1

Horoskop dla Polski

Bardzo się cieszę, że tak pięknie do mnie dzwonicie i że pytacie o Nowy Rok Numerologiczny 2016 a jednocześnie cieszycie się sprawdzalnością wróżb 😉

Przypominam, że o Horoskop Numerologiczny 2016 dla siebie i dla swojej Rodziny można jeszcze pytać przez najbliższe tygodnie. Warto wiedzieć jaki dany Rok Numerologiczny będzie, aby się do niego przygotować a także aby uniknąć wielu spraw , niekoniecznie fajnych.

Przez zmianę Lat Numerologicznych wszyscy weszliśmy w potężne Energie 9. Będzie bardzo dużo działo się na Świecie , jeszcze więcej niż do tej pory zmian , nie zawsze przychylnych Człowiekowi. Niechciane osoby spadną ze swoich stołków a przybędą zupełnie nowe…..jakby nie wiadomo skąd . Mężczyzna zostanie obalony w sposób niegodziwy aczkolwiek w pewnym sensie sprawiedliwy. Będzie działał do ostatniej chwili….na darmo. Nastąpi chwilowy chaos i zamęt. Po tym czasie nadejdzie właśnie ta zmiana ,oczekiwana od dawien dawna . Zdarzyć się może , iż samolot spadnie na Nasz Kraj aczkolwiek widzę to w zamęcie…..Dużo rozmów odnośnie nieruchomości. Z początku „wspaniałych” a w efekcie okażą się marą. Duże zmiany w edukacji i niestety pracy dzieci. Są też pozytywne strony , ponieważ po tym wszystkim nastąpi spokój tak długo oczekiwany.

Ehhh….. Przeczytajcie lepiej Kartę Dnia na 15.09:

2 bulawDwójka Buław:

W Końcu poczujesz się radosna i zadowolona. Twoje nastawienie do Życia będzie bardzo pozytywne i wyluzowane. Poczujesz wewnętrzną równowagę i zrozumiesz co chcesz osiągnąć. Będziesz pewny siebie we wszelkich działaniach co wzmocni Twoją pozycję zawodową i nawet uczuciową. Wykorzystaj ten Dzień na załatwienie wszelkich dokumentów . Poradzisz sobie doskonale. W sprawach uczuciowych rozwinięcie dawno odkładanych rozmów.

 

 

 

12004117_977354962320852_8787351647607196714_nNa Magicznej Linii będę dostępna od godz. 12.00 do 13.30 i potem od 15.30 do późnych godzin wieczornych. tel. 708 788 222.

Dobrej Nocy życzę!!!

Wasza Agga Soyala

zdj.wyżej z Bratem 🙂  🙂 🙂 

Tags: No tags

37 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *