IMG_6452

Karta Dnia Horoskop na Poniedziałek

Karta Dnia Horoskop na Poniedziałek

Dzień rozpoczniesz bardzo optymistycznie. Już od samego rana postanowisz, że zrywasz z przeszłością i zamartwianiem się , bo to nic nie daje a jedynie masz więcej trosk. Zrozumiesz, że co ma być to będzie i należy skorzystać z chwili wypoczynku. Tego Dnia przeprowadzisz wiele rozmów z najbliższymi i osobami, które ostatnio zaniedbałeś. One czekają na kontakt z Twojej strony i ciepłe słowo.

 

Poczujesz też tęsknotę za czułością i wielkim uczuciem. Pokusisz się nawet o zrobienie pierwszego kroku do osoby na której Ci zależy, aczkolwiek możesz być trochę rozczarowany brakiem zdecydowanego odzewu z jej strony. Dzień trochę w kratkę pod względem emocjonalnym. Gdy będziesz myślał, że jest już wszystko na dobrej drodze, Twoje smutne myśli i tęsknota za kimś kto jest daleko od Ciebie weźmie górę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeznacz wolny Czas, ktory znajdziesz, na dokładną analizę swoich uczuć a także finansów. Energie Ksiezyca sprzyjaja szelkim oczyszczeniom. Zblizamy sie do Marcowego Nowiu Ksiezyca i jak pisalam należy na wszystko spojrzeć inaczej. Dotknij Magii. Porozmawiaj ze mna i moimi Kartami Tarota, razem znajdziemy rozwiazanie nurtujących Cię problemów. Nie myśl o czekającym Cię tygodniu pracy,ale już od rana zrelaksuj się i zrób coś miłego tylko dla siebie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od gody południowych do 21.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

11 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *