Już lato a z nim Magiczny Żywioł Ognia, co to oznacza dla Ciebie?

Już lato a z nim Magiczny Żywioł Ognia, co to oznacza dla Ciebie?

Już lato a z nim Magiczny Żywioł Ognia, co to oznacza dla Ciebie?

Dzisiaj mamy ostatni Dzień Wiosny oraz ostatni Dzień w którym panuje Żywioł Powietrza. Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje finanse, swoją stabilność to masz na to ostatnią Szansę. Żywioł Powietrza jest męski i intelektualny. Żywioł ten jest reprezentowany przez dym z kadzideł i pióra.

 

 

Jutro już przychodzi Lato a wraz z nim Żywioł Ognia, który jest również męski, ale też dynamiczny.  Lato a szczególnie jego początek jest bardzo Magiczny. Jest to specjalna Pora Roku z którą koresponduje Żywioł Ognia. Ludzie od dawien dawna szanowali i czcili Ogień. Zanim nauczyli się krzesać Ogień przez pocieranie dwóch kawałkach drewna ….mieli Ogień z Nieba. Piorun strzelający w drzewo rozniecał tą ogromną Siłę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogień pochodzi z Nieba. Ma podwójne działanie Magiczne ponieważ może szkodzić jak i pomagać. Wykorzystując jego silną Magiczną Moc należy być bardzo ostrożnym. Lato jest Czasem w którym towarzyszy Nam energia Żywiołu Ognia, który Nas wzmacnia , dodaje wigoru a także oczyszcza.

 

Jednak u wielu osób Żywioł Ognia jest zablokowany co objawia się trzymaniem starych przekonań, które już do niczego nie są potrzebne. Osoby te są mniej energiczne, ospałe oraz zaczynają mieć problemy z koncentracją. Nie mają radości w sobie ani weny do jakiegokolwiek działania. Również pociąg seksualny może być słabszy. Osoby y blokadą Żywiołu Ognia nie potrafią zapomnieć przykrości uczuciowych. Ciągle rozpamiętują i rozdrapują rany w swoim Sercu.

Żywioł Ognia jest budujący więc jeśli masz blokady możesz czuć się fatalnie. Oczywiści możesz się pozbyć tych blokad. Dobrym rozwiązaniem są ćwiczenia fizyczne, taniec przy skocznej muzyce. Możesz też zmienić swój wygląd, ubranie, styl Życia. Warto też od czasu do czasu palić świece w kolorze, który w danej chwili Cię przyciąga.

 

Natomiast jeśli nie wiesz i nie Jesteś pewny, który Żywioł masz zablokowany, śmiało pytaj. Sprawdzimy oraz znajdziemy rozwiązanie tej blokady.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naładuj się tą energią i zrób „zapasy” na chłodniejsze Dni Jesienne i Zimowe. Za chwile rozpocznie się Czas zbiorów i robienia zapasów ,zarówno na poziomie fizycznym (wekowanie itp) jak i na poziomie energetycznym (czerpanie energii z ciepłych Dni, korzystanie ze Słońca itp ). Nawet jeśli mieszkasz w wielkim mieście i nie masz zbyt dużo okazji, aby nacieszyć się zielenią i otwartą przestrzenią , to i tak zrób co w Twojej mocy….Idż chociaż na chwilkę do parku, na skwer, usiądź obok pięknych kwiecistych klombów czy szumiącej fontanny.

 

Wszystko czego potrzebujesz , aby się wzmocnić jest tuż obok Ciebie i w większości wszystko jest za darmo: piękne Niebo, Słońce, zieleń traw i drzew. Wykorzystaj tą Magiczną Moc Przyrody

Na Lato szczególnie polecam Bransoletkę na poprawę nastroju z naszego sklepu Sarah Magic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magiczną linię zapraszam od piątku od godz 12.00 ( jutro mam wolne) 

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam cieplo

Wasza Agga Soyala

15 comments

 1. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu,ja już się zatraciłam z tymi porami roku. 🙂
  Myślałam że już dawno jwest lato. 🙂 Jak to dobrze że dopiero się zaczęło. 🙂

 2. ReplyEwa

  Pani Aggo właśnie też tak sądzę nowa bransoletka.Tylko który kamień wybrać najlepiej ? Pozdrawiam Cieplutko 🙂

 3. ReplyNowa

  skorzystałam z Pani rady cyt „widzę że i tak Pani to zrobi, ale to bardzo dobry pomysł proszę to zrobić, a będzie Pani miała ogromne zadowolenie” 🙂
  już mam ogromne zadowolenie, bo siedzę i się śmieję 🙂

 4. ReplyDawid

  Dzień dobry 🙂
  Staram się być na bieżąco, czytam oraz śledzę bloga w miarę możliwości. Praktykuje Pani cenne rady, wczoraj przytuliłem czereśnie i oddałem jej złą energię. A następnego dnia słońce zaświeciło dla mnie jaśniej 🙂 Tak jak i z żywiołem ognia, zmartwienia i bolesne wspomnienia zatracam pracą w okół domu ( przycinanie krzewów, renowacja mebli ogrodowych) oraz napawam się żywą zielenią dookoła. Ładuje akumulatory ! By wspólnie z kochaną Panią Agą działać ku lepszemu 🙂 Po ostatniej rozmowie z Panią, dała mi Pani dużo wiary i energii 🙂 Damy radę 🙂 Polecam wszystkim spróbowanie wyciszyć się i zajrzeć w głąb swoich myśli i pragnień, a na pewno wszystko nam się uda 🙂
  Pozdrawiam D.

 5. ReplyWeronika od podusi :***

  Dziękuję za wsparcie chwilą rozmowy koniec karty niestety do usłyszenia następnym razem :****

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *