IMG_3606

Karta dnia ☺️

Wchodzimy w nowy tydzień z nowymi energiami, które rozpoczął czas Zodiaku Lwa dokładnie od 23 lipca. Jak wiadomo typowy Lew pragnie błyszczeć i znajdować się w centrum uwagi, a także ma naturalną potrzebę bycie romantycznym. Jego planetarnym władcą jest Słońce. Nowy tydzień przyniesie wiele okazji do pokazania siebie w najlepszej odsłonie. Wiele osób zapragnie być zauważonym i docenionym. Sprawy, które do tej pory wydawała się trudne okażą się możliwe do załatwienia. Mogą dotyczyć spraw urzędowych, finansowych, zawodowych a nawet miłosne kwestie będą łatwiej się układać. Jednak należy uważać, aby nie być przy tym wszystkim upartym Lwem  i dopuścić do siebie również działania małego koteczka.

 

 

 

Najbliższe dni będą energiczne a zarazem leniwe co będziecie mogli dostrzec wstając rano. Brak większej chęci do działania i do rozkręcenia się będzie wymagało nieco większej cierpliwości niż do tej pory.

Bardzo wiele zdarzeń, które już ja chwilę się pojawią będzie miało zdecydowany wpływ na dalsze miesiące a nawet lata. To właśnie teraz ten czas w nowym tygodniu i przed Nowiem Księżyca będzie decydujący w odpowiedzi na pytanie: „co dalej?” Nie podejmuj decyzji pochopnie. Skoncentruj się i wszystko bardzo dokładnie przemyśl zanim coś zrobisz.

 

Jeśli chcesz wiedzieć jaki będzie dla Ciebie nowy tydzień, na co uważać oraz czy podejmiesz korzystne dla Ciebie decyzje zapytaj. Porada krótkoterminowa jest rewelacyjna. Karty pokazują jeszcze więcej szczegółów i wróżby sprawdzają się praktycznie w ciągu nawet kilkudziesięciu minut, co sami potwierdzacie

 

Do rozmów na Magicznej linii zapraszam od 12/13  do 22 z przerwami na kawe 😘😘😘😘

tel. 708 788 222

 i  708 888 688

227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Wasza Agga Soyala 💚💚💚💚

 

27 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *