IMG_7863

Już lato a z nim Magiczny Żywioł Ognia, co to oznacza dla Ciebie?

Już lato a z nim Magiczny Żywioł Ognia, co to oznacza dla Ciebie?

Dzisiaj mamy ostatni Dzień Wiosny oraz ostatni Dzień w którym panuje Żywioł Powietrza. Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje finanse, swoją stabilność to masz na to ostatnią Szansę. Żywioł Powietrza jest męski i intelektualny. Żywioł ten jest reprezentowany przez dym z kadzideł i pióra.

 

 

Jutro już przychodzi Lato a wraz z nim Żywioł Ognia, który jest również męski, ale też dynamiczny.  Lato a szczególnie jego początek jest bardzo Magiczny. Jest to specjalna Pora Roku z którą koresponduje Żywioł Ognia. Ludzie od dawien dawna szanowali i czcili Ogień. Zanim nauczyli się krzesać Ogień przez pocieranie dwóch kawałkach drewna ….mieli Ogień z Nieba. Piorun strzelający w drzewo rozniecał tą ogromną Siłę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogień pochodzi z Nieba. Ma podwójne działanie Magiczne ponieważ może szkodzić jak i pomagać. Wykorzystując jego silną Magiczną Moc należy być bardzo ostrożnym. Lato jest Czasem w którym towarzyszy Nam energia Żywiołu Ognia, który Nas wzmacnia , dodaje wigoru a także oczyszcza.

 

Jednak u wielu osób Żywioł Ognia jest zablokowany co objawia się trzymaniem starych przekonań, które już do niczego nie są potrzebne. Osoby te są mniej energiczne, ospałe oraz zaczynają mieć problemy z koncentracją. Nie mają radości w sobie ani weny do jakiegokolwiek działania. Również pociąg seksualny może być słabszy. Osoby y blokadą Żywiołu Ognia nie potrafią zapomnieć przykrości uczuciowych. Ciągle rozpamiętują i rozdrapują rany w swoim Sercu.

Żywioł Ognia jest budujący więc jeśli masz blokady możesz czuć się fatalnie. Oczywiści możesz się pozbyć tych blokad. Dobrym rozwiązaniem są ćwiczenia fizyczne, taniec przy skocznej muzyce. Możesz też zmienić swój wygląd, ubranie, styl Życia. Warto też od czasu do czasu palić świece w kolorze, który w danej chwili Cię przyciąga.

 

Natomiast jeśli nie wiesz i nie Jesteś pewny, który Żywioł masz zablokowany, śmiało pytaj. Sprawdzimy oraz znajdziemy rozwiązanie tej blokady.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naładuj się tą energią i zrób „zapasy” na chłodniejsze Dni Jesienne i Zimowe. Za chwile rozpocznie się Czas zbiorów i robienia zapasów ,zarówno na poziomie fizycznym (wekowanie itp) jak i na poziomie energetycznym (czerpanie energii z ciepłych Dni, korzystanie ze Słońca itp ). Nawet jeśli mieszkasz w wielkim mieście i nie masz zbyt dużo okazji, aby nacieszyć się zielenią i otwartą przestrzenią , to i tak zrób co w Twojej mocy….Idż chociaż na chwilkę do parku, na skwer, usiądź obok pięknych kwiecistych klombów czy szumiącej fontanny.

 

Wszystko czego potrzebujesz , aby się wzmocnić jest tuż obok Ciebie i w większości wszystko jest za darmo: piękne Niebo, Słońce, zieleń traw i drzew. Wykorzystaj tą Magiczną Moc Przyrody

Na Lato szczególnie polecam Bransoletkę na poprawę nastroju z naszego sklepu Sarah Magic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magiczną linię zapraszam od piątku od godz 12.00 ( jutro mam wolne) 

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam cieplo

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

15 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *