DSC_5101

Jeszcze więcej

Czy świętuję Halloween? Nie. Nie wyprawiam spotkań, imprez czy nie robię czegoś szczególnego w tym Dniu, ponieważ codziennie zajmuję się Magią. W Czasie Halloween widzę i czuję jeszcze więcej i myślę, że to w zupełności mi wystarczy.

Jednakże można ten Dzień w jakiś sposób uczcić np. przez zapalenie nowej świecy w kolorze fioletowym, ustawienie dyni, czy przygotowanie ciasteczek i pozostawienie ich na Noc w tajemniczym miejscu.

Warto w jakiś sposób dotknąć Magii czy to przez wizualizacje sprawy, którą chcesz aby się zrealizowała, napisanie scenariusza (pisałam o nim we wcześniejszych postach) czy też przez rozmowę ze mną i moimi Kartami Tarota. Jest to Czas, gdy granica między dwoma Światami jest bardzo cienka, energie są silniejsze a Karty pokazują jeszcze więcej.

Z mojego długiego doświadczenia (stawiam karty od trzynastego Roku Życia), wiem, że z jakichś niewyjaśnionych przyczyn Tarot w Halloween często odkrywa rzeczy dotąd zakryte przez niego tzn. często zaskakuje i pokazuje nieodkrytą dotąd Drogę, którą powinna pójść osoba pytająca o poradę, aby mogła zaradzić problemowi z którym się zmaga. Karty Tarota robią jakby wyjątek i pokazują coś na zasadzie złotego środka .

12079048_986201731436175_1273606441368528349_nJeśli do tej pory, jeszcze nie wiesz jak postąpić, co zrobić aby Miłość odwzajemniona pojawiła się u Ciebie, jeśli nie wiesz co zrobić aby poprawić swoją sytuację finansową, a także swoje zdrowie, lub masz jeszcze inny problem to skorzystaj z tego Czasu. Rozwiej swoje wątpliwości i poczuj spokój w swoim Sercu.

Dziękuję za wszystkie komentarze i przepis na czekoladę 😉 Tak czułam,że mimo mojej wczorajszej nieobecności na linii nie zawiodę się z Waszymi komentarzami 🙂

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz. popołudniowych do 23.00. tel.708 788 222 .

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

27 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *