12119195_986008068122208_1095332706329450155_n

Już jest dostępny Jesienny Rytuał Hatti

Już jest dostępny Jesienny Rytuał Hatti, który jest jednym z silniejszych Jesiennych  Rytuałów wykonywanych przeze mnie jedynie raz w Roku.

Rytuał ten otwiera Drogi Życiowe, niweluje wszelkie przeszkody odnośnie sfery finansowej, zdrowotnej czy uczuciowej.  Otwiera on wszelkie sfery Życia : miłość, zdrowie, finanse. Jeśli chcesz ,aby w Twoim Życiu zagościło uczucie, dobre zdrowie a także wspaniałe finanse to właśnie ten Rytuał jest dla Ciebie. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Osoby chętne proszone są do zapisów drogą mailowa aggasoyala@gmail.com lub telefonicznie. Termin do  13 .10.

 

Koszt Jesiennego Rytuału Hatti ustalany jest indywidualnie po wnikliwej analizie . Pragnę zaznaczyć również , że sprawdzam każdą osobę czy dany Rytuał może być u niej wykonany i z jaka siłą, ponieważ każdy z Nas jest inny i każdy potrzebuje innej siły energetycznej . Może zdarzyć się również tak, że dana osoba nie będzie kwalifikowała się do tego Rytuału z różnych przyczyn.

 

Sprawdź już Dziś czy właśnie Ty nadajesz do zastosowania tej Magii.

Moja podpowiedź: jeśli czujesz się zagubiona, nie umiesz znaleźć sobie miejsca, czujesz przemęczenie mimo odpowiedniej ilości snu, nie potrafisz rozwiązać pewnych sytuacji mimo usilnych starań, masz dolegliwości zdrowotne mimo dobrych badań lekarskich, czy też nie możesz pozbyć się długów finansowych , nie wiesz dlaczego pieniądze od Ciebie „uciekają ” , jeśli czujesz potrzebę zmiany w swoim Życiu, to właśnie TEN Jesienny Rytuał Hatti jest dla Ciebie.

Osoby, które miały wykonywany Rytuał Hatti w poprzednich Latach proszone są o zgłoszenie tego przy zapisach, musze sprawdzić czy można wykonać go u danej osoby ponownie.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna 

tel.708 788 222 i 708 888 688 i 227 184 099 6,99 zł/min. z vat

 

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala,

marka którą kochacie 

9 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *