IMG_0378

Nie lubisz jej… to ją rzuć

Przysłowie mówi, że gdy masz pracę, którą kochasz i która jest Twoją pasją, to jest tak jakbyś ani jednego Dnia nie przepracował. Tak też jest. Często macie pracę, której nie lubicie. I to z różnych powodów: przez szefa, przez to, że nie czujecie się doceniani, przez współpracowników, dojazdy czy też ogólnie nie lubicie swojego zajęcia. Już sama myśl o pójściu do pracy przyprawia Was o nerwy.

Nie każdy może sobie tak od razu pozwolić na zmianę pracy i podjęcie nowej, która spełni oczekiwania. Jednakże należy w miarę  możliwości poszukać innej i podjąć ją. Praca powinna być taka, jaką oczekujecie. Ideałem byłoby, gdyby Wasza praca była Waszym natchnieniem i pasją. Wtedy będziecie pracować z Sercem. Będziecie w nią bardzo zaangażowani i radośni z widocznych efektów wykonywanego zajęcia. Gdy wkładasz w to co robisz siebie, prędzej czy później osiągniesz sukces na miarę swoich potrzeb. Zaznaczam potrzeb, a nie możliwości, ponieważ Twoje możliwości są niewyczerpane i możesz osiągnąć co tylko chcesz.

 

Bardzo dużo osób uważa, że nie zasługuje na dobrą pracę. Faktycznie może tak być, aczkolwiek i to można zmienić. Każdy Człowiek może być bogaty pod względem finansowych. Każdy może mieć piękny dom z basenem i pokaźnych rozmiarów konto w banku. Nie każdy jednak wie, o tym, że wszystko zaczyna się w głowie. Jeśli od zawsze mówiono Ci, że nic nie osiągniesz, że do niczego się nie nadajesz masz utrudniony start do sukcesu. Nie mówię, że nie masz szansy, ale że masz trudniejszą drogę do osiągnięcia tego sukcesu. Każdy ma taką możliwość. Jeśli będziesz silny i mądry to pokażesz tym wszystkim osobom, które mówiły, że nic nie znaczysz, że jednak Tobie się udało. Jeśli jednak Jesteś słaby i bez ambicji to niestety całe Życie będziesz narzekać i zamartwiać się, jak to innym jest lepiej.

 

Do swojego życia zawodowego podejdź z uczuciem. Postaraj się, aby każdą sytuację rozważyć na wielu poziomach. Szef to też Człowiek i być może nie jest aż tak zły jak myślisz. Jeśli po jakimś czasie metoda nie zadziała i nie uda Ci się pokochać obecnej pracy to zmień ją. Nie możesz marnować swojego zdrowia dla zarabiania pieniędzy. Nie po to pracujesz, aby za kilka lat te zarobione pieniądze wydać na leczenie. Praca ma przynosić Ci radość. Musisz być dumny ze swojej pracy i czuć się w niej doceniony.

Jeśli nie masz odpowiednich kwalifikacji, aby podnieść swój status zawodowy, wymyśl coś. Może będziesz stworzony do prowadzenia własnego biznesu, może będziesz spełniał się jako księgowy. Ty sam, musisz odszukać w sobie taką pracę, jaką chciałbyś wykonywać.

Jeśli zrobisz miejsce na nową pracę najpierw w swoim umyśle, potem w swoim życiu fizycznym nastąpi przemiana. Wszechświat będzie podsyłał Ci nowe propozycje pracy. Zauważysz, że okoliczności i sytuacje, które Ci się zdarzają, aż proszą się abyś tą pracę zmienił. Poznasz nowych ludzi, którzy świadomie lub nie, naprowadzą Cię na nową drogę zawodową. Wszystko w Życiu jest „po coś”. Nawet nieprzyjemności w pracy, bo być może właśnie one przygotowują Cię do czegoś wielkiego.

Jeśli Jesteś osobą odważną to zauważysz szansę na zmianę i ją podejmiesz. Nie warto tkwić w czymś, co denerwuje i upokarza. Masz jedno Życie i masz być w nim radosny. Wszystko zależy od Ciebie.

Ja jestem Magiem, tarocistką. Zajmowanie się Magią jest moją pasją. Kocham to co robię i wiem, że jestem w tym najlepsza.  Natomiast jeśli Ty chcesz wiedzieć: jak dalej potoczy się Twoje życie zawodowe, jeśli chcesz wiedzieć czy teraz jest dobry czas na zmianę pracy, jeśli chcesz wiedzieć czy, gdzie i kiedy podejmiesz nową pracę? Zapytaj! Wspólnie znajdziemy odpowiedź.

Na specjalnej linii telefonicznej Vip tel.708 888 688 będę dostępna od godz. 12.00 a od 15 na Magicznej Linii tel. 708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

64 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *