Magiczne Święto Beltane

Magiczne Święto Beltane

Magiczne Święto Beltane

Już z 30.04 na 01.05 mamy Magiczny czas i ważne święto.Jest to jedno z najważniejszych i najstarszych Świat Celtyckich Beltane, które często nazywane jest Świętem Majowym. Jest to Święto Ognia i kwiatów. Odmierza ono połowę Roku i wypada dokładnie naprzeciw Święta Samhain, gdzie granica między Światem Ziemskim „widzialnym” i zaświatami jest bardzo cienka.

 

 

Tak samo w Beltane bez większych problemów można tą granicę przekroczyć, aczkolwiek należy być bardzo ostrożnym aby nie naruszyć ładu , który panuje między tymi dwoma Światami. W  Noc Beltane  odbywały się Sabaty Czarownic, Magów , którzy w tym czasie mieli większa Moc.

W Noc tą, należy świętować rozpalając ogniska i tańcząc wokół nich. Ogień jest symbolem letniego Słońca i to właśnie jemu oddaje się hołd. Noc ta jest wyrazem Miłości, serdeczności i pojednania. Przeprowadza się swojego rodzaju zaślubiny z  Ziemią. Celtowie wygaszali stare ogniska i rozpalali nowe. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach nikt nie pali ogniska non stop wiec wystarczy w tą Noc rozpalić nowe ognisko, rozsypując w kręgu kwiaty i cieszyć się , okazywać Radość z tego co posiadamy.

 

Ognień ogniska ma Moc oczyszczającą z wszelkiego zła. Warto w tym czasie wykonywać też wszelkiego rodzaju Rytuały Oczyszczające, aby wejść z nowymi energiami w następny etap Koła Roku. Jeśli macie taką możliwość to możecie rozpalić wiekszą liczbę ognisk, aby siła Świętego Ognia była większa. Gdy ognisko będzie już dogasało należy przejść się lub przeskoczyć przez nie,  aby zaznać błogosławieństwa i zabezpieczenia przed niepowodzeniami i chorobami.

 

Młode kobiety  chcące znaleźć dobrego męża też powinny skakać przez Ogień, aby Miłość szybciej zagościła w ich Życiu. Rozzarzone węgle ( zadbać o bezpieczeństwo ) należy zabrać ze sobą do domu w celu oczyszczenia go ( dawniej od tych węgielków rozpalano domowe ognisko na którym gotowano strawy). Należy też rozrzucić węgielki wśród rosnących roślin na działce, aby plony były obfite. Dobrze jest też, robić wianki z kwiatów symbolizujące powrót Życia i Radości. Jest to Święto bardzo wesołe gdzie przywołujemy do siebie Nowe Życie, dajemy sobie szansę na pomyślny Czas i obfitość pod każdym względem.

 

Wykorzystajcie ten czas na wewnętrzne przemyślenia, na dogadanie się z samymi sobą a potem na znalezienie kompromisu z drugim człowiekiem. W tym czasie wręcz należy dotknąć Magii.

 

Energia Beltane działa już od 29.04! Karty pokazują więcej i wskazują Ścieżki, które dana osoba ma do przepracowania, aby znaleźć Radość i spełnienie na Drodze swojego Życia. 

Więc jeśli chcecie jakąś sprawę przyspieszyć wystarczy porozmawiać.

Przyspieszenie przez rozmowę ze mną i z moimi Kartami Tarota potwierdzaliście w moich programach telewizyjnych i podczas Naszych rozmów na mojej osobistej linii telefonicznej oraz pisaliście o tym w licznych komentarzach. 

 

Nie bójcie się. Zawalczcie o siebie samych podczas  Magicznego Święta Beltane!

 Na Magicznej linii bede dostepna od godz 11.00 do 21.00 z przerwami na obiad i kawe

tel.708 788 222 i 708 888 688 oraz

 227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

38 comments

 1. ReplyMonia

  Pani Aggo😊😊dziekuje bardzo za rozmowe,odrazu mi lepiej jest,lzej i czuje ta pozytywna energie😊😊ptrafi pani jak zawsze pomoc😊😊i pani karty,ktore przekazuja bardzo duzo😊😊

   1. ReplyIlona Wesola😇

    Pani Aggusiu, czy można jakoś sie bronić przed zlorzeczeniem
    Chodzi mi o to, że pewna osoba z rodziny powiedziała,że ….ma ładne córki ale trzeba uważac i krotko trzymac, bo tyle się dzieje ..coś w tym stylu Potem bliska osoba z mojej rodziny się przejęła tymi slowami I mówiła e przez to nie mogła zasnąć
    Czy można się bronić przed tym?

 2. ReplyMilena

  Ja również chciałam Pani Agusiu podziękować za wczorajsza rozmowę . Byłam w tak błogim nastawieniu ze az wyszłam na spacer z psem pomimo dość obfitego deszczu . Cały czas w głowie towarzyszyły mi Pani słowa Cierpliwość która słyszę dość często ale przechodziła mi jako słowo obojętnie oraz to ze pomimo bycia w związku który jest daleki do ideału mam coś za co mogę być wdzięczna czyli piękne dziecko . Tak jak Pani powiedziała wszystko jest po coś tylko z tych porażek trzeba wyciągnąć plusy a niekiedy jest bardzo ciężko bo zapominamy o tym co mamy . Uwielbiam Panią ale zapewne nie Ja jedyna .

 3. ReplyIlona Wesola😇🧜‍♀️🌞

  Dziękuję Pani Tatusiu za rozmowe🙂ostatnio mam jakiś spadek formy…Ale mam dzieje ze niedlugo ten stan smutku minie.😏

 4. ReplyMonia

  Pani Aggo😊😊dziekuje bardzo za rozmowe😊😊jak zawsze odrazu lepiej😊uwielbiam z pania rozmawiac i z pani kartami😊i milo mi bylo jak byla pani w moim snie😊😊😊moze pani byc zawsze w moich snach😊😊😊

 5. ReplyEB

  Pani Agguniu 🌹 jak cudownie że udało mi się dzisiaj zamienić z Panią kilka słów ….niemożliwe nie istnieje 😉

  pozdrawiam serdecznie

 6. ReplyMonka

  Dziękuję bardzo za wczorajsza rozmowę. 👋Ja też Panią uwielbiam tak jak Milena tu na blogu.💗💖 💖 i ten stan gdy po rozowie czuje sie lekka ….
  Miłej majówki wszystkim życzę 🏃💖wkroczmy w cudowna naturę pełni nadzieji i wiary ze nasze marzenia,pragnienia się zrealizują tej wiosny🌞💖świat się zieleni, ptaki śpiewają,ziemia pachnie…ech wiosna zaczaruj nas swiat🌞💖🌞😘

 7. ReplyEB

  Pani Agguniu, czy dzisiaj można wypatrywać Pani na magicznej ? 🤗

  pozdrawiam bardzo serdecznie

 8. ReplyIlona Wesola😇🧜‍♀️🤩

  Dziękuję Pani Aggusiu za tą rozmowe 🙂😘😘potrzebowałam tego 😃😘😇😇

  1. ReplyIlona Wesola😇🧜‍♀️🌞

   Oj EB dziękuję 😊 bardzo tego potrzebuje…😊
   Pozdrawiam ciepło i ściskam życząc tego wszystkiego co najlepsze i najiękniejsze 🍀🍀🍀🍀

 9. ReplyNowa

  Pani Aggo,
  dziękuję za rozmowę, mimo że szybko nas rozłączyło to usłyszałam fantastyczne wiadomości od razu mi lepiej. Pani podpowiedzi są bezcenne. A co do tej 6 sama jestem ciekawa co ta szóstka dla mnie znaczy…czas pokaże 🙂 🙂 🙂

   1. ReplyNowa

    Ja też tak czuję, bo to była 6 w totka i towarzyszyła tej 6 ogromna radość…a jak mąż się cieszył 🙂 no właśnie…
    ach ta podświadomość…
    kiedyś czułam albo śniły mi się nadchodzące zdarzenia w życiu, wiedziałam co się wydarzy za chwilę…ale straciłam ten dar dawno temu…dobrze że Pani go ma

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *