IMG_2523

Magiczna Kąpiel Miłosna

Magiczna Kąpiel Miłosna

Kilka Miesięcy temu przedstawiałam tu na blogu, przepis na kąpiel Miłosną, ale Dzisiaj postanowiłam podać drugi przepis, aby Wam za bardzo te kąpiele się nie znudziły.

Po raz któryś stwierdzam, że wanna jest korzystniejsza niż prysznic.

Do Miłosnej kąpieli należy jakieś dziesięć minut wcześniej się przygotować.

Trzeba się wyciszyć, skoncentrować oraz oczyścić umysł z przygnębiających oraz natrętnych Myśli. Następnie należy wlać Wodę do wanny.

 

Potrzebne będą:

cztery brzoskwinie, które należy pokroić w jak najmniejsze kawałki a następnie zrobić z nich papkę. Najlepiej jest zmiksować je aby powstała maź. Dodajemy do tej papki łyżkę lub dwie miodu. Mieszamy i odstawiamy na 5 minut.

 

W tym Czasie wsypujemy do wanny cztery łyżeczki startego cynamonu, który reprezentuje rodzaj męski a patronuje Wenus. Można dodać osiem migdałów całych lub startych aczkolwiek niekoniecznie. Migdały zapewniają mądrość oraz pomyślność. Więc jeśli chcemy, aby Nasza Miłość była odbierana na poważnie i bay partner Nas poważnie traktował warto je dodać. Natomiast jeśli chcemy bardziej spontanicznej relacji, bez konkretnego planu, migdały pomijamy w tej kąpieli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teraz wracamy do mikstury z brzoskwini i miodu. Przed wejściem do wanny należy całe ciało nasmarować tą papką, zaczynając od lewej nogi (stopy), potem prawa itd. Należy zużyć całą miksturę.

Następnie trzeba poczekać pięć minut, aż papka nieco się wchłonie. Można w tym Czasie umyć zęby 😉

Potem nasmarowani miksturą wchodzimy do wanny i relaksujemy się. Proszę skoncentrować się na sobie, bujać w obłokach, wyobrażać sobie piękne obrazy, ale jedynie powiązane z przyrodą np.Las, Morze, Góry czy Pola. Nie należy widzieć Ludzi.

Macie być tylko Wy, kąpiel i Przyroda. Gdy już poczujecie odprężenie, Wolność i spokój możecie przejść do tradycyjnej kąpieli jaką wykonujecie normalnie.

Ta Magiczna Kąpiel Miłosna może być wykonywana codziennie oprócz Niedzieli. Najlepszym Dniem jest Piątek, któremu patronuje Wenus, planeta Miłości i Kobiecości.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.11.00 do 21.00 z małymi przerwami na kawę.

tel.708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam Zimowo!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

12 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *