280753580_715915829601801_8033885007403651595_n

Już wróciłam 💪🏻

Bo to wcale nie jest fajnie czuć sie inaczej. Każdy z Nas przywykł do swoich ról, które odgrywa na co dzień. Jest to rola w pracy, wiele ról w domu. Każda rola jest ważna i potrzebna po to aby jakoś funkcjonować tu na ziemi. Jednak niekiedy przychodzi też taki czas , który zdejmuje te role z Nas. Zdejmuje albo rozluźnia ale też daje nową rolę czy tego chcemy czy nie. Też dostałam taką.
 
 
Ostatni czas był dla mnie conajmniej dziwny. Lato skończyło się niepostrzeżenie. Znikąd pojawiła się jesień oraz Nowy Rok Numerologiczny 2023. Bardzo się cieszyłam i przygotowywałam dla Was Horoskop Numerologiczny . Myślałam też o nagraniu. Jednak wyszło inaczej. Mam napisaną część Horoskopu więc pewnie jakoś niebawem zamieszczę na blogu.
Będę też regularnie dla Was dostępna aczkolwiek dajcie mi jeszcze chwilę na wzmocnienie się.
 
 
Dostałam rolę hmm poszukiwania wszystkiego. Nie lubię tego stanu gdy w jednym momencie masz power do działania i mógłbyś przenosić góry , a za chwilę nie masz nawet siły aby doczłapać się do łóżka. W takich momentach osłabienia każdy krok , najprostsza czynność wydaje się jak wielka wyprawa w himalaje. Do tego boleści hmm …sama nie wiem czego bo to jakby kości a może coś innego. I to brzydkie i jakże inne odbieranie otaczającej rzeczywistości. Ma się wrażenie , że jest się kimś/ czymś innym…tylko kim/ czym? Co za gó..o! Przepraszam, że wyrażam się brzydko , ale właśnie takie słowo jest najwłaściwsze. Zgotowali Nam wielką kupę! O smaku tektury , jeśli tektura ma jakiś smak.
 
 
Zadziwiające i bardzo ciekawe jest to, że w tej roli ma się wrażenie jakby wszystko działo się momentami poza Nami. To badziewie działa na psychikę jakby samo z siebie.
 
Obserwuję to wszystko i uśmiecham się w lustrze sama do siebie. Haha tak, eksperyment , ok i przez eksperymenty trzeba przejść. Badziewiaste na maksa, ale i tak cieszę się, że jakoś to mija. Przynajmniej mam taką nadzieję , że to mija. Dzisiaj już wiem, że landrynki mają smak malinowy. Co za radość! Jest dobrze i test pokazał już, że jestem wolna. Byłam wolna cały czas bo inaczej to nie wiem jakbym to badziewie przeszła. Bardzo dziękuję Gorze, Panu Bogu, że jest jak jest, że dałam radę i cieszę się na nowo nową sobą.
 
W tym wszystkim bardzo często powtarzałam Jam Jest jedyną doskonałą energią, która działa we mnie oraz Jam Jest wznoszeniem się mego ciała właśnie teraz. To jest uzdrawiająca energia Miłości i Światła o której pisałam Wam już wielokrotnie. To jest bardzo silna Energia Uzdrowienia oraz oczyszczenia ciała, umysłu, emocji. Oczyszczenia i uzdrowienia sytuacji. Jestem bardzo wdzięczna.
 
 
 
 
 
Jeszcze wkurza mnie trochę , że jakiś chłód siedzi mi na plecach. Oczyszczę się ponownie z kilka razy i to też się rozpuści. Bardzo dobrze, że mam przy sobie te wszystkie talizmany , amulety bo bez nich pewnie już dawno zamieniłabym się w jednego wielkiego gluta. A i oczywiście zioła, mieszanki ziołowe.
 
Pragnę Wam z całego Serca podziękować za każdą okazaną troskę, o to że pytaliście o mnie, że pamiętacie, że potrzebujecie Naszego kontaktu. Tak po prostu dziękuję Wam i cieszę się, że Jesteście. 
 
Dbajcie o siebie 💚💚💚💚
 
Już będę dla Was dostępna i każdy kto do tej pory się nie dodzwonił może to zrobić teraz. Można pytać o to jaki będzie dla Was Nowy Rok Numerologiczny 2023 a także o porady krótkoterminowe, które mają błyskawiczną sprawdzalność. Bardzo stęskniłam się za Wami
 
 
Od jutra będę dostępna od godz 12.00 do 21.00 z przerwą na obiad i kawę

 

Na Magicznej linii będę dostępna  od godz 12 do 21 z malymi przerwami na kawe 

tel. 708 788 222

 i  708 888 688

227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Wasza Agga Soyala

58 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *