20160726092215.jpg

Magia nad morzem

Magia nad morzem
Ze stron Rodzinnych mam niecałą godzinkę nad morze. Widziałam morze o każdej porze Roku. Zawsze jest inne.

Z morzem są związane różnego typu Rytuały. Nie musisz na co Dzień zajmować się Magią, aby wykorzystać wakacyjny wypoczynek na odrobinę czarowania. Przy okazji spacerów czy zażywana kąpieli możesz bez problemów poprawić to i owo w swoim Życiu. Nie mówię tu o wykonywaniu Rytuałów , ale o drobnych a jakże silnych sposobach czarów ?

 

Jeśli nie chce Ci się wstawać z leżaka, nie lubisz spacerować w bikini przed wszystkimi , to i tak możesz zrobić TO. Dla osób leżących na plaży proponuję uziemianie się. Każdy w większym lub mniejszym stopniu powinien się uziemić. Jeśli tego nie zrobicie , możecie czuć się osłabieni, senni, rozdrażnieni i bez sił. Uziemienie jest bardzo ważne w procesie równowagi energetycznej. Jeśli energia jest zaburzona , automatycznie rzeczy , sytuacje dziejące się w Waszym Życiu, też będą zaburzone. Dlatego też wygrzewając się Słońcu zadbajcie o siebie.

 

Połóżcie się na brzuchu( tak jak zwykle opalacie plecy), potrzyjcie o siebie dłonie przez jakieś trzy sekundy a następnie lewą dłoń zanurzcie w piasku. Przymknijcie oczy i skoncentrujcie się na doznaniach wynikających z zanurzonej dłoni. Poczujcie chłód lub ciepło piasku, jego delikatność i twardość. Myślcie o tym , że Wy tak samo jak piasek Jesteście połączeni z Ziemią i Wszechświatem.

Poczujcie spokój i błogość, odprężenie oraz pewność siebie. Potem zanurzcie w piasku drugą dłoń. Teraz jedynie co musicie zrobić to uśmiechać się. Zapewniam, że jeśli dobrze wykonacie to zadanie, będziecie mieć rewelacyjny humor. Jeśli lubisz spacery brzegiem morza nie tylko dasz organizmowi doskonałą dawkę jodu , ale też możesz wysłać Życzenie do Morza.

 

Należy zebrać pięć małych muszelek. Muszą być ładne, całe i najlepiej jakby były podobne do siebie. Ważne! Masz ograniczoną możliwość wyrzucenia brzydkich muszelek. Nie możesz wyrzucić więcej niż trzy. Tak więc bardzo starannie przyjrzyj sie muszelce, sprawdz czy jest cała, a dopiero potem ją podnieś. Jeśli zbyt wiele podniesiesz i wyrzucisz „Życzenie do Morza” możesz wykonać dopiero następnego Dnia, od nowa zaczynając zbierać muszelki.

Ok, ale załóżmy, że uzbierałaś te pięć muszelek. Zamknij je w swojej lewej dłoni. Uważaj, aby ich nie zgnieść. Stań w lekkim rozkroku nad brzegiem morza i pomyśl o Życzeniu. Pomyśl o tym, o co prosisz morze. Jeśli już wiesz, wyrzuć muszelki. Poczuj przy tym ulgę i Radość. Teraz oczekuj na spełnienie. Można Życzenie do Morza wykonywać jedynie jeden raz Dziennie i wypowiadać tylko jedno Życzenie. Nie można swoimi Życzeniami się chwalić, ani o nich opowiadać. Należy zatrzymać je dla siebie,aż do momentu realizacji.

 

Kolejnym magicznym sposobem na doładowanie się energetyczne jest chodzenie boso po szyszkach. Zawsze gdzie jest Morze to i jest Las. Chodzenie boso jest bardzo fajne i zdrowe, aczkolwiek po szyszkach czasami nawet boli. Dla niewprawnych stóp jest jak kłucie igłami. Musicie sami się nauczyć chodzenia po szyszkach. Oczywiście nie wszystkie odmiany się nadają. „Najwygodniejsze” są szyszki długie o zamkniętych liściach. One nie są takie twarde. Zresztą sami zobaczycie. Spacer po szyszkach (chociaż metrowy) doskonale wpływa na zdrowie: poprawia układ krążenia, pobidza do działania ospałe narządy, napina skórę, poprawia ukrwienie, dodaje vigoru i energii.

 

Możecie pozbierać kilka szuszek a w domku wczasowym zalać je dwoma kubkami gorącej wody. Odczekajcie 15 min i zróbcie kąpiel stóp. Wasz organizm będzie wdzięczny a Wasza Aura nabierze kolorów. Olejki eteryczne wybobywające się z sosnowej kąpieli zapewnią odprężenie i spokój a także wplyną pozytywnie na układ oddechowy. Będąc nad morzem możecie nie tylko wypocząć , ale i poprawić swój Los.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.11:00 do 17:00 z małą przerwą. Tel. 708 788 222 i 708 888 688 ☎️

Pozdrawiam plażowo ❣Wasza Agga Soyala ?

Tags: No tags

19 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *