7 denarow

Horoskop na wtorek

Macie racje Czas powrócić do Karty Dnia, ponieważ wtedy wiecie na co się przygotować i ogólnie co przed Wami.

Wiele osób napisało Dzisiaj na blogu, że ostatnio fatalnie się czuje i dzieją się dziwne rzeczy. Faktycznie tak jest. Są bardzo ciężkie energie, aczkolwiek powinny one już Jutro się zmienić. Wpływ otaczających Nas wibracji powinien być trochę lżejszy i przychylniejszy.

 

Horoskop na wtorek

Siódemka Denarów

Gdy tasowałam Karty z zapytaniem o Horoskop, właśnie ta Karta wyskoczyła.

Jutro powinniśmy być zadowoleni z korzystnego rozstrzygnięcia spraw finansowych. Jeśli czekacie na jakieś finansowe decyzje, kredyty, wyjaśnienia urzędowe, to Jutro wszystko powinno potoczyć się dobrze dla Was. Jest to korzystny Dzień pod względem zarabiania pieniędzy. W pracy pojawią się nowe możliwości zarabiania, możliwa pochwała od szefa, podwyżka lub przedłużenie umowy o pracę. Jeśli wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną to nie mogłeś trafić lepiej. Nowy pracodawca będzie Tobą oczarowany a Ty sam wykażesz się mądrością, charyzmą oraz doskonale przedstawisz swoje umiejętności. Możesz być pewny, że będą chcieli przyjąć Cię do nowej pracy od razu. Na spotkanie z nowym szefem zabierz ze sobą coś czerwonego. Może to być jakaś apaszka, bransoletka, korale czy czerwona bluzka. Szef musi w jakiś sposób widzieć kolor czerwony przy Tobie. Jutro będziesz się cieszył z perspektywy zarobienia czy otrzymania dużych pieniędzy. Powinieneś mieć poczucie zabezpieczenia oraz uwolnienie od trosk finansowych.

Jest to doskonały Czas na rozmowy o pożyczkach oraz dla osób grających w gry liczbowe czy w zdrapki. Dodatkowe pieniądze od Losu powinny przyjść bez większego problemu.

 

Horoskop mimo, że bardziej nastawiony na zadowolenie finansowe, jest również sprzyjający pod względem uczuciowym. Poczujesz się bezpiecznie pod względem Miłości. Twoje smutki odejdą na dobre a Ty otworzysz się na uczucie bez obaw. Partner będzie dla Ciebie bardzo opiekuńczy i czuły.Okaże Ci wsparcie i zrozumienie dla ostatnio trochę trudnych Dni.

 

Osoby czekające na Miłość będą mile zaskoczone niespodziewanym kontaktem kogoś, o kim być może trochę już zapomniały. Propozycja spotkania czy dłuższej rozmowy będzie ogniwem łączącym na Przyszłość. Warto podjąć wyzwanie i pójść na spotkanie. Nie macie co się obawiać, ponieważ na pewno spodobacie się płci przeciwnej. Wasza seksualność, bystrość i blask nawet trochę onieśmielą rozmówcę. Wielu z Was będzie miało dylemat co dalej zrobić z tą zaskakującą znajomością. Nie spieszcie się z niczym, wszystko wydarzy się w odpowiednim momencie. Wy musicie jedynie być i obserwować 😉

 

Magiczna Linia tel.708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

41 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *