IMG_8622

Magiczne Święto Beltane

Magiczne Święto Beltane

Już z 30.04 na 01.05 mamy Magiczny czas i ważne święto.Jest to jedno z najważniejszych i najstarszych Świat Celtyckich Beltane, które często nazywane jest Świętem Majowym. Jest to Święto Ognia i kwiatów. Odmierza ono połowę Roku i wypada dokładnie naprzeciw Święta Samhain, gdzie granica między Światem Ziemskim „widzialnym” i zaświatami jest bardzo cienka.

 

 

Tak samo w Beltane bez większych problemów można tą granicę przekroczyć, aczkolwiek należy być bardzo ostrożnym aby nie naruszyć ładu , który panuje między tymi dwoma Światami. W  Noc Beltane  odbywały się Sabaty Czarownic, Magów , którzy w tym czasie mieli większa Moc.

W Noc tą, należy świętować rozpalając ogniska i tańcząc wokół nich. Ogień jest symbolem letniego Słońca i to właśnie jemu oddaje się hołd. Noc ta jest wyrazem Miłości, serdeczności i pojednania. Przeprowadza się swojego rodzaju zaślubiny z  Ziemią. Celtowie wygaszali stare ogniska i rozpalali nowe. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach nikt nie pali ogniska non stop wiec wystarczy w tą Noc rozpalić nowe ognisko, rozsypując w kręgu kwiaty i cieszyć się , okazywać Radość z tego co posiadamy.

 

Ognień ogniska ma Moc oczyszczającą z wszelkiego zła. Warto w tym czasie wykonywać też wszelkiego rodzaju Rytuały Oczyszczające, aby wejść z nowymi energiami w następny etap Koła Roku. Jeśli macie taką możliwość to możecie rozpalić wiekszą liczbę ognisk, aby siła Świętego Ognia była większa. Gdy ognisko będzie już dogasało należy przejść się lub przeskoczyć przez nie,  aby zaznać błogosławieństwa i zabezpieczenia przed niepowodzeniami i chorobami.

 

Młode kobiety  chcące znaleźć dobrego męża też powinny skakać przez Ogień, aby Miłość szybciej zagościła w ich Życiu. Rozzarzone węgle ( zadbać o bezpieczeństwo ) należy zabrać ze sobą do domu w celu oczyszczenia go ( dawniej od tych węgielków rozpalano domowe ognisko na którym gotowano strawy). Należy też rozrzucić węgielki wśród rosnących roślin na działce, aby plony były obfite. Dobrze jest też, robić wianki z kwiatów symbolizujące powrót Życia i Radości. Jest to Święto bardzo wesołe gdzie przywołujemy do siebie Nowe Życie, dajemy sobie szansę na pomyślny Czas i obfitość pod każdym względem.

 

Wykorzystajcie ten czas na wewnętrzne przemyślenia, na dogadanie się z samymi sobą a potem na znalezienie kompromisu z drugim człowiekiem. W tym czasie wręcz należy dotknąć Magii.

 

Energia Beltane działa już od 29.04! Karty pokazują więcej i wskazują Ścieżki, które dana osoba ma do przepracowania, aby znaleźć Radość i spełnienie na Drodze swojego Życia. 

Więc jeśli chcecie jakąś sprawę przyspieszyć wystarczy porozmawiać.

Przyspieszenie przez rozmowę ze mną i z moimi Kartami Tarota potwierdzaliście w moich programach telewizyjnych i podczas Naszych rozmów na mojej osobistej linii telefonicznej oraz pisaliście o tym w licznych komentarzach. 

 

Nie bójcie się. Zawalczcie o siebie samych podczas  Magicznego Święta Beltane!

 Na Magicznej linii bede dostepna od godz 11.00 do 21.00 z przerwami na obiad i kawe

tel.708 788 222 i 708 888 688 oraz

 227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 
Tags: No tags

38 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *