fontanna

Kolorowy Nowy Rok Numerologiczny 2016

1.Jeden Kolor

 2.Różne Kolory

Znaczenie niby to samo a wygląd inny…..Ten sam przekaz w dwóch różnych formach. Jeśli w Twoim Życiu teraz się nie układa pod jakimkolwiek względem to nie myśl , że Jesteś jak nr 1 .

Uważasz , że już zawsze będziesz w takiej sytuacji….to jest złe myślenie. Nie skazuj swojego Życia na bycie jednym Kolorem. Nie traktuj obecnej sytuacji jako całości. Spójrz na nią w inny sposób. Bądź jak nr 2, który to samo wyraża. Życie możesz zobaczyć …nie jako jeden kolor a jako różnorodne barwy. Każdy Dzień/etap Twojego Życia może mieć inny kolor, barwę , odcień, intensywność. Opuść szarość i monotonię…. być może właśnie ta jednolita barwa Twojego Koloru /Życia jest Twoją blokadą w Sferze Miłości, finansów czy zdrowia. Ciesz się każdym Dniem /Kolorem jako osobną barwą. Baw się nim i rozkoszuj. Wtedy Twoje Życie …..Twoja całość będzie miała piękny kolor: biały, zielony, niebieski, różowy,radosny, czerwony, ciekawy, towarzyski, fioletowy, atrakcyjny, pomarańczowy,obfity, złoty……..bo dzisiaj Twoje Życie ma Kolor nijaki…..szary.

Zmień to już dziś i nadaj Twojemu Dniu jakąś barwę……a wtedy Ty i Twój Świat będzie spełniony…..w kolorowej Tęczy Twoich Dni i marzeń. Czego Tobie z całego Serca życzę.  Niech nić utkana z Twoich marzeń i pragnień niesie Cię po Niebie Twojego Życia. Niech żadnej z tych nici nie zabraknie a Twoja energia nie blaknie. Jakże często pytacie mnie i to już od lat, czemu nie macie stałego partnera, co robicie źle, że nie macie pieniędzy , DSC_0063zdrowia. Czasami odpowiadam, że nie macie blasku w swoim Życiu…..Jesteście jak sprana koszulka bez określonego Koloru. Kolorem jest Siła Radości i Radość Siły. Kolorem jest samo Życie. Rozpoczął się Nowy Rok Numerologiczny 2016. Dla jednych już te kilka Dni Nowego Roku Numerologicznego przyniosły różnorodność Kolorów ( z czego się bardzo ciesze ) a inni tkwią jeszcze w barwie szarej…..Pytacie od czego to zależy? Odpowiedź jest bardzo prosta a zarazem trudna. To zależy od Was samych. Pamiętacie mój wpis o scenariuszu i o tu i teraz? Czy Pamiętacie moje słowa, które przekazał Wam Tarot? Czy mądrze podeszliście do tego przekazu? Czy wręcz przeciwnie oczekujecie Cudu ? Jeśli nie nadacie swoim Dniom chociaż odrobiny Koloru to zanim się obejrzycie a już nie będzie na to Czasu…..nie zdążycie. Dlatego tak żarliwie tłumaczę Wam, że abyście mogli cieszyć się każdym Dniem nadajcie mu jakąś barwę. odrzućcie szarość bo przecież Świat nie jest szary, ale niestety wielu z Was takich jest…Głęboko wierzę i wiem, że i te osoby odnajdą zagubione Kolory. Wystarczy wsłuchać się w samych siebie, wystarczy mądrze podejść do przekazów moich Kart Tarota, wystarczy odważyć się i uwierzyć , że i Wam należy się Radość.

obrazek 2Na Magicznej Linii będę dostępna od godz. 12.00 z małymi przerwami do późnych godzin wieczornych. tel. 708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

16 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *