9denarow

Karta Dnia Horoskop na wtorek

Karta Dnia Jest to nazwa mojego autorstwa, którą stworzyłam dla potrzeb mojego bloga, ponieważ skoro ja sobie wyciągam niekiedy Kartę Dnia dla siebie, to czemu i Wy macie nie mieć takiej możliwości. Jednak jak to w świecie mediów i wróżbitów bywa, bardzo dużo osób podłapało mój pomysł i też stosują z większym czy mniejszym dla siebie powodzeniem. Pamiętajcie jednak, że Czas weryfikuje wszystko. 

 

 

Karta Dnia Dziewiątka Denarów

 

jest wymarzonym krajobrazem każdego ogrodnika. Reprezentuje obfitość, przyrodę oraz zadowolenie. Przypomina , aby zabrać się do pracy na Wiosnę. W dawnych czasach kobiety wykorzystywały mowę kwiatów do wyrażania swoich emocji, ponieważ otwarte rozmowy o tym były zabronione.

 

 

 

 

Tego Dnia postaraj się być bliżej Matki Przyrody. Zorganizuj trochę chwil na przebywanie na świeżym powietrzu. Idż do parku, na spacer gdzie jest więcej drzew i gdzie słychać śpiew ptaków. Zabierz się za sprawy, które były odkładane od dłuższego już czasu. Poukładaj papiery w szufladzie i porozmawiaj ze znajomą. Jest do czas dobry na odświeżanie starych znajomości. W pracy będziesz czuł się pewny siebie i nawet radosny. twoje wysiłki zostaną docenione. Osoby tęskniące za randkami mają okazję zrobić coś co je bardzo uraduje. Jeśli chcesz poradę krótkoterminową lub Indywidualny Horoskop Wiosenny, Kobiecy lub na kwiecień, śmiało dzwoń. Być może tą Wiosnę dla Ciebie uda się rozpocząć jeszcze raz!

 

 

 

Na Magicznej linii będę dla Was dostępna od godz.14.00

(w środę mam wolne)

tel.708 788 222 i 708 888 688 oraz

 227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

53 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *