Już jutro 13 października 2019 mamy  Czerwoną (Krwawą)  Pełnię Księżyca zwaną Pełnią Łowców.

Już jutro 13 października 2019 mamy  Czerwoną (Krwawą)  Pełnię Księżyca zwaną Pełnią Łowców.

Już jutro 13 października 2019 mamy  Czerwoną ( Krwawą)  Pełnię Księżyca zwaną Pełnią Łowców.

Już od dawien dawna Indianie szczególnie hucznie i uroczyście świętowali ten Czas. Księżyc będzie wyjątkowo blisko Ziemi, będzie wielki i czerwony  oraz bardzo jasno świecący. Można to porównać niemal do światła Słońca.

 

Październikowa Pełnia jest bardzo wyjątkowa, ponieważ jest pierwszą Pełnią w Porze Jesiennej. Ona przełamuje wszystko. Jej Siła będzie dużo większa niż w tradycyjnych pełniach.

Pełnia Księżyca Łowców jest w obecnym roku w Zodiaku Barana, aczkolwiek bardzo mocno zaznaczają się również i mają wpływ Znaki Waga, Rak i Koziorożec. Będą bardzo mocno stały przy Baranie co również przełoży się na wpływy energii Księżyca na Nas oraz na Nasze samopoczucie. 

 

Mogą pojawić się ogromne problemy ze Snem, rozdrażnienie, niespotykana wesołość a także pewnego rodzaju niezdecydowanie. Zmienia się przyciąganie Ziemskie, energia Księżyca jest bardzo mocna przez co, inaczej będziemy odbierać rzeczywistość. Księżyc Łowców sprzyja w poznawaniu nowych osób, nawiązywaniu romantycznych relacji, a także odświeżeniu kontaktów z dawno nie widzianymi osobami. Może się zdarzyć, że ktoś niespodziewanie wyzna Wam Miłość, oświadczy się lub zapragnie mieć z Wami Dziecko.

 

 

Podczas tej Pełni Łowców polujemy na to, czego Nam brakuje w Życiu codziennym. Jeśli pragniesz bliskości, czułości czy stworzenia związku, otwórz się na nowe osoby lub porozmawiaj otwarcie z tymi na których szczególnie Ci zależy. Jeśli chcesz poprawy finansowej, odważ się i zagraj w jakieś gry, porozmawiaj z szefem o podwyżce lub rozejrzyj się za dodatkową pracą zarobkową. Wiele osób odkryje to co chce w Życiu robić, mogą pojawić się super pomysły na biznes, na inwestycje oraz pomysły odnośnie uczuć.

Uaktywnią się dawno zapomniane , aczkolwiek nie przepracowane przeżycia, które skłonią do głębokich przemyśleń. Będziemy się zastanawiać co dalej zrobić w obecnej sytuacji oraz w którą stronę iść. Jest to Pełnia Księżyca, która u wielu osób dokona przebudzenia z letargu i stagnacji w której tkwią od dłuższego czasu. Bedziemy dostrzegać efekty swoich wcześniejszych decyzji i nie wszystkie osoby będą z tych efektów zadowolone. 

 

 

Pełnia Księżyca Łowcy sprzyja zbieraniu i wszelkiemu gromadzeniu, aczkolwiek jak to na polowaniu, nie dla każdego torba z łupami będzie wypełniona. Osoby szczególnie wrażliwe będą miały więcej Szczęścia pod warunkiem, że wyjdą z Domu i zaczną działać. Z drugiej strony będą czuły się bardziej pobudzone nerwowo, ale i intymnie. 

 

Warto w tą Pełnię wyjść na spacer i zobaczyć ogromny Księżyc, który będzie wyglądał jak wielki balon wypełniony  czerwonym Światłem.Energie Księżyca szybciej i silniej niż zwykle, będą przenikać do Was i Waszego wnętrza.

 

Osoby, które mają wszelkie Talizmany, Amulety i bransoletki z Naszego sklepu Sarah Magic proszone są o wystawienie ich na Blask Księżyca. Niech zostaną doenergetyzowane i służą Wam z większą Mocą.

Natomiast Wszyscy, zapalcie sobie świece w kolorze różowym i niebieskim. Zaparzcie herbatę z róży i relaksujcie się. Pamiętajcie słowa mojej Babci, że: „gdy jest Pełnia to wszystko się szybciej spełnia a Karty pokazują jeszcze dokładniej i przychylniej”.

 

Dotknijcie Magii w tym Czasie. Przypominam, że Pełnia Księżyca trwa trzy Dni, ale wpływ jej mogliśmy czuć już od wczoraj i będzie, aż do wtorku wieczorem. Zapytajcie Kart Tarota co mają Wam szczególnego do przekazania, jaką podpowiedź odnośnie nurtujących Was spraw i problemów, zapytajcie o Drogę Przeznaczenia a także kierunek Waszego działania.

 

W tak wyjątkową Pełnię Karty są bardziej przychylnie pokazujące i podpowiadające a Magowie mają wzmożone wizje. Kurcze, aż nie mogę się doczekać pełniowych rozmów z Wami. 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz pozno popoludniowych do późnych godzin wieczornych 

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

16 comments

 1. ReplyEB

  Dzień dobry Pani Agguniu 🍁

  zaliczyłam dzisiaj tą siłownię – fajne miejsce, spodobało mi się – będę chodzić 😜 trener też fajny tylko trochę stremowany 😉

  miłej niedzieli 🤗

   1. ReplyEB

    Ilonko, myślę że to mój Pesel tak go stresuje 🙂 ale wiek to stan umysłu, ja pracuję z młodymi ludźmi i mam z nimi świetny kontakt ale On tego nie wie, jeszcze nie wie 🙂
    jutro lecę na siłownie drugi raz, zobaczymy jak będzie 🙂

    Muszę podpytać Pani Aggi o tego mojego trenera 🙂

    pozdrawiam cieplutko i Słonecznie bo dzisiaj Warszawa skąpana w Słońcu 🙂

    1. ReplyIlona Wesoła🌹🌹🌺

     😁ach ten PESEL co on robi z ludźmi 😉😊,Masz rację EB wiek to stan umysłu 👌 ja wyczuwam tutaj osobe z mlodym duchem 😊 Ja musze też wziąć się za fitness💪🎾🏋

 2. ReplyEB

  Dzień dobry 🍁 Pani Agguniu zrobiłam sobie wczoraj wieczorem a w zasadzie przed snem oczyszczanie białą szałwią a w nocy siódme poty ?? okno miałam uchylone ?? to już nie pierwszy raz tak mam jak robię oczyszczanie przed snem …..ale co się dzieje czy ja coś źle robię ? 🤔

  miłego dnia 🤗


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Nie sadze, ze cos zle Pani robi. Czasami przy oczeszczeniu tak jest, podobnie jak przy Rytuale, wychodza z Pani wszystko co zle. Prosze pic duzo wody aby toksyny n poziomie fizycznym tez zostaly wyplukane

 3. ReplyEB

  i bardzo źle spałam, budziłam się i głupie sny , brrrr ……chyba lepiej robić oczyszczanie rano i tak robiłam kilkakrotnie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *