IMG_9363

Kilka słów

Wszystkiego co Najlepsze z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Kolejny Nasz wspólny Rok minął bardzo szybko. Jesteście ze mną tu na blogu już 10 lat. Cieszę się, że jestem dla Was wsparciem w trudnych , ale też w radosnych chwilach. Bardzo mi miło, że dzięki rozmowom ze mną i moimi Kartami Tarota wiele osób odmieniło swoje Życie. Znalazło swoją wymarzoną miłość, poprawiło prace zawodową, a także zadbało o swoje zdrowie. Dzielicie się ze mną swoim Życiem co sprawiło, że Jesteście mi bardzo bliscy.

 

Mam nadzieje, że w dzisiejszym Dniu odłożycie wszystkie swoje troski na bok i choć na chwilę będziecie szczęśliwi ze swoimi bliskimi. Te osoby które są samotne niech się nie smucą ponieważ trafią na swoja druga połowę, która tak jak One jest sama i szuka bratniej Duszy.

Pamiętajcie , że niemożliwe nie istnieje. Kocham Was i dziękuje za te wspólne lata i za kolejne. Jeśli podczas Świąt będziecie mieć jakieś pytania, potrzebę rozmowy serdecznie zapraszam, będę dla Was na linii. Piszcie w komentarzach to podam konkretną godzinę kiedy będę dostępna

tel 708 788 222 i 708 888 688

Informacja:
“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala 

Tags: No tags

34 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *