Magiczna  Moc Andrzejek

Magiczna  Moc Andrzejek

Magiczna  Moc Andrzejek

Andrzejki są Czasem, gdzie pojawiają się bardzo wesołe i sprzyjające energie, które pozostaną, aż do Mikołajek. Wróżby, przepowiednie mają więcej Mocy i szybciej się spełniają. Magiczna Moc Andrzejek potrwa aż do Mikołajek. Magowie widzą więcej, a Karty pokazują to, co do tej pory pozostawało dla Was Tajemnicą.

 

Energia Andrzejek 2021 roku skłoni Nas do przemyśleń związanych z tym czego oczekujemy od Nas samych , a także od Losu. Skłoni Nas do zastanowienia się i docenienia tego co posiadamy. Jeśli uzmysłowicie sobie wielką radość napływającą podczas tego Magicznego Czasu, to będziecie zdecydowanie krok do przodu ze wszystkim tym, co zamierzacie zrobić i czego oczekujecie. 

 

Warto w tym okresie dotknąć Magii. Może to być przez rozmowę ze mną i moimi Kartami Tarota, Anielskimi, Przeznaczenia czy Runami.

 

Możecie też dotknąć Magii przez samodzielnie wykonane wróżby.

Wiele osób chce aby ktoś je pokochał. Nie stanie się tak, jeśli szczerze nie kochają siebie. To jest jeden z ważnych warunków, aby Miłość się pojawiła. Bez tego może być ciężko stworzyć stały związek.

Możecie też dotknąć Magii przez samodzielnie wykonane wróżby.

Jedną z nich jest wróżenie z liści wiśni.

29.11 lub 30.11 należy zerwać kilka gałązek wiśni i wstawić je do wody. Jeśli gałązki wypuszczą liście lub zakwitną na Dzień 24.12 to znaczy, że znajdziesz swoją drugą połówkę w Miłości. Jeśli nic nie będzie ani liści ani kwiatów tzn. na Miłość musisz jeszcze poczekać.

 

Fajną wróżbą jest też podsłuchiwanie:

29.11 lub 30.11 od samego rana słuchamy jakie słowa wpadną Nam do ucha jako pierwsze. Jeśli usłyszymy słowo NIE to oznacza, że musimy poczekać z Miłością. Jeśli słowo TAK to spotkamy swojego ukochanego. Możecie też sami wybrać jakie słowa chcecie usłyszeć np.kocham Cię, Miłość, dobro. Dane słowo na pewno tego Dnia usłyszycie wiele razy.

 

W Czasie Andrzejkowym, aby poprawić swoje samopoczucie, znaleźć natchnienie do pracy, przyciągnąć uczucie oraz zrównoważyć swoje zdrowie i finanse należy wziąć

Kąpiel przyciągającą dostatek i Szczęście.

Do wanny lub miski wlewamy wodę tak jak zwykle, aczkolwiek wyobrażając sobie, że woda lśni różową poświatą. Płynąca woda skrzy się i mieni drobniutkimi, różowymi kuleczkami, gwiazdkami. Jeśli skupicie wzrok powinniście dostrzec delikatne przebarwienia i pewnego rodzaju pył.

Następnie wsypujemy do tak przygotowanej wody:

4 łyżeczki cukru waniliowego,

5 łyżeczek cynamonu,

5 łyżek stołowych miodu

oraz garść płatków róży.

Płatki mogą być świeże lub suszone.

Odczekajcie 3 minuty i wejdźcie do różowo słodkiej wody. Odprężcie się i na chwilę zamknijcie oczy. Wyobrażajcie sobie jak różowa poświata otula Was a różowa woda dodaje Wam energii i jednocześnie wycisza.

Otwórzcie oczy i wypowiedzcie słowa:

„Tu i teraz przywołuję i aktywuję szczęśliwe energie, które dodają mi siły, Wiary, Miłości i wszelkiej Obfitości. Jestem wolna i radosna w moim Sercu tu i teraz zakwita moja Wiosna.”

Możecie te słowa wypowiadać tyle razy ile chcecie. Najlepiej aby Wasz głos stał się pewny, silny i spokojny. Z każdym wypowiadanym słowem powinniście czuć wzrastającą w sobie energię i spokój. Potem postępujcie jak zwykle przy każdej kąpieli.

 

Tak przygotowani, będziecie mogli łatwiej wejść w ostatni Miesiąc Roku, a tym samym zapewnicie sobie Obfitość i Radość. Pamiętajcie, aby świętować w jakiś sposób w tym Czasie, oczywiście lanie wosku jest obowiązkowe!

Wykorzystajcie Moc tych wyjątkowych Andrzejek 2021.

Specjalnie dla Was po raz pierwszy zajrze przez mój prywatny Klucz Nieskończoności. Jest bardzo stary, co widać na zdjęciach, kiedyś został wykopany w moim Ogrodzie. Moc ma niesamowitą, a to co przez niego wywróżone to i w Życiu jest potem zobaczone

 

 

Na Magicznej linii bede dostepna od godz 13/14 do 21 z przerwami na kawe

tel 708 788 222      4,92 zł/min. z vat  i

 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

26 comments

 1. ReplyBetti

  Pani Aggo ale piękny ,a jednakze magiczny wpis 🎅 myślę że zaczyna mi się sprawdzać, to co Pani wcześniej mi mówiła, aż się trochę boję, 😎😉 Muszę z Panią jutro koniecznie porozmawiać 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 2. ReplyILonka Mag💞🌈🧡💜

  Pani Aggusiu, to ja już stesknilam się za pania😌kiedy można Pani ponownie się spodziewać na magicznej linii? 🙂👼

   1. ReplyILonka Mag💞🌈🧡💜

    Udalo się pragnienie tęsknoty zaspokojone 😌 Pani Aggusiu , cieszę się bardzo że Panią mam 🙂👼i że mogłam Panią usłyszeć i niech się dzieje to wszystko co jest dobre!!😌👼👼

 3. ReplyAnecia

  P. Agusiu dotarła przesyłka gwiazdeczki i aniołki przepiękne , wyglądają jeszcze piekniej niz w skepiku. Na mikolajki dekorije caly moj pokoj w pracy no i oczywiście okienko pieknymi aniolkami i gwiazdkami 😍😍😍💝💝💝💖💖💖

 4. Replygosia

  Dziękuje za rozmowę Pani Aggo zapomniałam powiedzieć nie tylko dom jest wywróżony ale ta najbliższa sercu osoba również dziękuje z całego serca do usłyszenia Małgosia

 5. ReplyAnecia

  Dziekuje bardzo za romowe i wróżbe z Klucza Nieskończoności 😍💪🏿💓💝💞🌸💐☀️🌞💕💖💗

 6. ReplyBetti

  Dziękuję za rozmowę, tak jak myślałam że to ten ,którego Pani mi wywrozyla 😘 Cieszę sie bo wszystko zaczyna się sprawdzać. Polecam całym sercem Panią, sprawdzalnosc 100% pozdrawiam cieplutko 😘😘😘

 7. ReplyEB

  Pani Agnieszko, płaszczyk WOW ! 🤩 tylko muszę wymienić na trochę mniejszy bo topie się w rozmiarze M 🤪 nie spodziewałam się, myślałam że to będzie nędza a tu fason świetny no i wełna z kaszmirem 🤩 naprawdę Pico Bello !

 8. ReplyEB

  ja już mam szczepienie za sobą 💉🙃😷 nieźle pokręciło mnie dzisiaj, mam nadzieję że jutro już będzie dobrze ….. 🙈

 9. ReplyAnecia

  Dziękuje bardzo za dzisiejszą rozmowę i do usłyszenia niech się dzieję 💞💞😍😍😙😙😙🤗🤗🤗😗😗😗💖💖💖👍👍👍🌞🌞🌞

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *