Już nie wystarcza miłość do mężczyzny, kobiety

Już nie wystarcza miłość do mężczyzny, kobiety

Już nie wystarcza miłość do mężczyzny, kobiety

Wchodząc w jakąkolwiek relację międzyludzką wytwarzasz swoistego rodzaju pole energetyczne. Ba, nawet wchodząc w relację ze zwierzętami, roślinami czy przedmiotami tworzy się pole energetyczne. Jesteśmy połączeni drgającymi nićmi ze wszystkim co JEST.


Wszystko CO JEST , co istnieje jest połączone z Tobą, a Ty ze wszystkim. Drgające nici są to pasma energii, które są w każdym człowieku, zwierzęciu, roślinie i w każdym przedmiocie. Wszystko CO JEST, jest Nami, a My jesteśmy wszystkim.
To jest trudne do zrozumienia, ale tak jest. Wszystko jest energią. Nasze ciało jest energią co jest udowodnione naukowo. Składamy się z niewidocznych gołym okiem atomów, na chwilę obecną najmniejszą cząstką jest kwantka.


Wszystko w naszym ciele non stop wiruje, pracuje, przemieszcza się i pulsuje. Wszystko co istnieje jest energią, która jest połączona z najwyższą Jedyną Potężną i Wszechwiedzącą Energią, ktora jest nazywana różnie: Bogiem, Wszechświatem, Najwyższą Inteligencją.
Wchodząc w relacje z innymi ludźmi , otwieramy bądź zamykamy nasze drgające wstęgi energetyczne. Można to zaobserwować najprościej mówiąc, że jednych lubimy a innych nie.


Obecnie uczestniczymy w czasie kosmicznego oczyszczania ze wszystkiego co dla Nas jest niewłaściwe i co odciąga Nas od Wszechobecnej Energii. Oczywiście są osoby, które nie chcą nic jeszcze oczyszczać, ponieważ nie czujà takiej potrzeby. Trudno, każdy jest inny i każdy działa we właściwym dla siebie czasie. Jednak większość ludzi czy tego chce czy nie, dostrzega zmiany w swojej rzeczywistości i na całym Świecie.
Kosmiczne, potężne energię oczyszczania nadal działają. Poprzez nie możemy czuć , że wszystko jakby wraca na właściwe miejsce, że to co się dzieje , jest porządkowaniem spraw, związków, emocji.

 

Jeśli chcesz, aby ktoś Cię pokochał najpierw musisz pokochać siebie, ale to już wiesz. Jednak nie tak łatwo jest prawdziwie pokochać siebie, bo co to znaczy?
Pokochanie siebie to akceptowanie swojego wyglądu , akceptowanie swojego zachowania, akceptowanie swojej sytuacji życiowej, ale też dbanie o swoje ciało przez odpowiednie odżywianie i spożywanie płynów, dbanie o odpowiednią ilość snu, dbanie o swoją Duszę, aby była radosna i zadowolona, życie zgodnie ze swoim wnętrzem.
Nie wystarczy chodzić raz na tydzień na siłownię, do kosmetyczki, a w Duszy mieć smutek i żal. To za mało. To nie jest prawdziwe i szczere kochanie siebie. Oczywiście zdarzają się osoby, które mimo iż nie kochają szczerze siebie, wchodzą w stałe związki , aczkolwiek prędzej czy później w związkach tych pojawią się problemy, ponieważ Dusza prędzej czy później będzie wołała i wręcz wydawała z siebie krzyk rozpaczy, aby być zauważoną i docenioną, pokochaną.

 


Nasze ciała fizyczne są tylko opakowaniem dla Cudownej Świetlistej Energii, którą Jesteśmy. Obecnie żyjemy w bardzo ciekawych czasach globalnego przebudzenia. Coraz więcej osób zaczyna dostrzegać sens Wielkiej Miłości, ponieważ Wielka Miłość jest wszystkim CO JEST.

 

Już nie wystarcza miłość do mężczyzny, kobiety, dziecka, psa, domu, pieniędzy , przyrody. Współczesny człowiek czuje podświadomie, że chce czegoś więcej , że chce czegoś co przyniesie ukojenie. Nie wszyscy zdają sobie jeszcze sprawę z tego co to jest, ale poszukują. Uciekają w zdobywanie coraz większej ilości dóbr materialnych , ponieważ uważają, że to przyniesie im upragniony spokój i ukojenie. I w istocie tak się dzieje, przychodzi spokój i ukojenie gdy np kupią kolejny dom czy kolejny przepiękny jacht, ale jest to spokój i ukojenie jedynie na chwilę, na jakiś czas. Potem , gdy zachwyt minie czują się trochę zagubieni i rozczarowani i pędzą dalej za kolejną rzeczą do zdobycia, bo nadal czują, że nie mają w sobie wewnętrznego spokoju i ukojenia.

Specjalnie dla Was aż do Walentynek robię specjalne rozkłady oraz stawiam fenomenalne Karty Miłosne. Weźcie energię Miłości ze sobą, aby przepełniała Was i Waszych najbliższych na długi Czas ❤😘

Na Magicznej linii będę dostępna  do  godz wieczornych z przerwa na kawe

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

57 comments

 1. ReplyOla

  Kolejny świetny post Pani Aggo 💝Utożsamiam się ze wszystkim o czy Pani napisała, doświadczam tych okoliczności, cudów każdego dnia.Pozdrawiam serdecznie😘

 2. ReplyAgnieszka J

  Piękny i bardzo wymowny post.Ja również doświadczam i czuje tą przemiane w sobie dość intensywnie. Bardzo sie ciesze, gdyż jest to głębokie niesamowite, doznanie które jak obserwuje zaczyna się realizować w każdej dziedzinie mojego życia. To prawda że My jesteśmy cudem sami w sobie. Jestem Pani Aggo za te wszystkie podpowiedzi, lekcjie i rozmowy bardzo, bardzo wdzięczna.Dziękuje jak zawsze z całego serca❤️

   1. ReplyAneta Namietna😘

    O dzwonię pani Agguniu bo muszę się dowiedzieć coś, co ma się wydarzyć dzisiaj. Czekam i całuję goraco


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Dziękuję bardzo. Tak, tak mówią, że jestem nauczycielem duchowym:) Cieszę się, że mogę być też Pani nauczycielem , bo to uczeń wybiera sobie osobę. Dziękuję 🙂

 3. ReplyMonia

  Dziekuje pani Aggo😊za rozmowe,ktora jak zawsze duzo daje dzieki pani i pani kartom,nie zdazylam,prosze to co mowilysmy o mnie z tym umeczeniem,dziekuje bardzo za wszystko😊

 4. Replyfanka z palacu

  Pięknie napisane,podziwiam Panią za to ,że ciagle Pani cos robi dla swoich klientek.Rozwija Pani swoj talent lub bardziej dar.Fajnie,ze nie wpadła Pani w rutynę.Tak trzymac Pani Agguniu i wszyscy bedziemi zadowoleni łącznie z Pania ,bo to co za siebie rzucisz to przed tobą wyrosnie,a Pani tylko dobro rzuca,więc …… Pozdrawiam fanka z pałacu


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Dziękuję.Trafne spostrzeżenie to fakt nad którym myślałam jakiś czas temu. Nie wpadłam w rutynę i ciagle mam wrażenie, że to dopiero początek hahhaha

 5. ReplyOlka.J

  Kochani, rozmawiam z Panią Aggą od wielu, wielu lat, od zawsze mnie wspiera swoją wiedzą, mądrością i kartami. Dużo by opowiadać ile rzeczy przez te lata się sprawdziło. Ale chcę się z Wami podzielić tym jak trafnie Pani Aggunia określa czas, u mnie wiele sytuacji zadziało się dokładnie w tych dniach o których Pani Agga mówiła. Niesamowite jest to że często Pani Agga widzi sytuacje z dokładnością miejsca i kolorów które się pojawiają. Także Pani Agguniu dziękuje z całego serca za tak trafne przepowiednie i za to że Pani dla nas jest wraz ze swoim darem i ze swoją niesamowitą osobowością.
  Pozdrawiam Panią i Wszystkich na blogu.

   1. ReplyEB

    Pani Agguniu, aż trudno uwierzyć w to wszystko ….. takie historie to tylko w harlequinach 🙈🙈 ciekawe co dalej …..😉


    1. Author
     ReplyAgga Soyala

     „takie historie to tylko w harlequinach” oj tak, ale niemożliwe nie istnieje więc dzieje się 🙂

 6. ReplyEB

  niesamowite ! 😄 karty pokazały go chyba rok temu i jest humorzasty facet z kokiem , humorzasty ale fajny 😜 kto by pomyślał ….. 😄

  miłego dnia 😘

   1. ReplyIlona Wesola💚💜💚💜

    Pani Aggusiu, jakis czas temu pytalam Panią o zmianę lekarza okulisty. Pani powiedziala,żeby zmienić specjalistę i że ta kobieta mi pomoże, moze nie będzie zbyt przyjemna ale za to konkretna. i pokieruje mnie dalej.
    Wszystko sie sprawdziło 👍
    W przyszłym tyg. jadę… na wizyte, po czym lekarz ma zdecydowac kiedy operacja, Sprawa poważna, Bede chciala z Panią jescze przed wyjazdem pogadac .. 🤔

     1. Ilona Wesola💚💜💚💜

      oj dziekuje EB, nie ukrywam,ze strasznie sie boje ale no operacja jest konieczna😟

 7. ReplySylwia

  Kochana Pani Aggo, przepraszam przerwał mi bo karta się skończyła. dziękuje za wspaniałą rozmowę i to że Pani jest dziękuję za mgiełkę już ją czuję.
  P. S W trakcie naszej rozmowy dzwonił Dyrektor chyba myślał o mnie 🙂 byłam bardzo miła dla Niego:) widać zmianę: prawda))))
  Jest Pani dla mnie ogromnym wsparciem:)dziękuję
  Uściski
  Sylwia

 8. ReplyAnecia

  Dziękuję p Agusiu za dzisiejszą rozmowę bardzo mi pomogła energetycznie jestem wyczerpana mam nadzieję że kilka dni wolnego pomoże mi wrócić do równowagi. Niebawem się odezwę. Dziękuję że pani jest.

 9. ReplyEB

  Pani Agguniu no i mamy kolejnego focha mojego trenera 🙈 ale egzemplarz , humory ma jak panienka 🤪 ja chyba domyślam się o co chodzi i coś czuję źe to będzie bingo ! 😜

  miłego dnia 🤗

  ps. martwi mnie ta cisza ze strony tego drugiego humorzastego 🥺

 10. ReplyEB

  Pani Agguniu 🙂

  bardzo przepraszam od której dzisiaj można wypatrywać Pani na magicznej ?

  w Warszawie piękne słońce ! Wiosna !
  pozdrawiam słonecznie 🙂

 11. ReplyMarta

  Dzień dobry
  Pani Agguniu czy mogłaby Pani w wolnej chwili zaglądnąć na maila.
  Pozdrawiam słonecznie

 12. ReplyMonia

  Pani Aggo😍bardzo dziekuje za rozmowe,dziekuje za sile,ktora pani mi daje😊jestem bardzo pani wdzieczna za wszystko,minuty szybko minely,ale i tak duzo mi pani przekazala z kart i od siebie😊niech ta sila ze mna zostanie,bedziemy w kontakcie jak zawsze😍dobrze,ze pania mamy🌷🌷🌷😊

 13. ReplyAnecia

  Napisałam p, Agusiu SMS żeby zrobić dodatkowe badanie może będzie to dla nich dodatkowa podpowiedź i bedziemy mieć rozwiązanie i odbedzie sie bez cięcia. Na pewno sam znać.

 14. ReplyEB

  Pani Agguniu 🌻 bardzo dziękuję 🤗

  cieszę się ogromnie że udało mi się dzisiaj dodzwonić, dokończymy rozmowę pewnie w poniedziałek 🤗

  przyjemnej niedzieli 🤗🤗

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *