DSC_3516

Jak Kochać…

Na temat kochania napisano wiele. Od wieków temat Miłości spędzał sen z powiek wielkim myślicielom jak i zwykłym ludziom. Co to tak naprawdę znaczy kochać?

 

Kochać drugą osobę znaczy być dla Niej. Zabiegać o to, aby czuła się z Nami szczęśliwa i zadowolona. Aby miała poczucie bezpieczeństwa i oazę spokoju. Kochać, znaczy starać się i stawiać drugą osobę ponad siebie, ale nie za wszelką cenę. Kochać, to znaczy szanować i nie ranić ani słowem , ani czynami, ani spojrzeniem. Kochać, to być zawsze wtedy, gdy bliska osoba Nas potrzebuje. Kochać, to znaczy otaczać opieką, a także motywacją do działania. Należy uwierzyć, że bliska osoba osiągnie sukces w dziedzinie o której marzy. Kochać, to znaczy czerpać inspirację i siłę do działania z samego środka Serca Miłości.

 

Gdy Miłość jest wybudowana na skale, nie na pisaku, przetrwa wszelkie kłótnie i przeciwności Losu. To tak, jak z drzewem. Może ono rosnąć na piasku, ale piasek z biegiem Czasu odkryje korzenie, a drzewo upadnie. Natomiast drzewo rosnące na skale, na twardym fundamencie, choćby uschło odrodzi się na nowo.

Może Twoja relacja jest ususzona, może sama nie wiesz czy jeszcze się odrodzi. Zbyt wiele Czasu minęło od ostatnich szczerych rozmów, zbyt dużo się zadziało w wyniku czego oddaliliście się od siebie. Jednakże, gdy jest Miłość prawdziwa, ona powróci. Uschnięte drzewo na nowo wypuści zielone listki. Jego siła jest ogromna. Smagane przeciwnościami Losu nie złamie się. Będzie powyginane, suche, ale gdy jest Miłość, ona powróci. Silne korzenie czerpiąc Moc z głębin, przywrócą drzewo do Życia. Tak samo jest z Miłością. Gdy jest budowana na twardych podstawach. Gdy jest szanowana i pielęgnowana przez obie strony w razie niepowodzeń, odrodzi się.

 

Kochać, to znaczy też przebaczać, oczywiście w miarę rozsądku, Kochać, to ufać i wierzyć, że będziecie razem, że dacie radę. Kochać, to czerpać wzajemną Siłę od siebie, bo jedynie razem macie tą szczególną Moc. Kochać, to ciepły uśmiech tuż po przebudzeniu. Serdeczne spojrzenie i przede wszystkim nie ocenianie. Należy spojrzeć na partnera czasami z dystansu. Zrozumieć jego sytuację, spojrzeć na całość relacji jego oczyma.

Kochając należy myśleć też o sobie. Nie można całkowicie zatracać się dla kogoś i nie można całkowicie chcieć zawładnąć partnerem. Każdy potrzebuje odrobinę przestrzeni, aby móc istnieć w pełni. Miłość jet bardzo trudna, a tak bardzo każdy jej potrzebuje. Bez Miłości Świat nie istniałby. To wcale nie oznacza, że nie można Żyć w pojedynkę. Można. Wiele osób deklaruje, że im nie jest potrzebny partner. To nie jest prawdą. Jest im potrzebny, ale zranienie i strach przed kolejnym bólem jest tak wielki, że boją przyznać się do tęsknoty za drugą połówką. Potrzeba Czasu, aby rany się zabliźniły, a także potrzeba Czasu, aby pojawił się ktoś właściwy.

Jest jeszcze przed Tobą wiele drzwi do otworzenia. Nie zamykaj ich i nie wyrzucaj klucza od swojego Serca. Ono jeszcze bardziej niż Ty, potrzebuje bliskiej osoby. Ono potrzebuje drugiego, prawdziwego Serca, aby mogło wzrastać, aby mogło być spokojne. Serce ludzkie nie lubi samotności. Czuje się wtedy smutne i zapomniane, mało atrakcyjne.

Możesz mieć super piękne, poukładane Życie, ale gdy nie ma przy Tobie partnera, będziesz czuła dziwną pustkę w sobie. Twoje Serce potrzebuje drugiego Serca , aby zaznać spokoju. Nie byle jakiego, pierwszego z brzegu. Ono potrzebuje właściwego dla siebie. To drugie Serce musi być tak samo czyste i wrażliwe. Musi być otwarte na Ciebie i Twoje dotychczasowe Życie.

 

Nie ważne czy masz Dzieci czy nie, bo to drugie Serce, jeśli będzie tym właściwym, to pokocha także Twoje Dzieci i wszystko co wiąże się z Twoją przeszłością. Jeśli jest inaczej , to zastanów się czy chcesz być z tym Człowiekiem, zanim będzie za późno, aby z relacji się wycofać. Masz jedno Serce,Dzieci i jedną przeszłość i albo partner to zaakceptuje, albo znajomość nie ma przyszłości. No chyba, że chcesz cierpieć i szybko się zestarzeć przez nawarstwiające się nieporozumienia, które prędzej czy później pojawią się i będą narastały. Masz jedno Serce, które było już pocięte na kawałki, bo zostawiałaś je w poprzednich związkach. Oddałaś je , ale po rozstaniu nikt Ci go nie oddał.

12079048_986201731436175_1273606441368528349_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teraz musisz bardzo starannie zastanowić się, zanim oddasz kolejny kawałek Serca dla kogoś. Musi to być osoba, która będzie Cię kochała i na którą możesz liczyć zawsze, w każdej sytuacji. Jeśli Jesteś w związku ale czujesz się zraniona i samotna, nieszanowana, zastanów się czy Jesteś z właściwą osobą dla siebie. Może już nadszedł ten właściwy Czas , aby wszystko zmienić i wyrwać się z kajdanów niewoli. Nie skazuj swojego Serca na dalszą męczarnię. Jeśli starałaś się , dawałaś szansę poprawy i nic się nie zmieniło, odpuść. Nie stać Cię na marnowanie choćby jednego Dnia, bo nikt Ci go nigdy nie odda. Przemyśl to. Jeśli chcesz wiedzieć co ma partner w Sercu i w Duszy, czy będziecie razem, czy ma jakieś plany wobec Ciebie i dalszej Waszej znajomości: zadzwoń.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.11.00 do 13.00 i od 16.00 do 23.20. Tel. 708 788 222

Pozdrawiam serdecznie!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

124 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *