DSC_5128

Koniec Żywiołu Ognia a początek Żywiołu Wody, co to oznacza

Koniec Żywiołu Ognia a początek Żywiołu Wody, co to oznacza 

Wiele osób skarży się do mnie w Naszych rozmowach telefonicznych, że ostatnio gorzej się czuje. Sami nie widzą co im dolega a wizyta u lekarza niewiele pomaga.  Może tak być, że od pewnego czasu czujecie jakiś niepokój w sobie i nie ma się co temu dziwić. Od czerwca nastąpiły wielkie zmiany w wibracjach energetycznych i one nadal do Nas napływają, ostatnia Pełnia Księżyca Żniwnego, która była 14 września też zrobiła swoje. Możecie czuć się przemęczeni i jacyś niespokojni. Wynika to z przeciążenia energetycznego na które jeszcze nie wszystkie osoby są gotowe.

 

Dzisiaj mamy ostatni dzień lata kalendarzowego oraz astronomicznego oraz równonoc jesienną 2019. Dzień i noc będzie miał po tyle samo godzin. Wibracje energetyczne i promieniowanie Księżyca trochę się wyciszą, ale jedynie na chwilkę. Dzisiaj jest jeszcze Lato i ostatni dzień w którym patronuje Żywioł OGNIA. Ciepły, delikatny i wspomagający.

 

Jeśli nie za bardzo wykorzystałaś lato na podniesienie swoich wibracji Aurycznych możesz mieć nieco trudno tej jesieni, aczkolwiek nie ma się co za bardzo martwić, ponieważ Jesień koresponduje z Żywiołem Wody, a woda jest Żywiołem rządzącym miłością. Jednak zanim wejdziesz w te energie zastanów się jakie plony przyniosło Lato , jakie energie towarzyszyły, co się zmieniło i jak wyobrażamy sobie Jesień.

Czego chcesz od Jesieni , jakie masz plany…i czy to co zasiałeś Latem, przyniesie Jesienią pozytywne plony.

 Żywioł  Wody jest oczyszczający, leczący, miłujący. Energia ta, jest Nam niezbędna do utrzymania dobrego samopoczucia i zdrowia, do utrzymania miłości i zdolności miłowania.

Warto zanurzyć ręce w czystej Wodzie w strumieniu, jeziorze czy jakimś naczyniu przepełnionym Wodą. Należy skoncentrować się i poczuć chłód Wody, jej płynność i delikatny dotyk. Należy przy tym pamiętać , iż w każdym z Nas jest ukryty ten wspaniały Żywioł.

 

Energia ta, jest Nam niezbędna do prawidłowego funkcjonowania, do Życia a także do Miłości. Żywioł ten, kieruje Miłością, jest Miłością, oczyszcza Miłość i przyciąga ją do Nas.

Wykorzystaj sprzyjającą Fazę Księżyca i już Dzisiaj oczyść swoją ścieżkę miłosną z przeszkód i kamieni, usuń blokady finansowe oraz różnego rodzaju skamieniałości utrudniające Ci Życie. Dotknij Magii, abyś mogła być szczęśliwą osobą.

Nie lekceważ Mocy Księżyca. Już od wieków ludzie w każdej szerokości geograficznej zgłębiali Magiczną siłę Księżyca…dostrajali się do jego wibracji. Wykorzystajcie ten Czas dla siebie najmocniej jak potraficie.

 

Na Magicznej linii będę dostępna w poniedziałek od godz 13.00 do 21.00 z małymi przerwami na kawę

tel.708 788 222 i 708 888 688

oraz  227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Informacja:
“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

Pozdrawiam ciepło moje Stokrotki !

Wasza Agga Soyala

 

6 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *