dsc_5929

Superksiężyc w Pełni Łowców

Superksiężyc w Pełni Łowców

Już 16.10 nastąpi Superpełnia Księżyca. Takich Superksiężyców jest zaledwie kilka do Roku.

Przed Nami Superpełnia Księżyca Łowców. Już od dawien dawna Indianie szczególnie hucznie i uroczyście świętowali ten Czas. Księżyc będzie wyjątkowo blisko Ziemi, będzie wielki oraz bardzo jasno świecący. Można to porównać niemal do światła Słońca.

Październikowa Pełnia zapoczątkuje kolejne Superpełnie, które czekają Nas jeszcze w tym Roku, aczkolwiek ta, jest bardzo wyjątkowa, ponieważ jest pierwszą Pełnią w Porze Jesiennej. Ona przełamuje wszystko. Jej Siła będzie dużo większa niż w tradycyjnych pełniach.

Mogą pojawić się ogromne problemy ze Snem, rozdrażnienie, niespotykana wesołość a także pewnego rodzaju niezdecydowanie. Zmienia się przyciąganie Ziemskie, energia Księżyca jest bardzo mocna przez co inaczej będziemy odbierać rzeczywistość. Księżyc Łowców sprzyja w poznawaniu nowych osób, nawiązywaniu romantycznych relacji, a także odświeżeniu kontaktów z dawno nie widzianymi osobami. Może się zdarzyć, że ktoś niespodziewanie wyzna Wam Miłość, oświadczy się lub zapragnie mieć z Wami Dziecko.

DSC_3200

Podczas tej Superpełni polujemy na to, czego Nam brakuje w Życiu codziennym. Jeśli pragniesz bliskości, czułości czy stworzenia związku,otwórz się na nowe osoby lub porozmawiaj otwarcie z tymi na których szczególnie Ci zależy. Jeśli chcesz poprawy finansowej, odważ się i zagraj w jakieś gry, porozmawiaj z szefem o podwyżce lub rozejrzyj się za dodatkową pracą zarobkową.

Pełnia Księżyca Łowcy sprzyja zbieraniu i wszelkiemu gromadzeniu, aczkolwiek jak to na polowaniu, nie dla każdego torba z łupami będzie wypełniona. Osoby szczególnie wrażliwe będą miały więcej Szczęścia pod warunkiem, że wyjdą z Domu i zaczną działać. Z drugiej strony będą czuły się bardziej pobudzone nerwowo, ale i intymnie.

Warto w tą Superpełnie wyjść na spacer i zobaczyć ogromny Księżyc, który będzie wyglądał jak wielki balon wypełniony Światłem.Energie Księżyca szybciej i silniej niż zwykle, będą przenikać do Was i Waszego wnętrza.

Osoby, które mają wszelkie Talizmany, Amulety i bransoletki z Naszego sklepu Sarah Magic proszone są o wystawienie ich na Blask Księżyca. Niech zostaną doenergetyzowane i służą Wam z większą Mocą. Natomiast Wszyscy, zapalcie sobie świece w kolorze różowym i niebieskim. Zaparzcie herbatę z róży i relaksujcie się. Pamiętajcie słowa mojej Babci, że: „gdy jest Pełnia to wszystko się szybciej spełnia a Karty pokazują jeszcze dokładniej i przychylniej”.

Dotknijcie Magii w tym Czasie. Przypominam, że Pełnia Księżyca trwa trzy Dni. Zapytajcie Kart Tarota co mają Wam szczególnego do przekazania, jaką podpowiedź odnośnie nurtujących Was spraw i problemów, zapytajcie o Drogę Przeznaczenia a także kierunek Waszego działania.

W Superpełnię Karty są bardziej przychylnie pokazujące i podpowiadające a Magowie mają wzmożone wizje. Kurcze, aż nie mogę się doczekać Superpełniowych rozmów z Wami 🙂

Jutro na Magicznej Lini będę dostępna w ciągu Dnia i Wieczorem.

Tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

143 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *