażenie, że ciągle jestem na początku, że ciągle zaczynam i być może ta świeżość jest tym co tak lubicie. Podczas każdej Naszej rozmowy przesyłam Wam Cudowną energię, Różową Mgiełkę, która Was otula i sprawia, że czujecie się zdecydowanie lepiej.

 

Przekazy energetyczne stały się ostatnio bardzo modne, ale uważajcie, ponieważ wiele osób udaje, że Was oczyszcza czy przekazuje Wam pozytywne wibracje. Są to osoby, które jedynie liczą na łatwą tzw kasę i tyle. Bardzo łatwo nazwać siebie uzdrowicielem, ale trudniej jest faktycznie to zrobić, łatwo jest kłamać i nabierać ludzi, ale trudniej jest się nawet przed samym sobą do tego przyznać. Takie osoby nie zdają sobie sprawy, iż wyrządzają ogromną krzywdę innym , ale też sobie. We Wszechświecie panuje zasada trójpowrotu więc prędzej czy później do oszustów trafi to co sami do innych wysłali.

 

Ja w swojej pracy kieruje się zasadą otwartości i prawdziwości, ponieważ tylko w ten sposób jestem w zgodzie sama ze sobą, ale i też w zgodzie ze Wszechświatem. Bardzo często odmawiam wykonania Rytuału u osób u których po analizie wiem, że Rytuał nie pomoże a wręcz przeciwnie moze zaszkodzić. Bardzo proszę te osoby, aby nie obrażały się na mnie, ponieważ czynie to dla ich dobra. Oczywiście mogłabym zarobić przy tym pieniądze i wykonać Rytuał, ale pytanie po co? Po co mam świadomie robić krzywdę innym i sobie samej.

 

Zajmowanie się Magią i energiami jest bardzo trudne i ciężkie. Wiele osób uważa, o ale fajnie, widzieć i czuć różne rzeczy, ale to nie jest prawda. Oczywiście są też bardzo miłe momenty i korzyści płynące z jasnowidzenia, ale też są lęki i strachy, bo czy chcielibyście wiedzieć o zagrożeniach które Was czekają?

Chyba nie, lepiej tego nie wiedzieć, ale wiele lat temu znalazłam na to sposób. Jeśli czuję i widzę, że coś może być nie tak, pytam swoich Kart jak mogę danej sytuacji uniknąć. Taki system działa doskonale, dlatego zawsze Wam powtarzam, że warto zapytać moich Kart o to co mają Wam do przekazania, jakie są ostrzeżenia i podpowiedzi.

 

Ponad 10 lat Jesteście ze mną w mediach tv i świecie internetu, czasami pewne osoby gdy już są radosne znikają i pojawiają się po latach ponownie, gdy znowu coś ich w Życiu trapi. Ludzie są jak kamienie, przychodzą i odchodzą. Są osoby, które są ze mną przez te wszystkie lata, inne poszły swoją drogą a jeszcze inne są zupełnie nowe. Jednak cieszę się, że nadal chcecie korzystać z mojego Daru o czym świadczą ogromne kolejki w dodzwonieniu się do mnie. Kocham Was wszystkich i naprawdę ze szczerego, mojego skromnego Serca bardzo Wam dziękuję.

 

Ja, Wasza Agga Soyala chciałabym, aby każdy z Was znalazł taką Ścieżkę na swojej Drodze Życia po której będzie szedł z radością wypełnioną po brzegi i z uśmiechem na twarzy. Jest to możliwe dzięki Naszej wspólnej współpracy. Jestem z Was bardzo dumna i pamiętajcie, że jestem tutaj dla Was zawsze wtedy kiedy mnie potrzebujecie. 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz.12.00 do późnych godzin wieczornych z przerwą na kawę

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

13 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *