nowy1

Magiczna Jedynka dla Ciebie w 2017 Roku

Magiczna Jedynka dla Ciebie w 2017 Roku

Niby wszystko takie samo a jednak inne.

Weszliśmy w zupełnie inne wibracje energetyczne.

Jak już wcześniej wspominałam Rok 2017 jest wibracją Jedynki.

Patronem Nowego Roku jest Słońce ?

Wykorzystajcie najbliższy Czas na zamknięcie Starego Roku. Zróbcie podsumowanie i wszystko dokładnie przeanalizujcie. Czas Słońca już się rozpoczął i dlatego należy odegnać ciemne Chmury, które są z zeszłego Roku. Sprawcie, aby to Wasze Słońce rozświetliło Wam najbliższe Miesiące bez przeszkód.

Najbliższe tygodnie są doskonałe na to, aby przez dotknięcie Magii pozbyć się wszystkiego co Was ogranicza, spowalnia i zniechęca. Jest to specjalny Czas w którym należy zasięgnąć podpowiedzi z Kart Tarota, aby wiedzieć czy Jesteście na właściwej Ścieżce swojego Życia i czy będziecie tą Ścieżką szli w najbliższych Miesiącach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakie są podpowiedzi z Kart dla Ciebie i Twojej Rodziny, co się zmieni i na co należy zwrócić szczególną uwagę, aby znaleźć spokój i zadowolenie?

Karty Tarota pokazują i podpowiadają. Pokazują to, co w danym momencie jest dla Was najważniejsze i na czym powinniście się skoncentrować mimo iż nie zawsze zdajecie sobie z tego sprawę.

Obecnie Księżyc rośnie więc Wszechświat będzie chciał obdarować wszystkich Obfitością, tym bardziej, że mamy Nowy Rok. Skorzystajcie z tego bo druga taka Szansa pojawi się dopiero za dziewięć Lat, gdy ponownie zakończy się dziewięcioletni Cykl Numerologiczny, który właśnie teraz rozpoczął się.

Rok 2017 jest Rokiem Jedynki, więc śmiało ruszajcie do przodu!

Można już pytać o Indywidualny Horoskop na 2017 Rok z uwzględnieniem każdego Miesiąca. Przed rozmową ze mną przygotujcie kartkę i coś do pisania, ponieważ powiem Wam, jaki Miesiąc 2017 Roku będzie dla Was korzystny i pod jakim względem, a jaki gorszy i pod jakim względem. Kiedy będzie doskonały okres na Miłość, a kiedy na finanse oraz poprawę Zdrowia.⛄️

To wszystko otrzymacie jeśli zapytacie o Horoskop Indywidualny.

Tak więc jeszcze raz życzę Wam wszystkiego Magicznego w tym 2017 Roku❄️

Do rozmów na Magicznej Linii zapraszam już od Wtorku 3 Stycznia od godz 11.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala⛄️

Tags: No tags

11 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *