Jeszcze tylko trochę czerwca, miesiąca miłości i pożądania

Jeszcze tylko trochę czerwca, miesiąca miłości i pożądania

Czerwiec jest Miesiącem Miłości i pożądania

Nawet jeśli do tej pory Czerwiec nie był dla Was sprzyjający, to można taką sytuację jeszcze zmienić. Jeszcze zostało trochę czasu, aby faktycznie ten miesiąc okazał sie sprzyjający pod kątem miłości i pożądania. Obecna Pełnia Księżyca w Zodiaku Strzelca daje Nam wybory, które możemy podjąć. Decyzje, które teraz podejmiemy zrealizują się za jakiś czas. Warto zatem być pewnym swoich podjętych decyzji, aby w Przyszłości mieć z nich zadowolenie. Jeśli nie wiecie czy podjęliście dla siebie korzystną decyzję lub nie wiecie jaką decyzję podjąć zapraszam do rozmowy.

 

Nazwa Czerwca, pochodzi od maleńkiego robaczka zwanego czerwiec polski z którego początkowo wyrabiano farbę do tkanin. Jest to Miesiąc w którym bardzo mocno zatęsknimy za wsparciem i Miłością partnera. Będziemy się domagali większej adoracji, czułości i rozmów. Osoby o gorącej krwi mają wielką szansę na romanse i podboje łóżkowe.

 

Czerwiec jest Czasem szczególnym, ponieważ zawiera w sobie aż dwie Pory Roku Wiosnę i Lato. Zawiera dwa Żywioły: Ziemi i Ognia.

 

Jak zapewne pamiętacie z moich programów telewizyjnych lub ze wcześniejszych wpisów, Żywioł Ziemi odpowiada za stabilizacje, powodzenie materialne i finansowe, ogólnie za Bogactwo. Natomiast Żywioł Ognia odpowiada za Miłość, pożądanie, przedsiębiorczość i uczuciowość.

Biorąc pod uwagę, że Czerwiec jest Miesiącem Miłości oraz Pory Roku i Żywioły wychodzi bardzo korzystny Czas energetyczny. Z dużą łatwością będziecie mogli wejść w nowy związek uczuciowy, który powinien być już na stałe. Romanse i przygodne znajomości będą bardzo gorące i atrakcyjne. Osoby nieśmiałe odważą się zrobić krok ku Miłości. Doskonałe energie zdziałają też na wzrost finansów na koncie.

 

Wykorzystajcie ten czas Czerwca, który pozostał, na Magię. Dotknijcie Magii i pozwólcie działać energiom. Zajrzyjcie w moje Karty, aby sprawdzić czy idziecie po właściwej Drodze.

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.40 do 21.00 z małymi przerwami

tel.708 788 222 i 708 888 688

oraz  227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

19 comments

 1. ReplyNowa

  Pani Aggo
  serdecznie dziękuję za rozmowę jak zawsze czuję się doskonale po rozmowie z Panią, nauczyłam się już cierpliwie czekać na rzeczy i zdarzenia które wymagają czasu

 2. ReplyEB

  Pani Agguniu tym razem pozdrawiam z Juraty 😜

  pogoda cudowna, plaża, morze no i świetna atmosfera 😀

  widziała Pani ten wyjazd a ja do końca nie wierzyłam że pojadę

 3. ReplyRenata

  Próbuje się dodzwonić, ale pierwszy raz zdarza mi się, że nie mogę, każde połączenie jest natychmiast rozłączane, mam tel w T-mobile na abonament, czy jeszcze komuś się to zdarzyło?


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Informacja:
   “W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

 4. ReplyMonka

  Kwiaty piękne.😍 Ale ja myślałem że te pierwsze namalowane …🤔😎
  A tu Pani pisze że to z waszego ogrodu…szok…cudo…pozdrawiam i życzę cudownego dnia.buziaczki.😍😘🥰😘😘😘😘😘😘

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *