cropped-sobota-z-Agga.png

Jestem ;)

Juz jestem 🙂 Kilka dni bez dostepu do internetu….nie spodziewalam sie, ze bedzie az tak ciezko….no tak, ale to za Wami tesknilam :). Bylam na spotkaniach osobistych z Wami a takze  prowadzilam wyklad dla Poloni niemieckiej odnosnie Kart Tarota.Chetnych bylo bardzo duzo. Pozdrawiam wszystkie osoby , ktore wziely udzial w wykladzie. Na Magicznej Lini jestem dzisiaj dostepna od godz. 13.00 do wieczora tel .708 788 222.

Bardzo sie ciesze , ze Jestescie 🙂 A oto co zamiescila Kosmica na swoim FB:

Aggę Soyalę znacie na pewno, albo z naszych programów w Kosmica TV, albo jako doradcę z bardzo pozytywnymi opiniami na kosmica.pl.Poniżej kolejna historia osoby która otrzymała poradę od Aggi i nie zawiodła się.Agga Soyala to sprawdzony doradca kosmica.pl z olbrzymim doświadczeniem. Najlepszym tego dowodem jest liczba udzielonych porad: 9.814, oraz średnia ocen 5.0.

Oceny i opinie pochodzą właśnie od zadowolonych klientów.

Profil Aggi znajdziecie tutaj:
http://www.kosmica.pl/doradca/agga-soyala/profil/?listing_no=2106894

.

Ocena rozmowy telefonicznej
  Fascynujące !!!!!
Na moje pytanie o osobę z rodziny Pani Agga powiedziała, że niedługo do pracy poza granice Polski wyjedzie. Wszyscy z rodziny wiedzieliśmy, że nosi się z takim zamiarem. Tylko ten wyjazd planowany jest na początek przyszłego roku. Pomyślałam, że karty co do terminu się pomyliły. Wielkie było moje zdziwienie jak okazało się dzisiaj,iż ten wyjazd we wrześniu będzie. Od razu moje myśli powędrowały w stronę Pani Aggusi. Stało się tak, jak wspaniała doradczyni powiedziała. Niesamowite wrażenie jest, kiedy wróżba się spełnia. Powinnam być do tego już przyzwyczajona – ponieważ każda wróżba Pani Aggi się spełnia – jednak za każdym spełnieniem odczuwam zachwyt. Pani AGGA JEST REWELACYJNA !!!!! Pozdrawiam ciepło Pani Aggusiu 🙂
, Damryg
Ocena rozmowy telefonicznej  Ale trafność! !!!!!!!!!
Dzień opisany przez Panią dokładnie tak przebiegł – zieleń i piosenka… Aż miałam ciarki. ..Jak Pani to widzi? Często mam wrażenie, że już to skądś znam a przecież to Pani opisuje dane zdarzenia! Ma Pani wrodzony Dar:-) Wszystkim Panią polecam a koleżanka Ania bardzo zadowolona z Pani porad. Dziękuję Pani Aggusiu.
, EDUSIA
Ocena rozmowy telefonicznej  Wprost niesamowita wróżka 🙂
To, że Pani Agga jest wspaniałą wróżką,że wprost niesamowicie czyta karty Tarota, że wróżby się spełniają, dużo tutaj już napisano. Chciałam podziękować Pani Agguni za Talizman na polepszenie sytuacji finansowej. Działa wspaniale 🙂 Kiedyś miałam kłopoty finansowe. Od czasu, kiedy mam Talizman moja sytuacja znacznie się poprawiła. Dzieją się takie rzeczy, że teraz zawsze w portfelu pieniądze mam. Fantastyczne jest działanie tego Talizmanu 🙂 Razem z rytuałem, który Pani przeprowadziła, napłynęła do mnie piękna energia i dobre czasy :)Bardzo dziękuję Pani Aggusiu 🙂 🙂 🙂
Ocena rozmowy telefonicznej RYTUAŁ
Bardzo dziękuję za rytuał miłosny:-) Niemożliwe stało się możliwe aż ciężko uwierzyć ale taka jest prawda. Mężczyzna, ktorego Kocham nareszcie wyznał mi miłość a tyle czekałam. Teraz wiem, że RYTUAŁ bardzo mi pomógł a Pani TAROT nigdy się nie myli.
, Dotka12
To jedynie wybrane oceny od Was 🙂 Jest ich baaardzo duzo !!! Dziekuje , ze Jestescie ze mna ponad 5 calych lat w Kosmica.
 
Pozdrawiam ! Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

8 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *