IMG_8298

Jeszcze tylko przez kilka dni Tarot Amora I Seksu

Jeszcze tylko przez kilka dni Tarot Amora I Seksu

 

Jeszcze tylko przez kilka dni, bo do końca sierpnia będę kładła dla Was te czerwone Karty Tarota, które mają większy ekstrakt miłosny oraz większą energię Amora. Jeśli jeszcze z nich nie skorzystałeś to śmiało dzwoń, ponieważ taka szansa powtórzy się dopiero w okolicach lutego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sierpień jest Miesiącem Miłości, aczkolwiek zostało zaledwie kilka dni. Może poznałaś kogoś na urlopie i nie wiesz czy ta osoba też jest Tobą zainteresowana, może nie wiesz jak potoczy się ta relacja? Śmiało dzwoń. Nie zwlekaj, bo Los może kolejnej szansy na miłość nie dać. Wystarczy, że dotkniesz Magii przez rozmowę ze mną i moimi Kartami Tarota. Rozmowa ze mną przyspiesza bieg zdarzeń o czym sami mówicie. Dzieje się tak dlatego, że podczas rozmowy przekazuję Wam Różową Mgiełkę. Różową Energię. Osoby, które korzystają z moich porad wiedzą o tym i piszą nawet tu na blogu. Tak więc otwórzcie się na uczucia Miłości, które Was spotkają w tym letnim miesiącu. Osoby, które mają już dość czekania na spełnienie miłosne także zapraszam do kontaktu.

Specjalnie dla Was w sierpniu kładę te czerwone Karty Tarota, które tak bardzo Wam się podobają. Jest to Tarot Miłosny i seksualny. Ma w sobie więcej energii Amora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00 do 22.00 z małymi przerwami na kawę

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

14 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *