8

Największa Pełnia Księżyca od 68 Lat

Już 14.11 rozpoczyna się przedostatnia Pełnia Księżyca w Roku kalendarzowym 2016.

Jest to największa Pełnia Księżyca od 68 Lat, ostatnia taka była w 1948 Roku. Księżyc przez 68 Lat nie był tak blisko Ziemi, jak będzie teraz. Jest to bardzo rzadkie zjawisko. Następna taka Pełnia Księżyca pojawi się dopiero w 2034 Roku.

Ta superpełnia nazywana jest Księżycem Bobrowym, aczkolwiek z uwagi na to, że będzie najbliżej Ziemi od 68 Lat i będzie miał ogromną Moc światła i energi nazwano tą Pełnię Wilczą.

Jest to specjalne zjawisko, do którego warto się przygotować. Energie Księżyca będą silniejsze, będą przenikały głębiej.

W tym Czasie możemy być trochę roztargnieni, niepewni siebie, aczkolwiek za sprawą Zodiaku Byka, będziemy uparci i wytrwale dążący do obranego celu. Mogą dziać się dość nietypowe rzeczy ze sprzętem elektronicznym jak np. komputerami, telefonami, telewizją itp. Przyciąganie Ziemskie będzie miało trochę inną siłę, przez co możemy czuć się trochę ociężali i jakby pijani.

Tej Pełni Księżyca patronuje Zodiak Byka. Wszystkie Byki będą miały przeogromną Siłę, wiele nowych pomysłów, powodzenie, przychylność Planet i ogólnie będą rozentuzjazmowane. Byki posiądą wielką Siłę, która pozwoli im podjąć konkretną decyzję odnośnie spraw o których myślą już długo. 

Z Magicznego punktu widzenia jest to Czas, gdzie należy zabezpieczyć się przed wszelkiego rodzaju trudnościami, barierami i przeciwnościami Losu. Na pokusy i przysłowiowego „pecha” zakładamy pułapki przez dotknięcie Magii. Czas Bobrowej Pełni Księżyca zbiega się z największym świętem wróżb, Andrzejkami, które zbliżają się wielkimi krokami.

„W czasie Pełni jeśli dotkniesz magii wszystko się spełni” przysłowie mojej Babci ?

Jeśli chcesz zabezpieczyć siebie i swoją Rodzinę przed niepowodzeniami finansowymi, utratą gotówki, stratami materialnymi, chcesz zatrzymać przy sobie pieniądze aby od Ciebie nie uciekały a także chcesz zabezpieczyć swojego partnera przed pokusami zdrady, zatrzymać miłość czy zdrowie przy sobie, to wykorzystaj Pełnię Bobra maksymalnie.

 

Z uwagi, że Księżyc będzie w Zodiaku Byka wskazane są wszelkie Magiczne działania dotyczące Ziemi. Ziemia ukorzenia, umacnia, dodaje Siły i stabilizuje. Umacnia Nas, aby być silniejszym i pewniejszym siebie. Ziemia jest Matką Naturą, która niesie ciepło i ochronę.

Możesz za pomocą domowej Magii samodzielnie stworzyć barierę dla wszystkiego, czego nie chcesz w swoim Życiu.

 

W tym celu ustaw 2 białe nowe świece na stoliku lub podłodze.Przed sobą ustaw małą doniczkę z ziemią lub jakiś polny Kamień. Następnie zapal świece, zaczynając od swojej lewej strony. Odpręż się i pomyśl o tym co dobre np. mam dużo pieniędzy, jestem zadowolona ze swojego Domu, jestem zadowolona ze swojego związku uczuciowego i Rodziny, mam wspaniałe zdrowie i z każdym Dniem czuję się coraz lepiej. Powtarzaj takie lub podobne słowa do chwili, aż poczujesz wewnętrzną siłę i spokój. Możesz świece palić tak długo jak chcesz.

 

Jeśli pragniesz jeszcze skuteczniejszego zabezpieczenia bo obawiasz się, że nie do końca wykonałaś Magię domową skutecznie, to zapraszam do rozmowy ze mną i moimi Kartami Tarota.

Połączenie energetyczne, które tworzy się podczas Naszej rozmowy z Kartami jest bardzo silne i ma ogromny wpływ na przyspieszenie wielu spraw, co sami potwierdzacie 🙂

Nie dajcie się Jesiennym smutkom! Zawalczcie o siebie podczas tej Pełni Księżyca. Niech Jego światło doda Wam Mocy. Już dość bezsilności i samotności. Wykorzystajcie ten Czas najlepiej jak potraficie.

Na Magicznej Linii będę dostępna 

Tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

73 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *