Przysłowie mówi, że gdy masz pracę, którą kochasz i która jest Twoją pasją, to jest tak jakbyś ani jednego Dnia nie przepracował. Tak też jest. Często macie pracę, której nie lubicie. I to z różnych powodów: przez szefa, przez to, że nie czujecie się doceniani, przez współpracowników, dojazdy czy też ogólnie nie lubicie swojego zajęcia. Już sama myśl o pójściu do pracy przyprawia Was o nerwy.
Nie każdy może sobie tak od razu pozwolić na zmianę pracy i podjęcie nowej, która spełni oczekiwania. Jednakże należy w miarę możliwości poszukać innej i podjąć ją. Praca powinna być taka, jaką oczekujecie. Ideałem byłoby, gdyby Wasza praca była Waszym natchnieniem i pasją. Wtedy będziecie pracować z Sercem. Będziecie w nią bardzo zaangażowani i radośni z widocznych efektów wykonywanego zajęcia. Gdy wkładasz w to co robisz siebie, prędzej czy później osiągniesz sukces na miarę swoich potrzeb. Zaznaczam potrzeb, a nie możliwości, ponieważ Twoje możliwości są niewyczerpane i możesz osiągnąć co tylko chcesz.
Bardzo dużo osób uważa, że nie zasługuje na dobrą pracę. Faktycznie może tak być, aczkolwiek i to można zmienić. Każdy Człowiek może być bogaty pod względem finansowych. Każdy może mieć piękny dom z basenem i pokaźnych rozmiarów konto w banku. Nie każdy jednak wie, o tym, że wszystko zaczyna się w głowie. Jeśli od zawsze mówiono Ci, że nic nie osiągniesz, że do niczego się nie nadajesz masz utrudniony start do sukcesu. Nie mówię, że nie masz szansy, ale że masz trudniejszą drogę do osiągnięcia tego sukcesu. Każdy ma taką możliwość. Jeśli będziesz silny i mądry to pokażesz tym wszystkim osobom, które mówiły, że nic nie znaczysz, że jednak Tobie się udało. Jeśli jednak Jesteś słaby i bez ambicji to niestety całe Życie będziesz narzekać i zamartwiać się, jak to innym jest lepiej.
Do swojego życia zawodowego podejdź z uczuciem. Postaraj się, aby każdą sytuację rozważyć na wielu poziomach. Szef to też Człowiek i być może nie jest aż tak zły jak myślisz. Jeśli po jakimś czasie metoda nie zadziała i nie uda Ci się pokochać obecnej pracy to zmień ją. Nie możesz marnować swojego zdrowia dla zarabiania pieniędzy. Nie po to pracujesz, aby za kilka lat te zarobione pieniądze wydać na leczenie. Praca ma przynosić Ci radość. Musisz być dumny ze swojej pracy i czuć się w niej doceniony.
Jeśli nie masz odpowiednich kwalifikacji, aby podnieść swój status zawodowy, wymyśl coś. Może będziesz stworzony do prowadzenia własnego biznesu, może będziesz spełniał się jako księgowy. Ty sam, musisz odszukać w sobie taką pracę, jaką chciałbyś wykonywać.
Jeśli zrobisz miejsce na nową pracę najpierw w swoim umyśle, potem w swoim życiu fizycznym nastąpi przemiana. Wszechświat będzie podsyłał Ci nowe propozycje pracy. Zauważysz, że okoliczności i sytuacje, które Ci się zdarzają, aż proszą się abyś tą pracę zmienił. Poznasz nowych ludzi, którzy świadomie lub nie, naprowadzą Cię na nową drogę zawodową. Wszystko w Życiu jest „po coś”. Nawet nieprzyjemności w pracy, bo być może właśnie one przygotowują Cię do czegoś wielkiego.
Jeśli Jesteś osobą odważną to zauważysz szansę na zmianę i ją podejmiesz. Nie warto tkwić w czymś, co denerwuje i upokarza. Masz jedno Życie i masz być w nim radosny. Wszystko zależy od Ciebie.
Ja jestem Magiem, tarocistką. Zajmowanie się Magią jest moją pasją. Kocham to co robię i wiem, że jestem w tym najlepsza. Natomiast jeśli Ty chcesz wiedzieć: jak dalej potoczy się Twoje życie zawodowe, jeśli chcesz wiedzieć czy teraz jest dobry czas na zmianę pracy, jeśli chcesz wiedzieć czy, gdzie i kiedy podejmiesz nową pracę? Zapytaj! Wspólnie znajdziemy odpowiedź.
Na specjalnej linii telefonicznej Vip tel.708 888 688 będę dostępna od godz. 12.00 a od 15 na Magicznej Linii tel. 708 788 222.
Pozdrawiam ciepło!
Wasza Agga Soyala
Bardzo ważny temat Pani poruszyła. Mi wiele osób na początku mojej pracy zawodowej mówiło, że nie utrzymam się z tego co robię. Mój były chłopak mówił mi, że on to ma pracę a ja… co to za praca? Ile lat mogę wykonywać to co robię? Od 10 lat mojej pracy przeszłam ogromną metamorfozę. Bardzo wierzyłam w to co robię. Nigdy nie miałam momentu zawahania. Bardzo mocno postawiłam na swoją edukację. Trafiałam na cudownych ludzi, od których wiele się uczyłam. Każdy z nich jest ważny bo dzięki nim mogę korzystać z ich wiedzy dzisiaj. Bardzo lubię pomagać innym. I faktycznie nie czuję jakbym pracowała. Nie zamieniłabym swojej pracy na inną. W mojej pracy ważne jest ciągłe doszkalanie się z różnych dziedzin. Jeśli tego nie zrobię to tak jakbym się cofała. Szkolenia, warsztaty, fachowe czasopisma, kongresy, konwencje, książki, artykuły, wywiady…. Ale bardzo to lubię.. Zawsze znajdę czas na to by nauczyć się czegoś nowego.
Pozdrawiam wieczorową porą i życzę wszystkim blogowiczom by myśląc o swojej pracy mieli uśmiech na twarzy 🙂
I o to chodzi!!! 🙂
Brawo za odwagę!
Super 🙂
dokladnie brawa za odwage ?? tak trzymaj Madziu ?☺ 🙂 🙂
Czy ja wiem czy to odwaga? Idę za głosem serca ❤️
Pozdrowienia Ilonko ☀️☀️☀️
Madziu jestes bardzo ambitną osobą ☺ i ta chec dążenia do tego określonego celu, siła i poniekąd odwaga doprowadziły Cię tam gdzie teraz jestes ? Najwazniejsze że robisz to vo lubisz i ta chec dalszego dokształcania sie ☺ Tak trzyma ? Idziesz w dobrym kierunku bo tego chcesz i pragniesz. Ja wiem z własnego doświadczenia, że niewarto zwracac uwage na tych co podcinają nam skrzydła… trzeba z tą wewnetrzną siłą , przekonaniem isc do przodu.. Bo tylko dzieki tej wewnętrznej pewności, motywacji mogą sie spelnic nasze pragnienia. ☺
Madziu niech twoja praca przynosi radosc i szczescie kazdego dnia ????
U mnie cisza i już dłużej nie ma sensu czekać, tak widocznie ma być. Życzę wszystkim cudownym Blogowiczkom spełnienia tego czego pragną, nadchodzi weekend więc bawcie się dobrze. Pozdrawiam Pani Aggo!!!!! Ania M.
Dzień dobry Pani Aggusiu. 🙂 Za czasów Adama i Ewy praca miała im sprawiać przyjemność i satysfakcję.Jednak w momencie kiedy zgrzeszyli i zostali za karę wygnani z Raju,to Pan Bóg im powiedział że teraz będą ciężko pracować na ,,chleb”.Tak mamy do tej pory.Jest tylko niewielka liczba osób,którym praca sprawia totalną przyjemność.Reszta idzie do pracy bo musi się jakoś utrzymać,albo musi żyć na godnym wywyższeniu,bo jest pęd szczurów.Znosząc często w pracy upokorzenia,niesprawiedliwość,zastraszenie.I taka jest prawda.Jednak obecnie poprzez podniesienie już wibracji Ziemi ludziom zaczynają się powoli otwierać zablokowane czakry.Osoby wrażliwsze już zaczynają odczuwać pozytywne skutki odblokowania.Nawet ukryte talenty zaczynają wychodzić na wierzch.Wiem,że to jest prawda.Sama na sobie to odczułam.Wtedy Świat jest piękny.Praca którą wykonujemy z zaangażowaniem i zapałem jest cudowna.Zdaję sobie w pełni sprawę jak miało pod tym względem wyglądać życie w Raju.Pani Aggusiu, 🙂 tak jest właśnie z Panią,bo praca dla nas daje Pani poczucie spełnienia i radości. 🙂 Pozdrawiam. 🙂 🙂
Pięknie 🙂
🙂 🙂
Kaziu, pięknie napisałaś:)
Buziaki:)
🙂
Buziaczki Moni ?
Tak czyatam Pani Aggusiu dzisiejszy Pani wpis… odnosnnie pracy ? i tsk sobie mysle, że w sumie robie to co w jakims stopniu lubie i zawsze chcialam miec taki a nie inny charakter pracy. Przez odttnie lata chodzilam do pracy z usmiechem na twarzy, lubialam tam chodzic, bo zawsze cos sie dzialo, zawsze sie kogos spotkalo, a to pogadalo,, posmialo oczywiscie bywalo i powaznie ale kazde napiecie potrafilismy obrocic w żart. i za to lubiłam ludzi z ktorymi pracowałam,☺ az do momentu kiedy odeszla od nas moja ulubiona kolezanka. Na jej miejsce przyszla inna… ktora wprowafzila sporo niepokoju i chaosu do miejsca w ktorym przebywam i pracuje. Poczatki jej pracy w dziale, w ktorym pracuje byly dla mnie batdzo uciazliwe ? żylla w ciaglym stresie i niepewosci. Przekonalam sie że niestety to niejest osoba ktorej mozna zaufac i w ogole o czyms powaznym porozmawiac,, brak taktu i jej odpowiedniego zachowania co do ludzi i okrrslonych sytuacji doprowadzily mnie do jeszcze wiekszego niepokkoju, bezsennosci i niepewnosci. Ale powiedzialam sobie, że niemoge sobie na to pozwolic aby ktos zaburzyl moj wewnetrzny spokoj i wtedy z pomocą przyszła mi Pani Aggusia ? ktora przeswietlila daną sytuaje oraz udzielila bardzo cennych wskazowek ☺ oj poczatki walki z tym wamirkim enegetycznym niebyly łatwe ? jednak caly czas pytalam pania Aggusie jak powinnam postapic, jak sie zachowywac itd. i zaczelam nad tym pracowac. Musze przyznac ze tj bardzo trudna osoba ale jest juz inaczrj niz na poczatku ☺ moze niema jakis wielkich fajerwerkow ale w jakims stopniu ta osoba zaczela mnie inczej traktowac. Dlla mnie ona jedt w dalszym ciągu wielką zagafka… ale napewno dzieki Pani Aggusi juz tak bardzo nieprzezywam a ci najwazniejsze jest jakas poprawa ☺
Tak sobie mysle, że sa zawody które wykonuje sie z wielką satysfakcją ale przy tym wazne jest takze otoczenie- ludzie z ktorymi pracujemy. Czy jest dobra komunikacja i współpraca miedzyludzka.
Pani Aggo, faktycznie mówił i nagle sie zaciął ? ( aż pod nosem sie uśmiałam). Było tak jak dziś rozmawiałyśmy w południe. Było super ? Wszystko sie sprawdziło ?
Pozdrawiam ?????
Kolejna ekspresowa sprawdzalność ???
super Madziu ?
Madziu super ?
Mam nadzieję, że będzie Pani dzisiaj dłużej, gdzieś tak wieczorkiem też, bo ja chyba już zrezygnowałam. Proszę o informację.
Będę do 20,00 🙂
Aniu M nie rezygnuj bo dasz radę ?Wiem co mówię wiem dobrze i nie jesteś sama ?
Tak Aniu nie rezygnuj. Może to czas próby. Trzymam kciuki Aniu 🙂
Aniu.M nigdy ale to nigdy nie wolno poddawać się ? idź dalej ……
Pani Aggusiu,
Dziękuję bardzo za dzisiejsze rozmowy. Fenomen rozmowy z Panią jest niezwykły. Zawsze niesie dobro, miłość i zrozumienie dla drugiego człowieka.
Dziękuję i pozdrawiam – Ela
Buziaki moje miłe dla każdej z Was… 🙂 🙂
Dziekuje 🙂
Pani Aggo,olac to wszystko?i myslec o sobie tylko?bo mnie to od srodka psychicznie wykonczy,pozdrawiam
Pozdrowienia Elu 🙂
Buziaki Elu ???
Dziękuję Elu z lasu i ja ślę Ci buziaczki ??
?Dobry wieczór PANI AGGUNIU ?
Lubię swoją pracę chociaż wiele bym zmieniła… Ale nie narzekam bo wiem co znaczy byc bez pracy… Ale ładnie Pani napisała bo taka jest prawda ?.
Pięknego weekend życzę ????
wzajemnie Edytko równiez życze Tobie pieknego cudownego weekndu ???
Dziękuję Ilonko kochana i wzajemnie ???
???
??
Pani Aggusiu czy jest juz może dostepna ta bransoletka ochronna o którą pytałam w środe ?☺
Tak, jest juz dostepna 🙂
super ? to dzis zrobie przelew☺
Oby słowa Pani Aggi były impulsem dla tych, którzy tkwią w w toksycznym środowisku pracy ! Mimo, że to niełatwa decyzja, ale warto dążyć do zmiany , a do Pani Aggi warto się zwrócić po wskazówki !
-pozdrawiam
EB gdzie jestes ? Napisz jak tam synek się czuje.?
Pozdrawiam? i zycze duzo radości i zdrówka ☺???????????????????
Ilonko, bardzo mi miło że pamiętasz, mój Kubuś już w domku ??? dzisiaj go wypisali ze szpitala ? ma nacięcie ok. 12 cm, niesamowite !!! pięknie goi się i lekarz sam był w szoku, powiedział że śladu nie będzie po tej operacji ???☺jestem szczęśliwa, że już mamy to za sobą ??? były straszne nerwy ale tak jak pisałam mieliśmy mnóstwo szczęścia w tym całym nieszczęściu ???
pozdrawiam z radosnym sercem ? cudownego weekendu !?
EB-)
Zycze duzo zdrowka dla twojego syna, niech szybciutko wraca do formy ☺ trzymajcie EB ☺ wszystko idzie w dobrym kierunku ! 🙂
trzymajcie sie cieplutko ?
Aniołki czuwaly ?… buzka ??
wszystko tak ładnie samo poukładało się, poszło jak z płatka ???myślę że Kuba ma kilka aniołków które czuwają nad nim i chronią go???
buziaki Ilonko ???
EB-)
EB cieszę się, że wszystko dobrze ☺.
dziękuję Edytko ???
Ilonko, mój Syn jest najważniejszą osobą w moim życiu , mam tylko jego……. ❤????????
EB ??
piszę Kubuś bo On zawsze będzie dla mnie Kubuś a facet ma 30 lat !???
☺ pozdrowienia dla Was ? EB sciskam cieplutko ciebie i twojego syna ☺
????
A ja dwóch i też są najważniejsi w moim życiu ?.Miłość matki do dzieci jest najpiękniejsza ❤.
Tak Edytko też tak uważam, szkoda że nie wszyscy to rozumieją ?? mój Synek ma 30 lat ale jest jak chłopczyk ???
pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoich Synków ? ? ? ??
EB-)
Dużo zdrówka dla synka EB….niech wraca szybko do zdrowia i uśmiech jego mamy niech co dzień rozkwita na jej twarzy…Kobieto nie jesteś sama…zawsze masz przy sobie Anioły które czekają tylko na Twój znak aby Ci pomóc….poproś je o pomoc.A napewno poczujesz ich magię. …zaproś Je do swojej życia…????
Życzę wszystkim wspaniałej radosnej soboty??????
I dla Ciebie monko miłego weekendu ☺.
dzięki Monka, wiem o moich Aniołach, wiem że mnie wspierają i otulają swoimi skrzydłami w trudnych chwilach , doświadczyłam tego wielokrotnie , ale wiem też że nie wolno przesadzać ? pozdrawiam serdecznie, radosnego weekendu , to jest taki weekend z przedświatecznym szaleństwem ??????
???????????????????????????????????
EB-)
O tak mnie już krzyż boli od mycia okien, wieszania firan itd…?
Zycze Wszystkm slonecznego, przyjemnego , spokojnego a zarazem rafosnego weekendu ???????????????????
??????
Wzajemnie Ilonko – dobrych dni dla Wszystkich !
Dziekuje Ag-a ??
Wzajemnie Ikonko ?.
?
Będzie Pani dzisiaj, bo wczoraj za późno się włączyłam do dzwonienia.
?Dobry Wieczór Pani Agguniu ?
Ale spraw mam i tak latam i latam ?.Muszę zdzwonić bo przecież czas o wiosnę zapytać ?. Jak ja lubię wiosnę!??Wszystko budzi się do życia a ja się urodziłam wiosną i mam sentyment do tej pory roku właśnie ?.
Pani Agguniu życzę pięknego wieczoru i miłej niedzieli ???. Buziaczki ślę ???.