Klucz Mądrości Sekret Istnienia

Klucz Mądrości Sekret Istnienia

 Klucz Mądrości Sekret Istnienia

Większość osób w swoim codziennym pędzie nie zastanawia się nad sensem swojego Istnienia. Szczególnie ludzie sprawujący władzę, posiadający duże pieniądze żyją według własnych schematów i potrzeb materialnych. To materii i zdobyciu bogactwa podporządkowują każdy swój dzień. W ten sposób nie panują nad nurtem Życia, są jak wodorosty unoszone przez prąd rzeki. Jednak oprócz potrzeb materialnych i zaspokajania swojego ciała uciekają przed tym czego pragnie ich Dusza. Ich Ogród Duszy jest wyschnięty i pusty a Dusza przez to staje się zapomniana i bardzo cierpiąca.

 

Każdy człowiek powinien zadawać sobie pytania typu po co przyszedłem na ten Świat? Czy mam jakieś konkretne zadanie do wykonania? Czy gdybym wychował się w innej rodzinie moje cele byłyby inne? Na jakich fundamentach powinienem budować swoje Życie? Czy można osiągnąć prawdziwe szczęście i czym ono jest?

 

 

Każdy człowiek powinien zrozumieć, że jest coś więcej niż zaspokajanie swoich potrzeb zewnętrznych i cielesnych. Nie jesteśmy poddawani tylko prawom przyjemności i cierpienia, przyciągania i odrzucenia. Mamy Duszę, która jest Istotą wielkości człowieka.

Jesteśmy jedynymi żywymi Istotami, które mogą pytać o cel, kierunek i znaczenie swojego bycia tutaj na Ziemi. To jest wspaniałe! Nieszczęśliwy jest człowiek, który nie zastanawia się nad tym kim jest naprawdę. Nieszczęśliwy jest człowiek, który tylko goni za pieniądzem, który nie rozważa co jest naprawdę w Życiu ważne. Taki człowiek może mieć wielkie majątki materialne, ale jest marny w swojej Istocie człowieczeństwa. Nieszczęśliwy jest człowiek, który nie wie lub nie rozumie , że jest człowiekiem.

 

Jak wiele ludzi przeżywa swoje Życie nie potrafiąc cieszyć się, doświadczyć miłości, podziwiania piękna Świata, przyjażni czy kreatywnego działania. Zbyt wielkie zbieganie o dobra materialne zasłaniają to co najważniejsze, zasłaniają Duszę, która też potrzebuje uwagi, dokarmiania. Głodna Dusza usycha a wraz z Nią niknie człowiek i całe Jego człowieczeństwo.

 

 

Duszę można nakarmić odkrywając oraz idąc za swoim powołaniem z którym przyszliśmy na ten Świat. Jest to bardzo ciężkie zadanie, odkryć swoje powołanie. Trzeba wiele czasu, aby je odkryć i zrozumieć. Znalezienie swojego miejsca na Ziemi i swojego celu może zająć nawet kilkanaście lat, ale warto o to zabiegać i mieć świadomość, że coś takiego mamy. Przytłoczeni codziennością i pogonią za pieniądzem wielu ludzi jest nieświadomych tego celu. Ich celem jest materia. Tym celem może być praca, rodzina, sztuka, wychowywanie dziecka. Obojętnie co to jest, ważne, aby każdy odkrył to, do czego został stworzony, odkrył to co przynosi Mu radość i w czym czuje się spełniony. Idzcie za głosem swojego Serca bo ono wie w jakim celu przyszliście tutaj, ono Was poprowadzi jeśli się w nie wsłuchacie. To wewnętrzne pragnienie Duszy prędzej czy później w jakiś sposób zamanifestuje się w Waszym Życiu. Należy tylko być otwartym i czujnym.

 

A gdy już powołanie zostanie odnalezione, należy odnaleźć Źródło, które jest w każdym z Nas. To po to tu przyszliśmy abz przez odnalezienie swojego celu odnależć Źródło, którego tak bardzo pragnie Dusza. Bardzo mało ludzi o tym wie, aczkolwiek jest to cała Prawda jaką każdy powinien znać i do której każdy powinien dążyć. Nie ważne jak to Źródło nazwiecie, dla mnie jest to Pan Bóg, dla innych może być to spełnienie samego siebie, Wszechświat czy jeszcze coś innego. Nazwa nie ma znaczenia, ważne jest aby to Źródło odkryć w sobie i spełnić wołanie Duszy a wraz z tym doświadczyć pięknego wewnętrznego zjednoczenia ze wszystkim CO JEST.

 

Aby odkryć swój cel a wraz z nim Źródło wszystkiego, wystarczy z całego Serca tego chcieć i iść w tym kierunku. Los postawi na Waszej drodze okoliczności, zdarzenia i ludzi, którzy pomogą Wam obrać właściwy kierunek Waszych poszukiwań. Trzeba mieć silną wolę, głębokie przekonanie oraz pragnienie odkrycia tego celu, a wtedy krok po kroku będziecie zbliżać się do niego, aż go odkryjecie.

 

Wsłuchajcie się w samych siebie, a usłyszycie odpowiedź, która od zawsze tam była, jest i będzie. Zwolnijcie tempo pogoni za pracą, za kolejnym większym telewizorem bo wszyscy mają, za zdobywaniem coraz to większych ilości wszystkiego, Domeną dzisiejszego Świata jest mieć więcej i jeszcze więcej wszystkiego. Więcej pracy, więcej pieniędzy, więcej i więcej. Człowiekowi do szczęścia jest potrzebne bardzo niewiele, wystarczy spokój i spełnienie Duszy.

 

W tym tkwi cała tajemnica i Istota szczęścia, w spełnieniu Duszy. Zadowolenie i radość daje szczęście nawet jeśli jest się biednym a niezadowolenie przynosi nieszczęście nawet bardzo bogatym. Lepiej być szczęśliwym i radosnym w małym szałasie niż nieszczęśliwym i smutnym w wielkim, bogatym pałacu. Wasze szczęscie nosicie w sobie i nie można jego uzależniać od stanu posiadania materii oraz od drugiego człowieka.

 

 

Dopóki nie zrozumiecie i będziecie szukać szczęścia na zewnątrz siebie do póty nie zaznacie prawdziwego spełnienia. Każdy chciałby mieć piekny dom, drogi samochód, kochającego partnera, idealną rodzinę i góry pieniędzy. Często goniąc za tym wielu ludzi wkłada w to całą swoją energie, kolejne dni,miesiące i lata a gdy to wszystko na raz nie zostaje spełnione czują rozczarowanie i są nieszczęśliwi, mają pretensję do tego, że Życie ich oszukało. Nawet jeśli na moment uda się osiągnąc to wszystko to należy pamiętać, że nic nie jest na stałe. Świat podlega prawu zmiany. Czy tego chcemy czy nie, wszystko sie zmienia, ponieważ wszystko jest energią, wszystko jest w ruchu. Należy pamiętać, że najważniejsze jest to, co przeżywamy wewnętrzne, najważniejsza jest Nasza Dusza, Źródło, którym Jesteśmy. Jesteśmy Wielką Energią CO JEST. To jest cały sekret Istnienia.

 
Informacja:
“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

Magiczna linia tel.708 788 222 i 708 888 688 oraz

 227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

17 comments

 1. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu,pięknie Pani refleksyjnie napisała.Pewna osoba powiedziała mi kiedyś ,że do życia wystarczy łóżko,stół i dwa krzesła. 🙂 Chociaż uważam,że jednak na prą,gaz i mieszkanie trzeba mieć pieniądze.A co do jedzenia można stać się breatharianinem.
  Teraz w pewnym miesięczniku czytałam o jednym panu w Polsce,który stał się niezależny od opłat.Ma swój prąd ze słońca,swoje ogrzewanie domu,woda ze studni głębinowej,ekologiczną oczyszczalnie ścieków.Jeść nie musi już od wielu lat,chociaż może,ale uprawia prastare zboża wolne od chemii i piecze smakowity chleb dla gości ,którzy do niego przyjeżdżają na leczenie chorób ogólnie nieuleczalnych.Stosuje żywą wodę i agnihotrę.Wtedy uprawy pięknie rosną.Ma swoje szczęśliwe kurki na wolnym wybiegu.Gotuje świetnie wegetariańskie potrawy dla swoich gości z własnych ekologicznych produktów.A w koło dużo jezior.Jednak jest możliwe aby wyjść z matrixa. 🙂 🙂


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Jest możliwe. Teraz mamy Ere Oswiecenia i mam nadzieje, ze coraz wiecej osob będzie dostrzegało matrix i to wszystko co jest z tym związane. Mamy możliwość być w tych ciekawych Czasach. Niemozliwe nie istnieje jak mawial Muhammad Ali

   1. ReplyKazimiera

    Pani Aggusiu,jeszcze przypomniał mi się pewien mnich,który czasami musiał przemieszczać się samolotem.Gdy chciał kupić bilet,to kasa znajdowała się w dużym supermarkecie.Aby dostać się do niej,to trzeba było przejść całą halę tego sklepu, i żeby nie rozglądać się na ,,kusidła”,to spuścił głowę i żwawym krokiem przeszedł prosto do kasy.Obecnie już ma możliwość korzystania z innego miejsca gdzie nie musi tak robić. 🙂 🙂

 2. ReplyMonia

  Dziekuje bardzo😍pani Aggo za rozmowe,zawsze pani potrafi uleczyc😍😍dobrze,ze pani jest i pani karty,ktore tak duzo przekazuja i pomagaja😍😍

 3. ReplyAga.R

  Wiele w tym prawdy …ale niestety zbyt wiele zależy ,,nie od nas samych” Jesteśmy małymi ziarnami na które naciska zbyt wiele innych ziaren , Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu ,że szczęście czasem to ogromny rarytas w świecie rzeczy ,które trafiają nam się nie z naszej woli,a nie przejmować się nimi nie jest możliwe ,ponieważ często są nie tylko bolesne ,ale rzutujące na cale nasze życie.Na szczęście,tak jak pani napisała .Życie jest zmienne …Jest przeznaczenie i wolna wola….na szczęście …Dziękuję za kolejny piękny ,świadomy wpis …I jak już kiedyś …namawiam znów do napisania książki z Pani ,,przesłaniami”.To by było naprawdę coś .

 4. ReplyAneta Zołza 😉

  Piękny ten wpis, taki na czasie. Niestety niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć, można je ograniczać mądrze oczywiście. I małymi krokami iść do przodu. To się się dzieje, te czasy, technika mnie osobiście strasznie przygniataja. Jak większość korzystam ale staram się z umiarem i tak reż chce przekazać dzieciom.
  Sprawdzalnosc mówiła pani że mój mały synek będzie miał coś z oczkami, okulary i TP. To było 3 lata temu no i stało się. A myślałam że to oddale jeszcze później ach. Będzie pani dzisiaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *