559862_302270383247670_479678944_n

Magiczny Czas wykorzystaj to !

Magiczny Czas wykorzystaj to !

Czy ostatnio patrzeliście w Niebo?

Na pewno wielu z Was zauważyło przepiękne zjawisko, otóż od początku Roku 2017 Księżyc znajduje się w koniunkcji z Planetą Wenus, która obecnie świeci bardzo jasno.

Planeta Wenus odpowiada za uczucia. Jest patronką Miłości i kobiet.

Obecnie Księżyc rośnie co sprzyja wszelkim planom odnośnie Miłości, finansów i Zdrowia. Kobiety będą czuły się bardziej atrakcyjne i seksowne. Ich seksapil wzrośnie bez większego wysiłku. Piękno i elegancki sposób poruszania się przyciągną do niektórych z Was tabuny adoratorów. Wiele kobiet postanowi wymienić swoją garderobę, inne zmienią kolor włosów oraz sposób wykonywania makijażu. Kobiety zapragną zmian same nie wiedząc czemu. To Wenus będzie Was pchała do zmian zewnętrznych, ale także do zmian Waszego zachowania i sposobu bycia.

 

Ale jeszcze to nie wszystko, ponieważ piątego Stycznia, Księżyc będzie po raz pierwszy w Nowym Roku 2017 w Pierwszej Kwadrze.

Zobaczcie jak wiele rzeczy się składa na to, aby rozpocząć 2017 Rok w dobrych wibracjach energetycznych.

Tylko od Was zależy czy z nich skorzystacie lub czy przejdziecie koło nich obojętnie i nadal będziecie się unieszczęśliwiać nie widząc Drogi wyjścia z sytuacji w której się znaleźliście.

Wykorzystajcie pozytywne wpływy na rozwiązanie problemów, poprawę Zdrowia, przyciągnięcie pieniędzy czy Miłości. Teraz możecie osiągnąć wszystko co tylko chcecie, Wszechświat sprzyja mocno, co nie zdarzyło się już dawno. Przy odrobinie dobrej Woli, stanowczości i konkretnemu działaniu możecie odmienić swój Los. Przypominam, że warto dotknąć Magii, zanurzyć się w niej i działać.

Jeśli nie wiecie jak to zrobić możecie mnie zapytać, razem znajdziemy sposób na to, abyście w końcu Rok mieli ciekawy i sprzyjający.

Przypominam, że nadal można pytać o Indywidualny Horoskop na 2017 Rok z zaznaczeniem, który Miesiąc będzie dla Was dobry i pod jakim względem a który trudniejszy. Teraz Karty pokazują jeszcze więcej i przychylniej, sięgają dalej i głębiej.

Zaczarujcie swój 2017 Rok!

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.12.00 do 21.00 z małymi przerwami na kawę

tel 708 788 222 i 708 888 688  

 

Pozdrawiam ciepło ?

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

14 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *