59363221_2798862010252697_4633252741437718528_n

Klucz Mądrości Sekret Istnienia

 Klucz Mądrości Sekret Istnienia

Większość osób w swoim codziennym pędzie nie zastanawia się nad sensem swojego Istnienia. Szczególnie ludzie sprawujący władzę, posiadający duże pieniądze żyją według własnych schematów i potrzeb materialnych. To materii i zdobyciu bogactwa podporządkowują każdy swój dzień. W ten sposób nie panują nad nurtem Życia, są jak wodorosty unoszone przez prąd rzeki. Jednak oprócz potrzeb materialnych i zaspokajania swojego ciała uciekają przed tym czego pragnie ich Dusza. Ich Ogród Duszy jest wyschnięty i pusty a Dusza przez to staje się zapomniana i bardzo cierpiąca.

 

Każdy człowiek powinien zadawać sobie pytania typu po co przyszedłem na ten Świat? Czy mam jakieś konkretne zadanie do wykonania? Czy gdybym wychował się w innej rodzinie moje cele byłyby inne? Na jakich fundamentach powinienem budować swoje Życie? Czy można osiągnąć prawdziwe szczęście i czym ono jest?

 

 

Każdy człowiek powinien zrozumieć, że jest coś więcej niż zaspokajanie swoich potrzeb zewnętrznych i cielesnych. Nie jesteśmy poddawani tylko prawom przyjemności i cierpienia, przyciągania i odrzucenia. Mamy Duszę, która jest Istotą wielkości człowieka.

Jesteśmy jedynymi żywymi Istotami, które mogą pytać o cel, kierunek i znaczenie swojego bycia tutaj na Ziemi. To jest wspaniałe! Nieszczęśliwy jest człowiek, który nie zastanawia się nad tym kim jest naprawdę. Nieszczęśliwy jest człowiek, który tylko goni za pieniądzem, który nie rozważa co jest naprawdę w Życiu ważne. Taki człowiek może mieć wielkie majątki materialne, ale jest marny w swojej Istocie człowieczeństwa. Nieszczęśliwy jest człowiek, który nie wie lub nie rozumie , że jest człowiekiem.

 

Jak wiele ludzi przeżywa swoje Życie nie potrafiąc cieszyć się, doświadczyć miłości, podziwiania piękna Świata, przyjażni czy kreatywnego działania. Zbyt wielkie zbieganie o dobra materialne zasłaniają to co najważniejsze, zasłaniają Duszę, która też potrzebuje uwagi, dokarmiania. Głodna Dusza usycha a wraz z Nią niknie człowiek i całe Jego człowieczeństwo.

 

 

Duszę można nakarmić odkrywając oraz idąc za swoim powołaniem z którym przyszliśmy na ten Świat. Jest to bardzo ciężkie zadanie, odkryć swoje powołanie. Trzeba wiele czasu, aby je odkryć i zrozumieć. Znalezienie swojego miejsca na Ziemi i swojego celu może zająć nawet kilkanaście lat, ale warto o to zabiegać i mieć świadomość, że coś takiego mamy. Przytłoczeni codziennością i pogonią za pieniądzem wielu ludzi jest nieświadomych tego celu. Ich celem jest materia. Tym celem może być praca, rodzina, sztuka, wychowywanie dziecka. Obojętnie co to jest, ważne, aby każdy odkrył to, do czego został stworzony, odkrył to co przynosi Mu radość i w czym czuje się spełniony. Idzcie za głosem swojego Serca bo ono wie w jakim celu przyszliście tutaj, ono Was poprowadzi jeśli się w nie wsłuchacie. To wewnętrzne pragnienie Duszy prędzej czy później w jakiś sposób zamanifestuje się w Waszym Życiu. Należy tylko być otwartym i czujnym.

 

A gdy już powołanie zostanie odnalezione, należy odnaleźć Źródło, które jest w każdym z Nas. To po to tu przyszliśmy abz przez odnalezienie swojego celu odnależć Źródło, którego tak bardzo pragnie Dusza. Bardzo mało ludzi o tym wie, aczkolwiek jest to cała Prawda jaką każdy powinien znać i do której każdy powinien dążyć. Nie ważne jak to Źródło nazwiecie, dla mnie jest to Pan Bóg, dla innych może być to spełnienie samego siebie, Wszechświat czy jeszcze coś innego. Nazwa nie ma znaczenia, ważne jest aby to Źródło odkryć w sobie i spełnić wołanie Duszy a wraz z tym doświadczyć pięknego wewnętrznego zjednoczenia ze wszystkim CO JEST.

 

Aby odkryć swój cel a wraz z nim Źródło wszystkiego, wystarczy z całego Serca tego chcieć i iść w tym kierunku. Los postawi na Waszej drodze okoliczności, zdarzenia i ludzi, którzy pomogą Wam obrać właściwy kierunek Waszych poszukiwań. Trzeba mieć silną wolę, głębokie przekonanie oraz pragnienie odkrycia tego celu, a wtedy krok po kroku będziecie zbliżać się do niego, aż go odkryjecie.

 

Wsłuchajcie się w samych siebie, a usłyszycie odpowiedź, która od zawsze tam była, jest i będzie. Zwolnijcie tempo pogoni za pracą, za kolejnym większym telewizorem bo wszyscy mają, za zdobywaniem coraz to większych ilości wszystkiego, Domeną dzisiejszego Świata jest mieć więcej i jeszcze więcej wszystkiego. Więcej pracy, więcej pieniędzy, więcej i więcej. Człowiekowi do szczęścia jest potrzebne bardzo niewiele, wystarczy spokój i spełnienie Duszy.

 

W tym tkwi cała tajemnica i Istota szczęścia, w spełnieniu Duszy. Zadowolenie i radość daje szczęście nawet jeśli jest się biednym a niezadowolenie przynosi nieszczęście nawet bardzo bogatym. Lepiej być szczęśliwym i radosnym w małym szałasie niż nieszczęśliwym i smutnym w wielkim, bogatym pałacu. Wasze szczęscie nosicie w sobie i nie można jego uzależniać od stanu posiadania materii oraz od drugiego człowieka.

 

 

Dopóki nie zrozumiecie i będziecie szukać szczęścia na zewnątrz siebie do póty nie zaznacie prawdziwego spełnienia. Każdy chciałby mieć piekny dom, drogi samochód, kochającego partnera, idealną rodzinę i góry pieniędzy. Często goniąc za tym wielu ludzi wkłada w to całą swoją energie, kolejne dni,miesiące i lata a gdy to wszystko na raz nie zostaje spełnione czują rozczarowanie i są nieszczęśliwi, mają pretensję do tego, że Życie ich oszukało. Nawet jeśli na moment uda się osiągnąc to wszystko to należy pamiętać, że nic nie jest na stałe. Świat podlega prawu zmiany. Czy tego chcemy czy nie, wszystko sie zmienia, ponieważ wszystko jest energią, wszystko jest w ruchu. Należy pamiętać, że najważniejsze jest to, co przeżywamy wewnętrzne, najważniejsza jest Nasza Dusza, Źródło, którym Jesteśmy. Jesteśmy Wielką Energią CO JEST. To jest cały sekret Istnienia.

 
Informacja:
“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

Magiczna linia tel.708 788 222 i 708 888 688 oraz

 227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

17 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *