kka

Karta Dnia wg Siódemki, Horoskop

Przed Nami czas wielkiej Siódemki.

Już jutro Liczbą Dnia jest 7. Jest to Liczba bardzo ważna w Numerologii. Jest Liczbą Magiczną. Jutro będzie wyjątkowo Magiczny Czas. Możecie spodziewać się niemożliwego w sprawach na których rozwiązanie już od dawna czekacie.

 

Pozytywne wiadomości i informacje będą napływały do Was już od wczesnych godzin porannych. Niewyjaśnione sprawy uczuciowe pójdą o znaczący krok do przodu.

Jedynie na co należy Jutro zwrócić szczególną uwagę to Sfera Zdrowia. Nie przejmujcie się jednak zawirowaniami myślowymi i brakiem koncentracji. To jest zupełnie normalne. Może w niektórych sytuacjach stawiać Was w zakłopotanie, ale ogólnie będziecie się z tego nawet śmiać. 

 

Możecie też sami obliczyć swoją Indywidualna Liczbę Dnia. Liczba ta podpowiada jaki Dzień będzie przed Wami, czy korzystnie ułożą się sprawy które macie załatwić oraz często okazuje się bardzo trafną Liczbą pod względem wygranych.

 

Jak obliczyć swoją Indywidualną Liczbę Dnia

dodajcie każdą cyfrę ze swojej daty urodzenia do siebie np 14.05.1972 = 1+4+0+5+1+9+7+2=29=2+9= 11=2

i do swojej Liczby dodajemy Liczbę Dnia tzn. 7+2= 9

Liczba 9 jest Indywidualną Liczbą Dnia osoby urodzonej 14.05.1972

 

Liczbę Dnia oblicza się dodając wszystkie Liczby z danej daty do siebie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozostał też ostatni Miesiąc Zimy. Energie kłębią się i bardzo szybko zmieniają. Możecie czuć się ospali, przemęczeni i mieć bardzo zmienne nastroje bez wyraźnej przyczyny.

Bardzo wiele osób już Dzisiaj skarżyło się do mnie w rozmowach telefonicznych, że czują się jakby otępieni i nie potrafią zebrać swoich Myśli. Tak wpływa energia, która osiągnie swój szczyt podczas Przesilenia Wiosennego. To już się dzieje.

 

W obecnym Tygodniu nie musimy jeszcze tak bardzo obawiać się tych „burzliwych” energii, ponieważ mamy tłusty Tydzień oraz Jutro 7, więc jest wzmocnienie Duchowe i fizyczne.

Podkreślam, że warto skorzystać z przychylności Obfitości, ponieważ zapewni ona powodzenie i ochronę na Przesilenie Wiosenne w kolejnych Miesiącach.

Należy dotknąć Magi, czy to przez sławną już kąpiel oczyszczającą, której jestem autorką, czy przez rozmowę ze mną i moimi Kartami Tarota.

 

Każde zabezpieczenie i zaczerpnięcie pozytywnej energii wpłynie korzystnie na Was i na Waszych najbliższych.

 

Trochę mniej postów ostatnio piszę, ponieważ przygotowuję dla Was niespodziankę o której dowiecie się niebawem ???

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz. 12 do godz.22.00 z małymi przerwami na odpoczynek.

tel 708 788 222 i 708 888 688 ☎️

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala 

Tags: No tags

25 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *