Karta Dnia Horoskop na Poniedziałek

Karta Dnia Horoskop na Poniedziałek

Karta Dnia Horoskop na Poniedziałek

Dzień rozpoczniesz bardzo optymistycznie. Już od samego rana postanowisz, że zrywasz z przeszłością i zamartwianiem się , bo to nic nie daje a jedynie masz więcej trosk. Zrozumiesz, że co ma być to będzie i należy skorzystać z chwili wypoczynku. Tego Dnia przeprowadzisz wiele rozmów z najbliższymi i osobami, które ostatnio zaniedbałeś. One czekają na kontakt z Twojej strony i ciepłe słowo.

 

Poczujesz też tęsknotę za czułością i wielkim uczuciem. Pokusisz się nawet o zrobienie pierwszego kroku do osoby na której Ci zależy, aczkolwiek możesz być trochę rozczarowany brakiem zdecydowanego odzewu z jej strony. Dzień trochę w kratkę pod względem emocjonalnym. Gdy będziesz myślał, że jest już wszystko na dobrej drodze, Twoje smutne myśli i tęsknota za kimś kto jest daleko od Ciebie weźmie górę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeznacz wolny Czas, ktory znajdziesz, na dokładną analizę swoich uczuć a także finansów. Energie Ksiezyca sprzyjaja szelkim oczyszczeniom. Zblizamy sie do Marcowego Nowiu Ksiezyca i jak pisalam należy na wszystko spojrzeć inaczej. Dotknij Magii. Porozmawiaj ze mna i moimi Kartami Tarota, razem znajdziemy rozwiazanie nurtujących Cię problemów. Nie myśl o czekającym Cię tygodniu pracy,ale już od rana zrelaksuj się i zrób coś miłego tylko dla siebie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od gody południowych do 21.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

11 comments

 1. ReplyAga🍀

  Pani Aggo,
  zanim przeczytałam horoskop, tuż po przebudzeniu ptaki śpiewały za oknem, włączyło mi się bardzo pozytywne myślenie co do przyszłości i planów długoterminowych i krótkoterminowych…zaplanowałam plan dnia żeby wygrać wyścig z czasem muszę się ścigać!!

 2. ReplyAga🍀

  Efektem pozytywnego myślenia są pozytywne wieści finansowe, dokładnie tak jak Pani mówiła”mężczyzna” w samochodzie” będzie przekazywał mi wiadomość…hahaha 100% sprawdzalności

 3. ReplyA. N😘

  Od wczoraj plaowalam dzisiejszy dzień,i jest karta na dzisiaj super . Jakże pozytywny dzień, jakże pogodny, słoneczny także góry mogłam przenosić.Wszystko co zaplanowałam zrobiłam,a naprawdę było tego trochę, ogarnąć 4 lekarzy z terminami.Wpłaty, zakupy spacerek z maluchem i nawet stosunki damsko-meskie pozytywne.Juz nie przeraża mnie data 14 marca,pani wie.
  Całuje gorąca i słonecznie 😘☺️

 4. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu,siódmego marca jakaś ,,rybka”mi napisała ,że ,,ładnie dzisiaj wyglądasz ,Kazimiero.” 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *