Karta Dnia na poniedziałek Horoskop

Karta Dnia na poniedziałek Horoskop

Karta Dnia na poniedziałek Horoskop

Będziemy czuli lekkie zawieszenie i pewnego rodzaju niepewność związaną z tym czy tak naprawdę chcemy aby ten tydzień się rozpoczynał czy też nie. Karty pokazują, aby w poniedziałek skoncentrować się na sprawach bieżących bez zbytniego wybiegania do przodu ale jeśli mamy jakieś zobowiązania to jak najbardziej można je powoli realizować. Jednak więcej uwagi i czasu należy wygospodarować na zajęcie się drobnymi sprawami dnia codziennego. Kategorycznie należy się wyciszyć i być spokojnym, ponieważ informacje, które będą docierać nie są adekwatne do tego co faktycznie się dzieje na polu globalnym jak i bliższym.

 

Należy unikać słuchania lawiny nieprzychylnych wiadomości oraz wyciszyć się, ponieważ nie wszystko jest takie jakie wydaje się, że jest. Poniedziałek jest dobrym dniem na załatwianie spraw urzędowych, związanych z pracą a także na wyjaśnienie nieporozumień rodzinnych i partnerskich. Pamiętajcie, że energia Niebieskiej Pełni Księżyca, która była 31 października pozwoliła Nam zasiać ziarno, które teraz powoli będzie kiełkowało, u jednych szybciej a u innych wolniej, ale będzie. W zależności jaki podczas tej Pełni Niebieskiego Księżyca mieliście nastawienie,tak teraz będziecie to zbierać. Karty zalecają abyśmy skoncentrowali się na rzeczach miłych i relaksujących a będą ku temu dość liczne okazje.

 

 

Jeśli nie wiesz jak dalej postąpić, jaką decyzję podjąć oraz chcesz wiedzieć czy idziesz właściwą Drogą, śmiało pytaj. Można pytać też o poradę krótkoterminową w której karty pokazują zdecydowanie więcej szczegółów niż w poradach na wile lat, ponieważ to co bliższe widać dokładniej jak przy użyciu lupy 

Magiczna linia od godz 12/13 do 22/23 z mala przerwa na kawe

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

14 comments

   1. ReplyEDUSIA

    Dziękuję za kartę na dziś Pani Agguniu i tęsknię za rozmową 😘💗. Tyle się sprawdziło, że czekam z utęsknieniem na resztę ❤️.

 1. ReplyAnecia

  Dziękuję p Agusiu za dzisiejszą rozmowę bardzo mi pomogła, 💗💗💗💖💖💖💕💕💕💟💟💟💓💓💓.
  Dzisiaj chyba oczyszcze sie szałwią zeby wyrzucic wszystkie zle i negatywne emocje . W koncu musze sie odciąć i zapomniec o P i M.
  Musze isc dalej do przodu nie ogladajac sie za siebie i zaczac nowe zycie szczęśliwe, pelne dobrych i pozytywnych emocji i przychylnych mi osob
  💞💞💞⚘⚘⚘🌝🌝🌝🌞🌞🌞🌞🍭🍭🍭🍭.

 2. ReplyMonika z L

  Dzień dobry Pani Aggo,
  Czy będzie Pani dzisiaj na linii,a jeżeli tak to o której.Gorąco pozdrawiam😘😘😘

 3. ReplyEB

  Oj jak fajnie 🥰 Cieszę się że jutro też porozmawiamy 🤗🤗 dzisiaj był jakiś kiepski dzień Pani Agguniu , ciężki , przytłaczający i brrrr …🥴 i dobrze że kończy się ….

  przytulnego wieczoru 🌜

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *