DSCN3746

Kwiatowa Pełnia Księżyca maj 2018

Kwiatowa Pełnia Księżyca maj 2018

Majowa Pełnia Księżyca nazywana jest Kwiatową Pełnią Księżyca. Tym razem Księżyc będzie w Znaku Strzelca I Bliźniąt co skłoni Nas do działania i planowania.

 

 

Czas wzrostu jest nieunikniony co odczujesz w swoim Życiu. W Dniach Majowej Pełni Księżyca będziesz pełen energii, zapału do pracy a także z przyjemnością będziesz planowal różnego rodzaju podróże, wyjazdy. Nawet jeśli jeszcze nie masz konkretnych planów i nie wiesz czy szef da Ci upragniony urlop , warto ułożyć sobie plan wycieczki. Będziemy stali przed trudnymi wyborami, ale nie takimi jak dotychczas, ponieważ Nasze wybory będą radykalne. Nie będzie półśrodków.

 

 

Księżyc w Znaku Strzelca i Bliźniąt będzie pchał Nas do podejmowania decyzji. Nie będzie przy nich szarości, będzie albo to albo to. Bardzo wiele osób będzie bardzo dokładnie weryfikować informacje, które do nich dotrą. Podobnie będzie odnośnie relacji. Krytyczniej spojrzymy na wszelkie znajomości i będziemy dokonywać wyborów z kim chcemy nadal się kontaktować a z kim nie. Przy czym będziemy bardzo odważni w swoich działaniach. Znak Strzelca i Bliźniaka może zaskoczyć Nas wieloma niespodziankami oraz pytaniami na które bardziej wrażliwe osoby od razu będą znajdowały odpowiedzi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Majowa Pełnia pcha Nas do przodu, otwiera wszelkie możliwości odnośnie podróży, zmiany miejsca zamieszkania, Miłości a także finansów oraz planów związanych z poczęciem Dziecka. Jest to Czas wzrostu. Przypominam, że :” gdy jest Pełnia to wszystko szybciej się spełnia ”.To są słowa mojej Babci, które doskonale znacie z moich programów telewizyjnych.

 

Warto w ten szczególny Czas dotknąć Magii aby przyspieszyć bieg zdarzeń przez rozmowę ze mną i moimi Kartami Tarota. Podczas Pełni  Księżyca Karty pokazują jeszcze więcej i przychylniej ponieważ Światło Księżyca ma bardzo specjalną Moc. Majowa Pełnia Księżyca jest Pełnią o wyjątkowej sile dającej nowe możliwości. Nasze pragnienia mają szansę zakwitnąć jak majowe kwiaty. 

 

Kwiatowy Księżyc ma bardzo silną Moc oddziaływania na Nas samych a co za tym idzie i na Nasze Życie, decyzje, nastroje, samopoczucie.

Nie lekceważ Mocy Kwiatowego Księżyca. Już od wieków ludzie w każdej szerokości geograficznej zgłębiali magiczną siłę Księżyca…dostrajali się do jego wibracji. Wykorzystajcie ten Czas dla siebie najmocniej jak potraficie. Udekorujcie swój dom kwiatami oraz świecami. Poczujcie energie zmian i radości. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z uwagi na wielkie zainteresowanie osobistym spotkaniem ze mną i moimi Kartami Tarota termin spotkań w Bydgoszczy zostaje przedłużony do czwartku 30maja czyli jestem dla Was od dzisiaj /poniedziałek do czwartku włącznie/

 Osoby zainteresowane proszę o kontakt drogą mailową w celu ustalenia konkretnego terminu i godziny spotkania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz.od godz 11.00 do 12.00 i w godzinach wieczornych do 23.00

 

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam cieplo

Wasza Agga Soyala

 

 

Tags: No tags

21 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *