68884758_480248859475259_3730026844280324096_n

Już jutro 13 października 2019 mamy  Czerwoną (Krwawą)  Pełnię Księżyca zwaną Pełnią Łowców.

Już jutro 13 października 2019 mamy  Czerwoną ( Krwawą)  Pełnię Księżyca zwaną Pełnią Łowców.

Już od dawien dawna Indianie szczególnie hucznie i uroczyście świętowali ten Czas. Księżyc będzie wyjątkowo blisko Ziemi, będzie wielki i czerwony  oraz bardzo jasno świecący. Można to porównać niemal do światła Słońca.

 

Październikowa Pełnia jest bardzo wyjątkowa, ponieważ jest pierwszą Pełnią w Porze Jesiennej. Ona przełamuje wszystko. Jej Siła będzie dużo większa niż w tradycyjnych pełniach.

Pełnia Księżyca Łowców jest w obecnym roku w Zodiaku Barana, aczkolwiek bardzo mocno zaznaczają się również i mają wpływ Znaki Waga, Rak i Koziorożec. Będą bardzo mocno stały przy Baranie co również przełoży się na wpływy energii Księżyca na Nas oraz na Nasze samopoczucie. 

 

Mogą pojawić się ogromne problemy ze Snem, rozdrażnienie, niespotykana wesołość a także pewnego rodzaju niezdecydowanie. Zmienia się przyciąganie Ziemskie, energia Księżyca jest bardzo mocna przez co, inaczej będziemy odbierać rzeczywistość. Księżyc Łowców sprzyja w poznawaniu nowych osób, nawiązywaniu romantycznych relacji, a także odświeżeniu kontaktów z dawno nie widzianymi osobami. Może się zdarzyć, że ktoś niespodziewanie wyzna Wam Miłość, oświadczy się lub zapragnie mieć z Wami Dziecko.

 

 

Podczas tej Pełni Łowców polujemy na to, czego Nam brakuje w Życiu codziennym. Jeśli pragniesz bliskości, czułości czy stworzenia związku, otwórz się na nowe osoby lub porozmawiaj otwarcie z tymi na których szczególnie Ci zależy. Jeśli chcesz poprawy finansowej, odważ się i zagraj w jakieś gry, porozmawiaj z szefem o podwyżce lub rozejrzyj się za dodatkową pracą zarobkową. Wiele osób odkryje to co chce w Życiu robić, mogą pojawić się super pomysły na biznes, na inwestycje oraz pomysły odnośnie uczuć.

Uaktywnią się dawno zapomniane , aczkolwiek nie przepracowane przeżycia, które skłonią do głębokich przemyśleń. Będziemy się zastanawiać co dalej zrobić w obecnej sytuacji oraz w którą stronę iść. Jest to Pełnia Księżyca, która u wielu osób dokona przebudzenia z letargu i stagnacji w której tkwią od dłuższego czasu. Bedziemy dostrzegać efekty swoich wcześniejszych decyzji i nie wszystkie osoby będą z tych efektów zadowolone. 

 

 

Pełnia Księżyca Łowcy sprzyja zbieraniu i wszelkiemu gromadzeniu, aczkolwiek jak to na polowaniu, nie dla każdego torba z łupami będzie wypełniona. Osoby szczególnie wrażliwe będą miały więcej Szczęścia pod warunkiem, że wyjdą z Domu i zaczną działać. Z drugiej strony będą czuły się bardziej pobudzone nerwowo, ale i intymnie. 

 

Warto w tą Pełnię wyjść na spacer i zobaczyć ogromny Księżyc, który będzie wyglądał jak wielki balon wypełniony  czerwonym Światłem.Energie Księżyca szybciej i silniej niż zwykle, będą przenikać do Was i Waszego wnętrza.

 

Osoby, które mają wszelkie Talizmany, Amulety i bransoletki z Naszego sklepu Sarah Magic proszone są o wystawienie ich na Blask Księżyca. Niech zostaną doenergetyzowane i służą Wam z większą Mocą.

Natomiast Wszyscy, zapalcie sobie świece w kolorze różowym i niebieskim. Zaparzcie herbatę z róży i relaksujcie się. Pamiętajcie słowa mojej Babci, że: „gdy jest Pełnia to wszystko się szybciej spełnia a Karty pokazują jeszcze dokładniej i przychylniej”.

 

Dotknijcie Magii w tym Czasie. Przypominam, że Pełnia Księżyca trwa trzy Dni, ale wpływ jej mogliśmy czuć już od wczoraj i będzie, aż do wtorku wieczorem. Zapytajcie Kart Tarota co mają Wam szczególnego do przekazania, jaką podpowiedź odnośnie nurtujących Was spraw i problemów, zapytajcie o Drogę Przeznaczenia a także kierunek Waszego działania.

 

W tak wyjątkową Pełnię Karty są bardziej przychylnie pokazujące i podpowiadające a Magowie mają wzmożone wizje. Kurcze, aż nie mogę się doczekać pełniowych rozmów z Wami. 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz pozno popoludniowych do późnych godzin wieczornych 

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

57 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *