103

Łukasz i Karta Dnia

Kolejne imię wg Tarota to Łukasz .

Bardzo wiele imion podaliście wiec co jakiś czas będę je wyjaśniała. Łukasz jest mężczyzną bardzo wrażliwym i ciepłym . W dzieciństwie sprawia trochę problemów wychowawczych , aczkolwiek staje się w efekcie porządnym Człowiekiem. Swoje życie planuje w najdrobniejszych szczegółach, nie pomijając przy tym jaką rolę w związku będzie pełniła ewentualna ,przyszła żona. Jest perfekcjonistą jeśli chodzi o urodę kobiecą. Uważa, że kobieta musi być zadbana , dość szczupła a jednocześnie potrafiąca zająć się domem. Jego plany na przyszłość przeważnie się realizują ,szczególnie wtedy gdy Łukasz wyznaczy je sobie sam.

Karty przewodnie:

Rydwan i głupiec: Łukasz bierze życie takim jakie jest, przebojem zdobywając kolejne sukcesy. Jest przez to trochę zarozumiały a niektórzy mogą zarzucać mu nawet pychę, Ma szczęście w grach liczbowych, kasynach itp. Dobrze sprawdzi się na stanowisku managera, dyrektora, reżysera, własny biznes .

Karta Dnia na 27.08

9 bulawDziewiątka Buław nie jest to najlepszy czas na wyjaśnianie spraw finansowych, ponieważ możesz spotkać opór ze strony drugiej strony. Lepiej zajmij się czymś przyjemniejszym i pomyśl o najbliższych. Twoja markotność może uśpić Twoja koncentracje w miłości co w efekcie okaże się dobroczynne.

W końcu mogę pisać z polskimi znakami 🙂 

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz 12.00 .tel 708 788 222 z malymi przerwami.

Pozdrawiam ciepło!  Wasza Agga Soyala!

Tags: No tags

35 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *