Jesteśmy w Czasie energetycznego restartu

Jesteśmy w Czasie energetycznego restartu

Jesteśmy w Czasie energetycznego restartu

No i mamy już za sobą Czas ciemności, przynajmniej wiekszość z Was tak właśnie powinna już czuć. Czas ciemności staraliśmy się rozjaśniać przez Świętowanie oraz podczas przechodzenia przez Bramę Czasu czyli okres noworoczny.

Obecnie Jesteśmy w Czasie, który był wyczekiwany i przepowiadany od pradziejów. Jesteśmy w Czasie energetycznego restartu, który jest początkiem Nowego Cyklu Wszechświata.

Ja osobiście czuję się zdecydowanie inaczej, jakoś dziwnie inaczej. Nie jest to taki stan, który czułam każdego roku z jego początkiem. Obecny stan jest czymś wyjątkowym i mocnym, czymś co kłębi się w środku i chce wyjść na zewnątrz. To wewnętrzne nowe Ja , nowa wibracja energetyczna w którą wszyscy wkroczyliśmy chce działać, chce wyjść na zewnątrz. Jedni mogą TO już czuć, a inni jeszcze będą na TO musieli chwilkę poczekać, jeszcze inni nie poczują tego wcale, ponieważ ich Dusze nie są jeszcze gotowe i wolą pozostać w starym systemie trzeciego wymiaru. Każdy ma możliwość wyboru i każdy może zdecydować co chce dla siebie.

Obecny stan jest trochę trudny do opisania, ale jest to coś podobnego do „witaj w domu” , jest to wielka radość i poczucie wewnętrznej wolności, jakby stara skorupa odpadła. Może czuję chwilami jeszcze jej cząstki, ale to jest niczym przy tym głębokim oddechu i Mocy, która mnie wypełnia. Wiem, czuję, widzę i czekam na wielkie, fantastyczne sprawy, które są przede mną. Te wielkie, fantastyczne sprawy są też przed Wami, przed Wami wszystkimi, którzy Jesteście już gotowi, aby wkroczyć w Nowy Cykl energetyczny.

Obecnie mamy kosmiczny klimat możliwości i możliwości, który pozwala każdemu z Nas osiągnąć fenomenalne poziomy. W tym Czasie i na tej planecie , istnieje wyjątkowa szansa na szybką duchową wspinaczkę.

Co możesz zrobić? Bądź ostrożny i idź z przepływem energii, które obecnie są. Nie obawiaj się i zaufaj sobie oraz temu CO JEST. Podejdź z pewnością i optymizmem oraz bądż uważny wobec wszystkich zdarzeń, sytuacji i osób, które Cię spotykają.

Teraz historia jest napisana, osobiście uważam, że jest to bardzo ekscytujące, chociaż oprócz całej tej wspaniałej transformacji energii, tylko niektóre Istoty będą się rozwijać.

Zmiana, historia zapisana w historii jest właśnie teraz, teraz TO się dzieje i Ty w tym Jesteś!!!

Jeśli chcesz porozmawiajmy o tym, co mozesz zrobić, aby tą zmianę zauważyć, na co masz być ostrożny oraz co to wniesie dla Ciebie i dla Twojej rzeczywistości w której Jesteś. Ty sam Jesteś bohaterem na którego czekałeś całe Życie!!!

Na Magicznej linii będę dostępna od okolo godz.13.00   do  godz wieczornych z przerwa na kawe

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

23 comments

 1. ReplyMonka

  Dzień dobry.Pani Agusiu 😍czy to Pani na tym zdjęciu czy nie Pani , bo taka trochę inna…? Najpierw myślałam że mowa fryzura ale przypatrzylam się i nie włosy po prostu są ukryte…Ale coś mi w tym zdjęciu jest innego nie potrafię powiedzieć co….pozdrawiam serdecznie
  💞💗💞

   1. ReplyIlona Wesoła 😊💫🌈

    🌺Mnie również bardzo się podoba Pani Aggusia na tym zdjęciu. 🌺
    Z tego zdjęcia emanuje jakaś rozswietlajaca ciepła , delikatna energia.🌈🔮
    Nasza Pani Aggusia-anioł światła 😊😊😊

 2. ReplyOla

  Piękny wpis Pani Aggo 🙂 odliczałam dni do wyjścia z czasu ciemności.Jeśli chodzi o mnie odczuwam w sobie więcej optymizmu, więcej spokoju, zdarzyło mi się, że śmiałam się we śnie, aż się obudziłam.Jeszcze w ub. roku nauczyłam się nie rozpamiętywać przeszłości, kiedyś się przejmowałam przykrymi sprawami z przeszłości.Odkąd zrozumiałam, że liczy się teraźniejszość, jest mi lżej bez tego balastu przeszłości jaki za sobą ciągnęłam.Cieszę się, że nadszedł czas odnowy i oczyszczenia.Pozdrawiam serdecznie <3

 3. ReplyJustyna

  Js również zauważyłam, że czuję się lepiej. Taka lżejsza, radosniejsza, mam więcej energii. Jest więcej światła, dzień jakis dłuższy.
  To właśnie To? 🌞🌞🌞

 4. ReplyJustyna

  No i nie mogę zasnąć, bo pełnia i światłość nastała.
  Pozdrawiam Wszystkich, którzy nie mogą zasnąć.
  🌕⭐🌕⭐🌕


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Tak, juz mozemy czuc wplyw pierwszej w nowej dekadzie Pelni Ksiezyca, ktora jest juz 10 stycznia. Juz energia jest!!!

 5. ReplyMaria

  Witam Pani Aggo:)Odkrylam Pania niedawno wśród wielu ciekawych Magiczek:) Daje Pani światlo i nadzieje. Dziekuje i takze „jakis nowy duch”we mnie wstapił 🙂 Choc pełnia raczej mnie dzis smuteczkami napawa..:( Zycze powodzenia i zdrowia w 2020!


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   o dziekuje 🙂 Tak, przez rozmowe ze mna Ludzie czuja sie lepiej 🙂 Tak mam od kiedy bylam dzieckiem. To ta Rozowa Mgielka, pozytywna energia dziala 🙂 Pozdrawiam cieplo

 6. ReplyIlona Wesola😇💚❤💚❤

  i udalo sie 😃😃😃szkoda ze tak szybko uty sie skonczyly, co do samochodu tp ysle ze chodzi o brata, on od czasu do czasu yskakuje z tym samochodem i nie raz bylo cos z tym związane.
  Super Pani Aggusiu 😘❤❤
  dziekuje ze rozmowe 😘💚💚

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *